Klasyfikacja Grand Prix 2013/2014

Soliści

23.11.2013 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Patrick CHAN CAN   15     15   30
2 Tatsuki MACHIDA JPN 15         15 30
3 Yuzuru HANYU JPN   13     13   26
4 Maxim KOVTUN RUS     13     13 26
5 Daisuke TAKAHASHI JPN 9     15     24
6 Han YAN CHN     15   9   24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Nobunari ODA JPN   11   13     24
8 Adam RIPPON USA 13     9     22
9 Jason BROWN USA 7       11   18
10 Javier FERNANDEZ ESP       7   11 18
11 Takahiko KOZUKA JPN 5   11       16
12 Jeremy ABBOTT USA   5   11     16
13 Michal BREZINA CZE   9     7   16
14 Max AARON USA 11     4     15
15 Richard DORNBUSH USA     7     7 14
16 Konstantin MENSHOV RUS       3   9 12
17 Denis TEN KAZ     9       9
18 Florent AMODIO FRA     5   4   9
19 Artur GACHINSKI RUS 3         5 8
20 Nan SONG CHN     3   5   8
21 Peter LIEBERS GER     4     4 8
22 Joshua FARRIS USA   7       R 7
23 Alexander MAJOROV SWE 4       3   7
24 Takahito MURA JPN   0   5     5
25 Elladj BALDE CAN   4         4
26 Andrei ROGOZINE CAN   3         3
27 Misha GE UZB           3 3
28 Sergei VORONOV RUS       0     0
29 Ross MINER USA   0         0
30 Yi WANG CHN     0       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Solistki

23.11.2013 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Mao ASADA JPN 15     15     30
2 Julia LIPNITSKAIA RUS   15       15 30
3 Ashley WAGNER USA 13       15   28
4 Anna POGORILAYA RUS     15   11   26
5 Adelina SOTNIKOVA RUS     13   13   26
6 Elena RADIONOVA RUS 11     13     24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Akiko SUZUKI JPN   13   11     24
8 Carolina KOSTNER ITA     11     13 24
9 Gracie GOLD USA   11   9     20
10 Elizaveta TUKTAMYSHEVA RUS 9         9 18
11 Samantha CESARIO USA 7       9   16
12 Mirai NAGASU USA       3   11 14
13 Satoko MIYAHARA JPN       7   7 14
14 Kanako MURAKAMI JPN     9     4 13
15 Christina GAO USA   9     3   12
16 Mae Berenice MEITE FRA 5       7   12
17 Amelie LACOSTE CAN   7     5   12
18 Nikol GOSVIANI RUS     7     3 10
19 Valentina MARCHEI ITA 4     5     9
20 Agnes ZAWADZKI USA     4     5 9
21 Viktoria HELGESSON SWE 3       4   7
22 Haruka IMAI JPN     5     0 5
23 Courtney HICKS USA   5         5
24 Natalia POPOVA UKR   4     0   4
25 Alena LEONOVA RUS       4     4
26 Kexin ZHANG CHN     3       3
27 Veronik MALLET CAN   3         3
28 Elene GEDEVANISHVILI GEO 0     0     0
29 Xiaowen GUO CHN     0       0
30 Zijun LI CHN     0       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary sportowe

23.11.2013 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Tatiana VOLOSOZHAR / Maxim TRANKOV RUS 15     15     30
2 Aliona SAVCHENKO / Robin SZOLKOWY GER     15     15 30
3 Qing PANG / Jian TONG CHN     13   15   28
4 Kirsten MOORE-TOWERS / Dylan MOSCOVITCH CAN 13         11 24
5 Meagan DUHAMEL / Eric RADFORD CAN   11     13   24
6 Cheng PENG / Hao ZHANG CHN     11 13     24
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Wenjing SUI / Cong HAN CHN   13   11     24
8 Stefania BERTON / Ondrej HOTAREK ITA 7 15         22
9 Vera BAZAROVA / Yuri LARIONOV RUS         9 13 22
10 Ksenia STOLBOVA / Fedor KLIMOV RUS 11         9 20
11 Caydee DENNEY / John COUGHLIN USA 9       11   20
12 Marissa CASTELLI / Simon SHNAPIR USA 5     9     14
13 Paige LAWRENCE / Rudi SWIEGERS CAN   9   5     14
14 Haven DENNEY / Brandon FRAZIER USA   7   7     14
15 Alexa SCIMECA / Chris KNIERIM USA     7     5 12
16 Xuehan WANG / Lei WANG CHN     9       9
17 Julia ANTIPOVA / Nodari MAISURADZE RUS           7 7
18 Vanessa JAMES / Morgan CIPRES FRA         7   7
19 Felicia ZHANG / Nathan BARTHOLOMAY USA 0   5       5
20 Lindsay DAVIS / Rockne BRUBAKER USA   5       0 5
21 Natasha PURICH / Mervin TRAN CAN         5   5
22 Anastasia MARTIUSHEVA / Alexei ROGONOV RUS     0 0     0
23 Annabelle PRÖLSS / Ruben BLOMMAERT GER         0   0
24 Mari VARTMANN / Aaron VAN CLEAVE GER   0         0
25 Margaret PURDY / Michael MARINARO CAN 0 0         0
26 Narumi TAKAHASHI / Ryuichi KIHARA JPN       0   0 0
27 Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE ITA         0   0
28 Daria POPOVA / Bruno MASSOT FRA     0       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

Pary taneczne

23.11.2013 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj USA CAN CHN JAP FRA RUS Punkty
  MIEJSCA 1-6: KWALIFIKACJA DO FINAŁU GRAND PRIX                
1 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA 15     15     30
2 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN   15     15   30
3 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS     13     15 28
4 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA     15   11   26
5 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE CAN   13       13 26
6 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA 13     13     26
  MIEJSCA 7-9: REZERWOWI                
7 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS       9 13   22
8 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI USA 11     11     22
9 Madison CHOCK / Evan BATES USA     11     11 22
10 Madison HUBBELL / Zachary DONOHUE USA 9 11         20
11 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS   9       9 18
12 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER   5     9   14
13 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA 5   9       14
14 Ksenia MONKO / Kirill KHALIAVIN RUS         5 7 12
15 Piper GILLES / Paul POIRIER CAN       7   5 12
16 Cathy REED / Chris REED JPN 7     5     12
17 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA         7 0 7
18 Alexandra PAUL / Mitchell ISLAM CAN   7         7
19 Alexandra ALDRIDGE / Daniel EATON USA     7       7
20 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN     5       5
21 Isabella TOBIAS / Deividas STAGNIUNAS LTU 0           0
22 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA   0         0
23 Tanja KOLBE / Stefano CARUSO GER       0     0
24 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR         0   0
25 Yiyi ZHANG / Nan WU CHN     0       0
26 Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE 0           0
27 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS   0         0
28 Victoria SINITSINA / Ruslan ZHIGANSHIN RUS       0     0
29 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Dmitri DUN UKR           0 0
30 Nicole ORFORD / Thomas WILLIAMS CAN         0   0
  Xintong HUANG / Xun ZHENG CHN     R       0

X – planowany występ

R – rezygnacja z występu

X