Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistów

Miejsce Zawodnik Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CO IN D  
1 HANYU Yuzuru JPN 111.68 63.18 48.50 9.71 9.43 9.86 9.75 9.75 0.00 Q
2 FERNANDEZ Javier ESP 107.58 59.79 47.79 9.36 9.36 9.71 9.68 9.68 0.00 Q
3 UNO Shoma JPN 104.17 58.13 46.04 9.29 9.00 9.25 9.29 9.21 0.00 Q
4 JIN Boyang CHN 103.32 60.27 43.05 8.79 8.29 8.82 8.54 8.61 0.00 Q
5 ALIEV Dmitri OAR 98.98 56.98 42.00 8.43 8.11 8.50 8.50 8.46 0.00 Q
6 CHAN Patrick CAN 90.01 45.08 45.93 9.36 9.07 9.00 9.29 9.21 1.00 Q
7 RIPPON Adam USA 87.95 44.48 43.47 8.57 8.43 8.86 8.68 8.93 0.00 Q
8 KOLYADA Mikhail OAR 86.69 43.84 43.85 8.96 8.54 8.64 8.82 8.89 1.00 Q
9 BREZINA Michal CZE 85.15 44.34 40.81 8.25 7.89 8.25 8.21 8.21 0.00 Q
10 MESSING Keegan CAN 85.11 45.50 40.61 8.04 7.96 8.07 8.29 8.25 1.00 Q
11 HENDRICKX Jorik BEL 84.74 44.17 40.57 7.96 7.89 8.25 8.18 8.29 0.00 Q
12 ZHOU Vincent USA 84.53 48.50 36.03 7.39 6.96 7.11 7.32 7.25 0.00 Q
13 BYCHENKO Alexei ISR 84.13 43.63 40.50 7.93 7.71 8.36 8.18 8.32 0.00 Q
14 GE Misha UZB 83.90 41.75 42.15 8.18 8.18 8.54 8.46 8.79 0.00 Q
15 CHA Junhwan KOR 83.43 43.79 39.64 7.93 7.68 8.07 8.00 7.96 0.00 Q
16 KERRY Brendan AUS 83.06 45.49 37.57 7.57 7.36 7.61 7.57 7.46 0.00 Q
17 CHEN Nathan USA 82.27 41.39 41.88 8.46 8.32 8.14 8.57 8.39 1.00 Q
18 SAMOHIN Daniel ISR 80.69 43.29 38.40 7.79 7.29 7.79 7.71 7.82 1.00 Q
19 YAN Han CHN 80.63 40.99 40.64 8.46 8.07 7.86 8.18 8.07 1.00 Q
20 TANAKA Keiji JPN 80.05 40.30 40.75 8.36 7.86 8.07 8.21 8.25 1.00 Q
21 VASILJEVS Deniss LAT 79.52 39.34 41.18 8.25 8.00 8.18 8.39 8.36 1.00 Q
22 KVITELASHVILI Morisi GEO 76.56 40.88 36.68 7.46 7.11 7.32 7.43 7.36 1.00 Q
23 RIZZO Matteo ITA 75.63 39.23 36.40 7.29 7.11 7.29 7.39 7.32 0.00 Q
24 FENTZ Paul GER 74.73 37.71 37.02 7.46 7.25 7.46 7.46 7.39 0.00 Q
25 YEE Julian Zhi Jie MAS 73.58 38.37 35.21 7.07 6.82 7.11 7.14 7.07 0.00  
26 BESSEGHIER Chafik FRA 72.10 38.41 33.69 6.79 6.29 6.89 6.86 6.86 0.00  
27 TEN Denis KAZ 70.12 30.77 39.35 8.11 7.82 7.46 8.07 7.89 0.00  
28 MARTINEZ Michael Christian PHI 55.56 26.04 29.52 5.96 5.64 5.96 6.00 5.96 0.00  
29 MONTOYA Felipe ESP 52.41 22.59 30.82 6.25 6.07 6.00 6.25 6.25 1.00  
30 PANIOT Yaroslav UKR 46.58 18.68 29.90 6.43 5.79 5.61 6.21 5.86 2.00  

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CO
choreografia/ kompozycja
IN
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego