Płeć Kobiety

luty

06lutCały dzieńZmianaSprint s. dowolnym KUlricehamn (SWE)Kategoria:Biegi narciarskie

06lutCały dzieńHS90 KHinzenbach (AUT)Kategoria:Skoki narciarskie

07lutCały dzieńZmianaSprint drużynowy KUlricehamn (SWE)Kategoria:Biegi narciarskie

07lutCały dzieńHS90 KHinzenbach (AUT)Kategoria:Skoki narciarskie

08lutCały dzień14OdwołaneMistrzostwaMistrzostwa 4 KontynentówSydney (AUS)Kategoria:Łyżwiarstwo figurowe

10lutCały dzieńMistrzostwasztafeta mieszanaPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

11lutCały dzieńOdwołaneHS106 KPekin (CHN)Kategoria:Skoki narciarskie

11lut(lut 11)01:0014(lut 14)01:00MistrzostwaMistrzostwa Świata na dystansachHeerenveen (NED)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Łyżwiarstwo szybkie

11lut01:00ZmianaMistrzostwaSuper gigant KCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

12lutCały dzieńOdwołaneHS106 KPekin (CHN)Kategoria:Skoki narciarskie

13lutCały dzieńMistrzostwa7,5 km sprint KPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

13lut01:00MistrzostwaZjazd KCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

14lutCały dzieńMistrzostwa10 km bieg pościgowy KPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

15lut01:00ZmianaMistrzostwaKombinacja KCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

16lutCały dzieńMistrzostwa15 km indywidualny KPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

16lut01:00MistrzostwaSlalom gigant równoległy KCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

17lut01:00MistrzostwaZawody drużynoweCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

17lut(lut 17)01:0018(lut 18)01:00OdwołanePuchar Świata 5Changchun (CHN)Kategoria:Łyżwiarstwo szybkie

18lutCały dzieńMistrzostwapojedyncza sztafeta mieszanaPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

18lut01:00MistrzostwaSlalom gigant KCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

19lutCały dzieńHS97 KRasnov (ROU)Kategoria:Skoki narciarskie

20lutCały dzieńHS97 drużynowy mieszanyRasnov (ROU)Kategoria:Skoki narciarskie

20lutCały dzieńMistrzostwasztafeta 4 x 6 km KPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

20lutCały dzieńOdwołaneSprint s. klasycznym KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biegi narciarskie

20lut01:00MistrzostwaSlalom KCortina d'Ampezzo (ITA)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Narciarstwo alpejskie

21lutCały dzieńMistrzostwa12,5 km ze startu wspólnego KPokljuka (SLO)Kategoria:Biathlon,Mistrzostwa Świata

21lutCały dzieńOdwołane10km s. dowolnym KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biegi narciarskie

25lutCały dzieńHS106 KOberstdorf (GER)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Skoki narciarskie

25lutCały dzieńSprint s. klasycznym KOberstdorf (GER)Kategoria:Biegi narciarskie,Mistrzostwa Świata

26lutCały dzieńHS106 drużynowy KOberstdorf (GER)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Skoki narciarskie

26lut01:00ZmianaZjazd KVal di Fassa (ITA)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

27lutCały dzieńskiathlon 2 x 7,5 km KOberstdorf (GER)Kategoria:Biegi narciarskie,Mistrzostwa Świata

27lutCały dzieńHS106/5 kmOberstdorf (GER)Kategoria:Kombinacja norweska,Mistrzostwa Świata

27lut01:00Zjazd KVal di Fassa (ITA)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

28lutCały dzieńsprint drużynowy KOberstdorf (GER)Kategoria:Biegi narciarskie,Mistrzostwa Świata

28lutCały dzieńHS106 drużynowy mieszanyOberstdorf (GER)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Skoki narciarskie

28lut01:00Super gigant KVal di Fassa (ITA)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

marzec

02marCały dzień10 km s. dowolnym KOberstdorf (GER)Kategoria:Biegi narciarskie,Mistrzostwa Świata

03marCały dzieńHS137 KOberstdorf (GER)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Skoki narciarskie

04marCały dzieńSztafeta KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

04marCały dzieńsztafeta 4 x 5 km KOberstdorf (GER)Kategoria:Biegi narciarskie,Mistrzostwa Świata

06marCały dzień7,5 km sprint KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

06marCały dzień30 km s. klasycznym ze startu wspólnego KOberstdorf (GER)Kategoria:Biegi narciarskie,Mistrzostwa Świata

06mar01:00Slalom gigant KJasna (SVK)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

06mar(mar 6)01:0007(mar 7)01:00OdwołanePuchar Świata 6 FinałHeerenveen (NED)Kategoria:Łyżwiarstwo szybkie

07marCały dzień10 km bieg pościgowy KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

07mar01:00Slalom KJasna (SVK)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

11marCały dzień10 km sprint MNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

12marCały dzieńOdwołaneSprint s. klasycznym KOslo (NOR)Kategoria:Biegi narciarskie

12marCały dzień7,5 km sprint KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

12mar01:00Slalom KAre (SWE)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

13marCały dzieńOdwołane30km s. dowolnym KOslo (NOR)Kategoria:Biegi narciarskie

13marCały dzień10 km bieg pościgowy KNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

13mar01:00Slalom KAre (SWE)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

14marCały dzieńOdwołaneHS134 KOslo (NOR)Kategoria:Skoki narciarskie

14marCały dzieńsztafeta mieszanaNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

14marCały dzieńpojedyncza sztafeta mieszanaNove Mesto (CZE)Kategoria:Biathlon

16marCały dzieńOdwołaneHS140 KLillehammer (NOR)Kategoria:Skoki narciarskie

17mar01:00Zjazd KLenzerheide (SUI)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

18marCały dzieńOdwołaneHS138 KTrondheim (NOR)Kategoria:Skoki narciarskie

18marCały dzieńOdwołanesuper sprint KOslo (NOR)Kategoria:Biathlon

18mar01:00Super gigant KLenzerheide (SUI)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

19marCały dzieńOdwołane7,5 km sprint KOslo (NOR)Kategoria:Biathlon

19marCały dzieńOdwołanesprint s. dowolnym KPekin (CHN)Kategoria:Biegi narciarskie

19mar01:00Zawody drużynoweLenzerheide (SUI)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

20marCały dzieńOdwołaneskiathlon 2 x 7,5 km KPekin (CHN)Kategoria:Biegi narciarskie

20marCały dzieńOdwołane12,5 km ze startu wspólnego KOslo (NOR)Kategoria:Biathlon

20marCały dzieńHS97 KNizhny Tagil (RUS)Kategoria:Skoki narciarskie

20marCały dzieńHS100/5 kmSchonach (GER)Kategoria:Kombinacja norweska

20mar01:00Slalom gigant KLenzerheide (SUI)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

21marCały dzieńOdwołane10 km s. klasycznym pościgowy KPekin (CHN)Kategoria:Biegi narciarskie

21marCały dzieńHS97 KNizhny Tagil (RUS)Kategoria:Skoki narciarskie

21mar01:00Slalom KLenzerheide (SUI)Kategoria:Narciarstwo alpejskie

22mar(mar 22)00:0028(mar 28)23:59MistrzostwaMistrzostwa ŚwiataStockholm (SWE)Kategoria:Mistrzostwa Świata,Łyżwiarstwo figurowe

27marCały dzieńHS102 KChaikovsky (RUS)Kategoria:Skoki narciarskie

28marCały dzieńHS140 KChaikovsky (RUS)Kategoria:Skoki narciarskie