Klasyfikacja Grand Prix

Soliści

18.11.2017
Poz.ZawodnikKrajUSACANCHNJAPFRARUSPunkty  
MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX
1Shoma UNOJPN151328
2Mikhail KOLYADARUS111526
3Jason BROWNUSA13922
4Javier FERNANDEZESP51520po ściągnięciu plików pdf otworzyc je w wordzie
5Misha GEUZB91120
6Alexander SAMARINRUS11920
MIEJSCA 7-9: REZERWOWI
7Alexei BYCHENKOISR11718
8Nathan CHENUSA15X15
9Sergei VORONOVRUS15X15
10Max AARONUSA11415
11Yuzuru HANYUJPN13R13
12Boyang JINCHN13X13
13Adam RIPPONUSA13X13
14Moris KVITELASHVILIGEO7512
15Keegan MESSINGCAN3710
16Vincent ZHOUUSA909
17Patrick CHANCAN99
18Dmitri ALIEVRUS538
19Deniss VASILJEVSLAT358
20Han YANCHN7X7
21Jorik HENDRICKXBEL7X7
22Michal BREZINACZE505
23Nam NGUYENCAN404
24Keiji TANAKAJPN44
25Kazuki TOMONOJPN44
26Nicolas NADEAUCAN44
27Denis TENKAZ033
28Kevin REYNOLDSCAN3X3
29Grant HOCHSTEINUSA000
30Jun Hwan CHAKOR00
31Kevin AYMOZFRA00
32Andrei LAZUKINRUS00
33Paul FENTZGER00
34Alexander MAJOROVSWE00
35Brendan KERRYAUS00
36Hiroaki SATOJPN00
37Romain PONSARTFRA00
38Alexander PETROVRUS00
39Takahito MURAJPN0X0
40Daniel SAMOHINISR0X0
41He ZHANGCHN00
42Roman SADOVSKYCANX0
43Maxim KOVTUNRUSX0
44Ross MINERUSAX0

Solistki

18.11.2017
Poz.ZawodnikKrajUSACANCHNJAPFRARUSPunkty  
MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX
1Evgenia MEDVEDEVARUS151530
2Alina ZAGITOVARUS151530
3Kaetlyn OSMONDCAN151126
4Carolina KOSTNERITA131326po ściągnięciu plików pdf otworzyc je w wordzie
5Maria SOTSKOVARUS131326
6Wakaba HIGUCHIJPN111324
MIEJSCA 7-9: REZERWOWI
7Elena RADIONOVARUS91120
8Mai MIHARAJPN9918
9Marin HONDAJPN7714
10Polina TSURSKAYARUS11X11
11Ashley WAGNERUSA11X11
12Elizabet TURSYNBAEVAKAZ3710
13Mirai NAGASUUSA099
14Courtney HICKSUSA99
15Rika HONGOJPN549
16Yuna SHIRAIWAJPN358
17Kaori SAKAMOTOJPN7X7
18Satoko MIYAHARAJPN7X7
19Mariah BELLUSA505
20Gabrielle DALEMANCAN5X5
21Alena LEONOVARUS5X5
22Elizaveta TUKTAMYSHEVARUS404
23Nicole SCHOTTGER044
24Valeriia MIKHAILOVARUS44
25Karen CHENUSA4X4
26Mae Berenice MEITEFRA033
27Laurine LECAVELIERFRA303
28Xiangning LICHN3X3
29Dabin CHOIKOR00
30Anna POGORILAYARUS0X0
31Nicole RAJICOVASVK0X0
32Polina EDMUNDSUSA00
33Amber GLENNUSA00
34Kailani CRAINEAUS00
35Alaine CHARTRANDCAN000
36Ziquan ZHAOCHN00
37Anastasya GALUSTYANARM00
38Soyoun PARKKOR00
39Larkyn AUSTMANCAN00
40Bradie TENNELLUSAX0

Pary sportowe

18.11.2017
Poz.ZawodnikKrajUSACANCHNJAPFRARUSPunkty  
MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX
1Wenjing SUI / Cong HANCHN151530
2Evgenia TARASOVA / Vladimir MOROZOVRUS151530
3Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOVRUS131326
4Vanessa JAMES / Morgan CIPRESFRA111324po ściągnięciu plików pdf otworzyc je w wordzie
5Kristina ASTAKHOVA / Alexei ROGONOVRUS111122
6Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISEITA91120
MIEJSCA 7-9: REZERWOWI
7Valentina MARCHEI / Ondrej HOTAREKITA9716
8Julianne SEGUIN / Charlie BILODEAUCAN7916
9Meagan DUHAMEL / Eric RADFORDCAN15X15
10Liubov ILYUSHECHKINA / Dylan MOSCOVITCHCAN5914
11Cheng PENG / Yang JINCHN7714
12Aljona SAVCHENKO / Bruno MASSOTGER13X13
13Xiaoyu YU / Hao ZHANGCHN13X13
14Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINAROCAN11X11
15Miriam ZIEGLER / Severin KIEFERAUT5510
16Natalia ZABIIAKO / Alexander ENBERTRUS9X9
17Alexa SCIMECA KNIERIM / Chris KNIERIMUSA7X7
18Marissa CASTELLI / Mervin TRANUSA055
19Ashley CAIN / Timothy LEDUCUSA55
20Sumire SUTO / Francis BOUDREAU-AUDETJPN000
21Haven DENNEY / Brandon FRAZIERUSA0X0
22Mingyang ZHANG / Bowen SONGCHN00
23Lola ESBRAT / Andrei NOVOSELOVFRA00
24Sydney KOLODZIEJ / Maxime DESCHAMPSCAN00
25Miu SUZAKI / Ryuichi KIHARAJPN00
26Zoe JONES / Christopher BOYADJIGBR00
27Deanna STELLATO / Nathan BARTHOLOMAYUSAX0

Pary taneczne

18.11.2017
Poz.ZawodnikKrajUSACANCHNJAPFRARUSPunkty  
MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX
1Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERONFRA151530
2Tessa VIRTUE / Scott MOIRCAN151530
3Madison CHOCK / Evan BATESUSA131326
4Madison HUBBELL / Zachary DONOHUEUSA111324po ściągnięciu plików pdf otworzyc je w wordzie
5Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEVRUS131124
6Kaitlyn WEAVER / Andrew POJECAN13922
MIEJSCA 7-9: REZERWOWI
7Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKINRUS111122
8Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANIUSA15X15
9Charlene GUIGNARD / Marco FABBRIITA7714
10Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTEITA11X11
11Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOVRUS9X9
12Piper GILLES / Paul POIRIERCAN9X9
13Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKERUSA9X9
14Tiffani ZAGORSKI / Jonathan GUERREIRORUS9X9
15Alla LOBODA / Pavel DROZDRUS707
16Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSENDEN77
17Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTERUSA77
18Angelique ABACHKINA / Louis THAURONFRA055
19Betina POPOVA / Sergey MOZGOVRUS55
20Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITINUKR55
21Olivia SMART / Adria DIAZESP55
22Shiyue WANG / Xinyu LIUCHN5X5
23Elliana POGREBINSKY / Alex BENOITUSA000
24Penny COOMES / Nicholas BUCKLANDGBR00
25Carolane SOUCISSE / Shane FIRUSCAN00
26Rachel PARSONS / Michael PARSONSUSA0X0
27Marie-Jade LAURIAULT / Romain LE GACFRA000
28Natalia KALISZEK / Maksym SPODYRIEVPOL000
29Kavita LORENZ / Joti POLIZOAKISGER00
30Alisa AGAFONOVA / Alper UCARTUR000
31Kana MURAMOTO / Chris REEDJPN0X0
32Hong CHEN / Yan ZHAOCHN00
33Nicole KUZMICHOVA / Alexandr SINICYNCZE00
34Lorenza ALESSANDRINI / Pierre SOUQUETFRA00
35Misato KOMATSUBARA / Timothy KOLETOJPN00
36Xiaotong WANG / Kaige ZHAOCHN00
37Isabella TOBIAS / Ilia TKACHENKOISRX0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

X