Klasyfikacja Grand Prix 2012/2013

Soliści

24.11.2012 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Patrick CHAN CAN   13   15     28
2 Yuzuru HANYU JPN 13         15 28
3 Takahiko KOZUKA JPN 15     13     28
4 Tatsuki MACHIDA JPN 11   15       26
5 Daisuke TAKAHASHI JPN     13     13 26
6 Javier FERNANDEZ ESP   15       9 24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Jeremy ABBOTT USA 7       13   20
8 Florent AMODIO FRA   9     11   20
9 Takahito MURA JPN   3     15   18
10 Nobunari ODA JPN   11   7     18
11 Ross MINER USA   7       11 18
12 Konstantin MENSHOV RUS 9     9     18
13 Michal BREZINA CZE 5     11     16
14 Sergei VORONOV RUS     11     4 15
15 Adam RIPPON USA     9     3 12
16 Richard DORNBUSH USA       5   7 12
17 Kevin REYNOLDS CAN     7     5 12
18 Brian JOUBERT FRA     R   9   9
19 Jinlin GUAN CHN     4   5   9
20 Nan SONG CHN     R   7   7
21 Tomas VERNER CZE 3       3   6
22 Denis TEN KAZ   5   0     5
23 Yi WANG CHN     5       5
24 Artur GACHINSKI RUS   0   4     4
25 Armin MAHBANOOZADEH USA 4           4
26 Elladj BALDE CAN   4         4
27 Chafik BESSEGHIER FRA         4   4
28 Zhan BUSH RUS       3     3
29 Douglas RAZZANO USA 0           0
30 Andrei ROGOZINE CAN           0 0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Solistki

24.11.2012 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Ashley WAGNER USA 15       15   30
2 Mao ASADA JPN     15     15 30
3 Kiira KORPI FIN     11 15     26
4 Akiko SUZUKI JPN   13       13 26
5 Julia LIPNITSKAIA RUS     13   11   24
6 Elizaveta TUKTAMYSHEVA RUS   9     13   22
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Christina GAO USA 13       9   22
8 Mirai NAGASU USA     9     11 20
9 Kanako MURAKAMI JPN   11   9     20
10 Agnes ZAWADZKI USA       11   7 18
11 Adelina SOTNIKOVA RUS 11     7     18
12 Gracie GOLD USA   4   13     17
13 Zijun LI CHN     7     9 16
14 Kaetlyn OSMOND CAN   15         15
15 Elene GEDEVANISHVILI GEO   7       5 12
16 Mae Berenice MEITE FRA 5       7   12
17 Haruka IMAI JPN 7         3 10
18 Valentina MARCHEI ITA 9     0     9
19 Alena LEONOVA RUS 4     5     9
20 Ksenia MAKAROVA RUS   5       4 9
21 Polina KOROBEYNIKOVA RUS       4 5   9
22 Amelie LACOSTE CAN   3 5       8
23 Viktoria HELGESSON SWE 3     3     6
24 Joshi HELGESSON SWE     4   0   4
25 Elena GLEBOVA EST         4   4
26 Jenna MCCORKELL GBR         3   3
27 Ying ZHANG CHN     3       3
28 Caroline ZHANG USA   0   0     0
29 Sofia BIRYUKOVA RUS     0     0 0
30 Rachael FLATT USA 0           0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary sportowe

25.11.2012 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV RUS 15     15     30
2 Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV RUS       13   15 28
3 Qing PANG / Jian TONG CHN 13   15       28
4 Yuko KAVAGUTI / Alexander SMIRNOV RUS     13   15   28
5 Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD CAN   13     13   26
6 Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH CAN     9     13 22
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Caydee DENNEY / John COUGHLIN USA 11     11     22
8 Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK ITA   11     11   22
9 Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV RUS     11   7   18
10 Marissa CASTELLI / Simon SHNAPIR USA 7         11 18
11 Paige LAWRENCE / Rudi SWIEGERS CAN   9   9     18
12 Cheng PENG / Hao ZHANG CHN     7   9   16
13 Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY GER   15         15
14 Vanessa JAMES / Morgan CIPRES FRA 9       5   14
15 Anastasia MARTIUSHEVA / Alexei ROGONOV RUS       7   7 14
16 Tiffany VISE / Don BALDWIN USA   5   5     10
17 Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM USA           9 9
18 Daria POPOVA / Bruno MASSOT FRA   7     0   7
19 Lindsay DAVIS / Mark LADWIG USA   0       5 5
20 Wenting WANG / Yan ZHANG CHN     5       5
21 Gretchen DONLAN / Andrew SPEROFF USA 5           5
22 Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE ITA       0   0 0
23 Danielle MONTALBANO / Evgeni KRASNOPOLSKI ISR 0           0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary taneczne

24.11.2012 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA 15         15 30
2 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN   15   15     30
3 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA     15   15   30
4 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS 13   13       26
5 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS       13   13 26
6 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA   13     13   26
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN 11   11       22
8 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS   11     11   22
9 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA       9   11 20
10 Victoria SINITSINA / Ruslan ZHIGANSHIN RUS     5 11     16
11 Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA   7     9   16
12 Piper GILLES / Paul POIRIER CAN   9     5   14
13 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER 7     7     14
14 Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE   5     7   12
15 Nicole ORFORD / Thomas WILLIAMS CAN       0   9 9
16 Madison CHOCK / Evan BATES USA     9       9
17 Lynn KRIENGKRAIRUT / Logan GIULIETTI-SCHMITT USA 9           9
18 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA     7       7
19 Cathy REED / Chris REED JPN           7 7
20 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR       0   5 5
21 Ksenia MONKO / Kirill KHALIAVIN RUS       5     5
22 Lorenza ALESSANDRINI / Simone VATURI ITA 5           5
23 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA   0     0   0
24 Xintong HUANG / Xun ZHENG CHN     0     0 0
25 Ekaterina PUSHKASH / Jonathan GUERREIRO RUS         0   0
26 Anastasia CANNUSCIO / Colin MCMANUS USA 0           0
27 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN     0     0 0
28 Kharis RALPH / Asher HILL CAN   0         0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

X