Klasyfikacja Grand Prix 2009/2010

Soliści

05.12.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj FRA RUS CHN JAP USA CAN Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Nobunari ODA JPN 15   15       30
2 Evan LYSACEK USA     13   15   28
3 Brian JOUBERT FRA 9     15     24
4 Jeremy ABBOTT USA       7   15 22
5 Daisuke TAKAHASHI JPN       9   13 22
6 Johnny WEIR USA   9   13     22
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Tomas VERNER CZE 13       7   20
8 Michal BREZINA CZE       11   9 20
9 Takahiko KOZUKA JPN   13   4     17
10 Shawn SAWYER CAN   3     13   16
11 Sergei VORONOV RUS 5   11       16
12 Adam RIPPON USA 11     5     16
13 Samuel CONTESTI ITA     9     7 16
14 Evgeni PLUSHENKO RUS   15         15
15 Alban PREAUBERT FRA 4         11 15
16 Artem BORODULIN RUS   11   3     14
17 Yannick PONSERO FRA 7   7       14
18 Ryan BRADLEY USA 0       11   11
19 Florent AMODIO FRA   0     9   9
20 Adrian SCHULTHEISS SWE   5     4   9
21 Stephen CARRIERE USA     5     3 8
22 Kevin REYNOLDS CAN     3   5   8
23 Kevin VAN DER PERREN BEL   7       0 7
24 Chao YANG CHN 3   4       7
25 Brandon MROZ USA   4     3   7
26 Patrick CHAN CAN           5 5
27 Denis TEN KAZ     0     4 4
28 Armin MAHBANOOZADEH USA     0     0 0
29 Jinlin GUAN CHN     0       0
30 Daisuke MURAKAMI JPN       0     0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Solistki

05.12.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj FRA RUS CHN JAP USA CAN Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Yu-Na KIM KOR 15       15   30
2 Miki ANDO JPN   15   15     30
3 Joannie ROCHETTE CAN     11     15 26
4 Alena LEONOVA RUS   11   13     24
5 Ashley WAGNER USA   13   11     24
6 Akiko SUZUKI JPN     15     7 22
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Rachael FLATT USA     9   13   22
8 Alissa CZISNY USA   9       13 22
9 Mao ASADA JPN 13 7         20
10 Yukari NAKANO JPN 11     9     20
11 Laura LEPISTÖ FIN       7   11 18
12 Kiira KORPI FIN 3   13       16
13 Julia SEBESTYEN HUN   5     11   16
14 Mirai NAGASU USA     7     9 16
15 Fumie SUGURI JPN     4   9   13
16 Caroline ZHANG USA 9         3 12
17 Carolina KOSTNER ITA 5   5       10
18 Elene GEDEVANISHVILI GEO 4       5   9
19 Amelie LACOSTE CAN   4       5 9
20 Cynthia PHANEUF CAN       5   4 9
21 Alexe GILLES USA 7       0   7
22 Elena GLEBOVA EST         7   7
23 Yan LIU CHN     0 4     4
24 Emily HUGHES USA         4   4
25 Jenna MCCORKELL GBR   3       0 3
26 Sarah HECKEN GER         3 0 3
27 Annette DYTRT GER   0   3     3
28 Diane SZMIETT CAN     3       3
29 Oksana GOZEVA RUS   0   0     0
30 Joshi HELGESSON SWE         0 0 0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary sportowe

05.12.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj FRA RUS CHN JAP USA CAN Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Xue SHEN / Hongbo ZHAO CHN     15   15   30
2 Qing PANG / Jian TONG CHN   15   15     30
3 Maria MUKHORTOVA / Maxim TRANKOV RUS 15         13 28
4 Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY GER 11         15 26
5 Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV RUS   13   13     26
6 Dan ZHANG / Hao ZHANG CHN     13   11   24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Jessica DUBE / Bryce DAVISON CAN 13         11 24
8 Tatiana VOLOSOZHAR / Stanislav MOROZOV UKR     11   13   24
9 Keauna McLAUGHLIN / Rockne BRUBAKER USA   11     9   20
10 Rena INOUE / John BALDWIN USA 9     11     20
11 Caydee DENNEY / Jeremy BARRETT USA       9   7 16
12 Mylene BRODEUR / John MATTATALL CAN   5   7     12
13 Huibo DONG / Yiming WU CHN 5   5       10
14 Anabelle LANGLOIS / Cody HAY CAN           9 9
15 Meagan DUHAMEL / Craig BUNTIN CAN     9   R   9
16 Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV RUS   9         9
17 Amanda EVORA / Mark LADWIG USA     0   7   7
18 Lubov ILIUSHECHKINA / Nodari MAISURADZE RUS     7       7
19 Nicole DELLA MONICA / Yannick KOCON ITA   7         7
20 Adeline CANAC / Maximin COIA FRA 7           7
21 Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH CAN           5 5
22 Brooke CASTILE / Benjamin OKOLSKI USA         5   5
23 Ksenia KRASILNIKOVA / Konstantin BEZMATERNIKH RUS       5     5
24 Caitlin YANKOWSKAS / John COUGHLIN USA           0 0
25 Anastasia MARTIUSHEVA / Alexei ROGONOV RUS   0         0
26 Marissa CASTELLI / Simon SHNAPIR USA 0           0
27 Stacey KEMP / David KING GBR         0   0
28 Paige LAWRENCE / Rudi SWIEGERS CAN       0     0
29 Vanessa JAMES / Yannick BONHEUR FRA 0   0       0
30 Maria SERGEJEVA / Ilja GLEBOV EST   0         0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary taneczne

05.12.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj FRA RUS CHN JAP USA CAN Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA   15   15     30
2 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN 15         15 30
3 Tanith BELBIN / Benjamin AGOSTO USA     15   15   30
4 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA 13         13 26
5 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA   13     13   26
6 Sinead KERR / John KERR GBR 11     13     24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Jana KHOKHLOVA / Sergei NOVITSKI RUS     13   9   22
8 Vanessa CRONE / Paul POIRIER CAN   9   11     20
9 Alexandra ZARETSKI / Roman ZARETSKI ISR     7   11   18
10 Ekaterina RUBLEVA / Ivan SHEFER RUS 7 11         18
11 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS       9   9 18
12 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN     5     11 16
13 Emily SAMUELSON / Evan BATES USA 9         7 16
14 Anna ZADOROZHNIUK / Sergei VERBILLO UKR     9 5     14
15 Kimberly NAVARRO / Brent BOMMENTRE USA 5       7   12
16 Federica FAIELLA / Massimo SCALI ITA     11       11
17 Xintong HUANG / Xun ZHENG CHN     4 7     11
18 Madison CHOCK / Greg ZUERLEIN USA     3   5   8
19 Madison HUBBELL / Keiffer HUBBELL USA 3         5 8
20 Kristina GORSHKOVA / Vitali BUTIKOV RUS 4       4   8
21 Anastasia PLATONOVA / Alexander GRACHEV RUS   7         7
22 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS   5         5
23 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK CZE   4   0     4
24 Carolina HERMANN / Daniel HERMANN GER   0       4 4
25 Cathy REED / Chris REED JPN       4     4
26 Katherine COPELY / Deividas STAGNIUNAS LTU   3         3
27 Allie HANN-McCURDY / Michael CORENO CAN       3     3
28 Caitlin MALLORY / Kristjan RAND EST         3   3
29 Andrea CHONG / Guillaume GFELLER CAN           3 3
30 Zoe BLANC / Pierre-Loup BOUQUET FRA 0       0   0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

X