Łyżwiarstwo figurowe – taniec dowolny par tanecznych

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CC IN D
1 Meryl DAVIS Charlie WHITE USA 116.63 57.50 59.13 9.71 9.75 9.93 10.00 10.00 0.00
2 Tessa VIRTUE Scott MOIR CAN 114.66 56.22 58.44 9.64 9.57 9.89 9.89 9.86 0.00
3 Elena ILINYKH Nikita KATSALAPOV RUS 110.44 54.14 56.30 9.32 9.14 9.61 9.54 9.50 0.00
4 Nathalie PECHALAT Fabian BOURZAT FRA 104.44 51.16 54.28 8.86 8.89 9.25 9.18 9.21 1.00
5 Ekaterina BOBROVA Dmitri SOLOVIEV RUS 103.18 50.43 52.75 8.75 8.54 9.00 8.82 9.04 0.00
6 Anna CAPPELLINI Luca LANOTTE ITA 102.95 48.50 54.45 9.00 8.89 9.18 9.21 9.25 0.00
7 Kaitlyn WEAVER Andrew POJE CAN 101.92 49.50 52.42 8.61 8.54 8.89 8.86 8.96 0.00
8 Madison CHOCK Evan BATES USA 99.18 49.01 50.17 8.36 8.14 8.54 8.39 8.54 0.00
9 Maia SHIBUTANI Alex SHIBUTANI USA 91.78 44.50 47.28 7.75 7.71 7.96 8.14 8.00 0.00
10 Penny COOMES Nicholas BUCKLAND GBR 90.70 43.42 48.28 8.18 7.82 8.21 8.11 8.04 1.00
11 Nelli ZHIGANSHINA Alexander GAZSI GER 90.48 45.23 45.25 7.61 7.36 7.54 7.75 7.57 0.00
12 Julia ZLOBINA Alexei SITNIKOV AZE 89.86 45.41 45.45 7.54 7.36 7.71 7.79 7.64 1.00
13 Sara HURTADO Adria DIAZ ESP 88.39 46.13 42.26 7.00 6.82 7.18 7.25 7.14 0.00
14 Charlene GUIGNARD Marco FABBRI ITA 86.64 45.28 41.36 6.96 6.64 6.96 7.04 7.04 0.00
15 Pernelle CARRON Lloyd JONES FRA 84.62 41.95 42.67 7.18 6.82 7.18 7.32 7.25 0.00
16 Victoria SINITSINA Ruslan ZHIGANSHIN RUS 82.79 41.98 40.81 6.86 6.64 6.86 6.93 6.82 0.00
17 Isabella TOBIAS Deividas STAGNIUNAS LTU 82.65 40.90 41.75 6.96 6.86 6.86 7.11 7.07 0.00
18 Alexandra PAUL Mitchell ISLAM CAN 82.60 39.86 42.74 7.18 6.82 7.25 7.32 7.25 0.00
19 Tanja KOLBE Stefano CARUSO GER 76.13 38.71 38.42 6.39 6.18 6.50 6.57 6.54 1.00
20 Danielle OBRIEN Gregory MERRIMAN AUS 75.85 39.03 36.82 6.07 5.86 6.32 6.36 6.29 0.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CC
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia