Klasyfikacja Grand Prix 2011/2012

Soliści

26.11.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Patrick CHAN CAN   15     15   30
2 Daisuke TAKAHASHI JPN   11   15     26
3 Jeremy ABBOTT USA     15     11 26
4 Michal BREZINA CZE 15       11 9 NP 26
5 Javier FERNANDEZ ESP   13       13 26
6 Yuzuru HANYU JPN     9     15 24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Nan SONG CHN     11   13   24
8 Takahiko KOZUKA JPN 11     13     24
9 Adam RIPPON USA   9     9   18
10 Nobunari ODA JPN     13   4   17
11 Kevin VAN DER PERREN BEL 13 3         16
12 Ross MINER USA   5   11     16
13 Richard DORNBUSH USA 9   5       14
14 Artur GACHINSKI RUS     7     7 14
15 Denis TEN KAZ 7 7         14
16 Samuel CONTESTI ITA 3     9     12
17 Andrei ROGOZINE CAN   4       5 9
18 Konstantin MENSHOV RUS       5   3 8
19 Florent AMODIO FRA 0       7   7
20 Tomas VERNER CZE       7     7
21 Alexander MAJOROV SWE   0     5   5
22 Daisuke MURAKAMI JPN 5           5
23 Kevin REYNOLDS CAN     4   R   4
24 Sergei VORONOV RUS           4 4
25 Tatsuki MACHIDA JPN       4     4
26 Douglas RAZZANO USA 4           4
27 Armin MAHBANOOZADEH USA 0     3     3
28 Jialiang WU CHN     3       3
29 Romain PONSART FRA         3   3
30 Brandon MROZ USA       0   0 0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

NP – występ niepunktowany

Solistki

26.11.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Elizaveta TUKTAMISHEVA RUS   15     15   30
2 Mao ASADA JPN       13   15 28
3 Carolina KOSTNER ITA 13 NP   15   13   28
4 Akiko SUZUKI JPN   13   15     28
5 Alissa CZISNY USA 15       11   26
6 Alena LEONOVA RUS   9 NP   11   13 24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Adelina SOTNIKOVA RUS     11     11 22
8 Mirai NAGASU USA   7 13       20
9 Ashley WAGNER USA   11   9     20
10 Viktoria HELGESSON SWE 11       7   18
11 Kanako MURAKAMI JPN     5   9   14
12 Haruka IMAI JPN 9         5 14
13 Kiira KORPI FIN       5   7 12
14 Elene GEDEVANISHVILI GEO 4     7     11
15 Ksenia MAKAROVA RUS 7   4       11
16 Sofia BIRYUKOVA RUS           9 9
17 Kexin ZHANG CHN     9       9
18 Mae Berenice MEITE FRA       4 5   9
19 Amelie LACOSTE CAN   5       3 8
20 Christina GAO USA     7     0 7
21 Agnes ZAWADZKI USA       3   4 7
22 Caroline ZHANG USA 5           5
23 Cynthia PHANEUF CAN   4   0     4
24 Sonia LAFUENTE ESP         4   4
25 Bingwa GENG CHN     3       3
26 Joelle FORTE USA 3           3
27 Yretha SILETE FRA         3   3
28 Sarah HECKEN GER   3         3
29 Rachael FLATT USA   0       0 0
30 Valentina MARCHEI ITA 0   0       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

NP – występ niepunktowany

Pary sportowe

26.11.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV RUS   15     15   30
2 Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY GER 15     11 NP   15 30
3 Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV RUS     15 15   13 NP 30
4 Dan ZHANG / Hao ZHANG CHN 13   13       26
5 Narumi TAKAHASHI / Mervin TRAN JPN   9   13     22
6 Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD CAN   11     11   22
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH CAN 11   11       22
8 Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV RUS 7       13   20
9 Wenjing SUI / Cong HAN CHN   13 7       20
10 Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK ITA       9   11 20
11 Amanda EVORA / Mark LADWIG USA     9   9   18
12 Caydee DENNEY / John COUGHLIN USA 9     7     16
13 Lubov ILIUSHECHKINA / Nodari MAISURADZE RUS   7   5     12
14 Jessica DUBE / Sebastien WOLFE CAN   5     7   12
15 Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV RUS         0 9 9
16 Katarina GERBOLDT / Alexander ENBERT RUS           7 7
17 Xiaoyu YU / Yang JIN CHN   0 5       5
18 Tiffany VISE / Don BALDWIN USA 5           5
19 Huibo DONG / Yiming WU CHN         5   5
20 Ashley CAIN / Joshua REAGAN USA           5 5
21 Marissa CASTELLI / Simon SHNAPIR USA       0     0
22 Mary Beth MARLEY / Rockne BRUBAKER USA 0           0
23 Taylor STEELE / Robert SCHULTZ CAN     0       0
24 Brittany JONES / Kurtis GASKELL CAN           0 0
25 Paige LAWRENCE / Rudi SWIEGERS CAN   0         0
26 Maylin HAUSCH / Daniel WENDE GER 0           0
27 Vanessa JAMES / Morgan CIPRES FRA         0   0
28 Natasha PURICH / Raymond SCHULTZ CAN       0     0
29 Klara KADLECOVA / Petr BIDAR CZE     0       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

NP – występ niepunktowany

Pary taneczne

26.11.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA 15         15 30
2 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN   15     15   30
3 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA     13 15     28
4 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS     15     11 26
5 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA 13       13   26
6 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN   13   13 NP   13 26
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA   11     11   22
8 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS       11 9   20
9 Isabella TOBIAS / Deividas STAGNIUNAS LTU 11         7 18
10 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER 9     9     18
11 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA     11     5 16
12 Madison CHOCK / Evan BATES USA   9     7   16
13 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS   7       9 16
14 Xintong HUANG / Xun ZHENG CHN     7   5   12
15 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR     9       9
16 Lorenza ALESSANDRINI / Simone VATURI ITA       7     7
17 Kharis RALPH / Asher HILL CAN 7           7
18 Ekaterina PUSHKASH / Jonathan GUERREIRO RUS   5       0 5
19 Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA 5           5
20 Lynn KRIENGKRAIRUT / Logan GIULIETTI-SCHMITT USA       5     5
21 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN     5       5
22 Cathy REED / Chris REED JPN       0     0
23 Tarrah HARVEY / Keith GAGNON CAN   0         0
24 Kristina GORSHKOVA / Vitali BUTIKOV RUS         0   0
25 Isabella CANNUSCIO / Ian LORELLO USA 0           0
26 Charlotte LICHTMAN / Dean COPELY USA     0       0
27 Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM CAN 0     R     0
28 Emily SAMUELSON / Todd GILLES USA     0       0
29 Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP         0   0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

X