Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek

Miejsce Zawodnik Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CO IN D  
1 ZAGITOVA Alina OAR 82.92 45.30 37.62 9.36 9.18 9.64 9.43 9.43 0.00 Q
2 MEDVEDEVA Evgenia OAR 81.61 43.19 38.42 9.54 9.39 9.71 9.68 9.71 0.00 Q
3 OSMOND Kaetlyn CAN 78.87 41.83 37.04 9.32 9.00 9.36 9.29 9.32 0.00 Q
4 MIYAHARA Satoko JPN 75.94 40.25 35.69 8.96 8.75 9.00 8.86 9.04 0.00 Q
5 SAKAMOTO Kaori JPN 73.18 40.36 32.82 8.43 7.96 8.29 8.18 8.18 0.00 Q
6 KOSTNER Carolina ITA 73.15 35.06 38.09 9.46 9.32 9.54 9.61 9.68 0.00 Q
7 DALEMAN Gabrielle CAN 68.90 35.90 33.00 8.32 8.04 8.18 8.25 8.46 0.00 Q
8 CHOI Dabin KOR 67.77 37.54 30.23 7.75 7.29 7.68 7.50 7.57 0.00 Q
9 NAGASU Mirai USA 66.93 37.24 30.69 8.04 7.36 7.61 7.68 7.68 1.00 Q
10 CHEN Karen USA 65.90 33.53 32.37 8.07 7.89 8.14 8.11 8.25 0.00 Q
11 TENNELL Bradie USA 64.01 35.50 29.51 7.57 7.25 7.25 7.43 7.39 1.00 Q
12 SOTSKOVA Maria OAR 63.86 31.47 33.39 8.46 8.21 8.21 8.46 8.39 1.00 Q
13 RAJICOVA Nicole SVK 60.59 32.36 28.23 7.18 6.82 7.21 7.00 7.07 0.00 Q
14 SCHOTT Nicole GER 59.20 31.62 27.58 6.96 6.61 7.07 6.86 6.96 0.00 Q
15 TURSYNBAEVA Elizabet KAZ 58.82 29.14 29.68 7.46 7.18 7.50 7.43 7.54 0.00 Q
16 CRAINE Kailani AUS 56.77 30.36 26.41 6.61 6.32 6.71 6.57 6.79 0.00 Q
17 WILLIAMS Isadora BRA 55.74 29.83 25.91 6.54 6.29 6.64 6.46 6.46 0.00 Q
18 PELTONEN Emmi FIN 55.28 28.48 27.80 7.00 6.64 6.96 7.07 7.07 1.00 Q
19 PAGANINI Alexia SUI 55.26 29.99 25.27 6.39 6.14 6.39 6.39 6.29 0.00 Q
20 HENDRICKX Loena BEL 55.16 27.79 27.37 7.04 6.64 6.82 6.82 6.89 0.00 Q
21 KIM Hanul KOR 54.33 29.41 24.92 6.36 6.00 6.32 6.29 6.18 0.00 Q
22 MEITE Mae Berenice FRA 53.67 28.24 25.43 6.57 6.14 6.46 6.29 6.32 0.00 Q
23 TOTH Ivett HUN 53.22 27.60 25.62 6.54 6.18 6.43 6.39 6.50 0.00 Q
24 LI Xiangning CHN 52.46 27.27 26.19 6.64 6.29 6.54 6.64 6.64 1.00 Q
25 AUSTMAN Larkyn CAN 51.42 25.93 26.49 6.71 6.32 6.61 6.71 6.75 1.00  
26 NIKITINA Diana LAT 51.12 26.35 24.77 6.29 5.93 6.18 6.32 6.25 0.00  
27 RUSSO Giada ITA 50.88 25.90 25.98 6.57 6.25 6.50 6.54 6.61 1.00  
28 OESTLUND Anita SWE 49.14 25.35 23.79 6.14 5.82 5.93 5.93 5.93 0.00  
29 KHNYCHENKOVA Anna UKR 47.59 26.66 22.93 5.86 5.54 5.61 5.82 5.82 2.00  
30 MAMBEKOVA Aiza KAZ 44.40 21.29 23.11 5.71 5.46 5.82 5.89 6.00 0.00  

 

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CO
choreografia/ kompozycja
IN
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego