Klasyfikacja Grand Prix 2010/2011

Soliści

27.11.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj JAP CAN CHN USA RUS FRA Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Takahiko KOZUKA JPN     15     15 30
2 Daisuke TAKAHASHI JPN 15     15     30
3 Patrick CHAN CAN   15     13   28
4 Tomas VERNER CZE     11   15   26
5 Nobunari ODA JPN   13   13     26
6 Florent AMODIO FRA 11         13 24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Jeremy ABBOTT USA 13       11   24
8 Brandon MROZ USA     13     11 24
9 Adam RIPPON USA   11   9     20
10 Kevin REYNOLDS CAN   9       9 18
11 Samuel CONTESTI ITA     5   9   14
12 Yuzuru HANYU JPN 9       4   13
13 Alban PREAUBERT FRA   5     7   12
14 Armin MAHBANOOZADEH USA       11     11
15 Shawn SAWYER CAN 7     3     10
16 Brian JOUBERT FRA     9     R 9
17 Artur GACHINSKI RUS   4     5   9
18 Kevin VAN DER PERREN BEL 3     5     8
19 Javier FERNANDEZ ESP   7     0   7
20 Tatsuki MACHIDA JPN     7   0   7
21 Daisuke MURAKAMI JPN       7     7
22 Chafik BESSEGHIER FRA           7 7
23 Nan SONG CHN       0   5 5
24 Takahito MURA JPN 5           5
25 Ross MINER USA 0   4       4
26 Adrian SCHULTHEISS SWE 0     4     4
27 Jialiang WU CHN 4   0       4
28 Peter LIEBERS GER     0     4 4
29 Jeremy TEN CAN 0 3         3
30 Anton KOVALEVSKI UKR         0 3 3

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Solistki

27.11.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj JAP CAN CHN USA RUS FRA Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Miki ANDO JPN     15   15   30
2 Alissa CZISNY USA   15       11 26
3 Carolina KOSTNER ITA 15     11     26
4 Kanako MURAKAMI JPN 11     15     26
5 Akiko SUZUKI JPN     13   13   26
6 Rachael FLATT USA 13     13     26
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Kiira KORPI FIN 9         15 24
8 Mirai NAGASU USA     9     13 22
9 Ashley WAGNER USA 7       11   18
10 Amelie LACOSTE CAN   11   7     18
11 Cynthia PHANEUF CAN   9       9 18
12 Ksenia MAKAROVA RUS   13     4   17
13 Agnes ZAWADZKI USA   5     9   14
14 Joshi HELGESSON SWE     4 9     13
15 Haruka IMAI JPN   7       5 12
16 Alena LEONOVA RUS     11   0   11
17 Valentina MARCHEI ITA   3     7   10
18 Mao ASADA JPN 3         7 10
19 Elene GEDEVANISHVILI GEO 5     4     9
20 Bingwa GENG CHN     7       7
21 Myriane SAMSON CAN   4     3   7
22 Viktoria HELGESSON SWE 0     5     5
23 Sofia BIRYUKOVA RUS         5   5
24 Amanda DOBBS USA     5       5
25 Sonia LAFUENTE ESP   0       4 4
26 Caroline ZHANG USA 4     0     4
27 Mae Berenice MEITE FRA       3   0 3
28 Fumie SUGURI JPN   0       3 3
29 Kristine MUSADEMBA USA     3       3
30 Min-Jeong KWAK KOR     0 0     0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary sportowe

27.11.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj JAP CAN CHN USA RUS FRA Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY GER       15   15 30
2 Qing PANG / Jian TONG CHN 15   15       30
3 Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV RUS 13         13 26
4 Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH CAN   13   13     26
5 Lubov ILIUSHECHKINA / Nodari MAISURADZE RUS   15 9       24
6 Wenjing SUI / Cong HAN CHN     13 11     24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Narumi TAKAHASHI / Mervin TRAN JPN 11       13   24
8 Caitlin YANKOWSKAS / John COUGHLIN USA 9   11       20
9 Paige LAWRENCE / Rudi SWIEGERS CAN   11     7   18
10 Amanda EVORA / Mark LADWIG USA     7   11   18
11 Caydee DENNEY / Jeremy BARRETT USA 7     9     16
12 Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV RUS         15   15
13 Marissa CASTELLI / Simon SHNAPIR USA   9   5     14
14 Mylene BRODEUR / John MATTATALL CAN 5         9 14
15 Maylin HAUSCH / Daniel WENDE GER 0         11 11
16 Katarina GERBOLDT / Alexander ENBERT RUS         9   9
17 Felicia ZHANG / Taylor TOTH USA       0   7 7
18 Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV RUS       7     7
19 Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD CAN   7         7
20 Britney SIMPSON / Nathan MILLER USA   5     0   5
21 Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK ITA         5   5
22 Nicole DELLA MONICA / Yannick KOCON ITA     5       5
23 Klara KADLECOVA / Petr BIDAR CZE           5 5
24 Huibo DONG / Yiming WU CHN   0 0       0
25 Anna KHNYCHENKOVA / Mark MAGYAR HUN           0 0
26 Stacey KEMP / David KING GBR   0   0     0
27 Yue ZHANG / Lei WANG CHN 0           0
28 Tatiana NOVIK / Mikhail KUZNETSOV RUS         0   0
29 Kaleigh HOLE / Adam JOHNSON CAN     0       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary taneczne

27.11.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj JAP CAN CHN USA RUS FRA Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA 15     15     30
2 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA     15     15 30
3 Vanessa CRONE / Paul POIRIER CAN   15   13     28
4 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS     13   15   28
5 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN 13     9     22
6 Nora HOFFMANN / Maxim ZAVOZIN HUN     9   13   22
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA 11     11     22
8 Madison CHOCK / Greg ZUERLEIN USA   11       11 22
9 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS       7   13 20
10 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS 9       11   20
11 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA   7       9 16
12 Kristina GORSHKOVA / Vitali BUTIKOV RUS   5     9   14
13 Xintong HUANG / Xun ZHENG CHN     7     7 14
14 Sinead KERR / John KERR GBR   13         13
15 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK CZE 5       7   12
16 Federica FAIELLA / Massimo SCALI ITA     11   R   11
17 Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM CAN   9     R   9
18 Kharis RALPH / Asher HILL CAN     4     5 9
19 Cathy REED / Chris REED JPN 4     4     8
20 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA 7           7
21 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR 3     3     6
22 Lynn KRIENGKRAIRUT / Logan GIULIETTI-SCHMITT USA       5     5
23 Madison HUBBELL / Keiffer HUBBELL USA     5   R   5
24 Isabella CANNUSCIO / Ian LORELLO USA     0     4 4
25 Sarah ARNOLD / Justin TROJEK CAN   4         4
26 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN 0   3       3
27 Stefanie FROHBERG / Tim GIESEN GER   3   0     3
28 Dora TUROCZI / Balazs MAJOR HUN 0         3 3
29 Xueting GUAN / Meng WANG CHN     0       0
30 Rachel TIBBETTS / Collin BRUBAKER USA   0         0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

X