Łyżwiarstwo figurowe – taniec krótki par tanecznych

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CC IN D  
1 Meryl DAVIS Charlie WHITE USA 78.89 39.72 39.17 9.68 9.57 9.93 9.86 9.89 0.00 Q
2 Tessa VIRTUE Scott MOIR CAN 76.33 37.64 38.69 9.54 9.43 9.82 9.71 9.82 0.00 Q
3 Elena ILINYKH Nikita KATSALAPOV RUS 73.04 36.36 36.68 9.18 8.89 9.25 9.29 9.21 0.00 Q
4 Nathalie PECHALAT Fabian BOURZAT FRA 72.78 36.43 36.35 9.04 8.82 9.18 9.18 9.18 0.00 Q
5 Ekaterina BOBROVA Dmitri SOLOVIEV RUS 69.97 33.58 36.39 8.96 8.75 9.29 9.18 9.25 0.00 Q
6 Anna CAPPELLINI Luca LANOTTE ITA 67.58 32.85 34.73 8.68 8.46 8.75 8.79 8.71 0.00 Q
7 Kaitlyn WEAVER Andrew POJE CAN 65.93 31.93 35.00 8.71 8.50 8.79 8.89 8.82 1.00 Q
8 Madison CHOCK Evan BATES USA 65.46 32.78 32.68 8.14 8.00 8.25 8.18 8.25 0.00 Q
9 Maia SHIBUTANI Alex SHIBUTANI USA 64.47 33.36 31.11 7.93 7.54 7.86 7.75 7.79 0.00 Q
10 Nelli ZHIGANSHINA Alexander GAZSI GER 60.91 30.64 30.27 7.57 7.21 7.79 7.71 7.54 0.00 Q
11 Penny COOMES Nicholas BUCKLAND GBR 59.33 30.08 30.25 7.61 7.39 7.61 7.75 7.46 1.00 Q
12 Sara HURTADO Adria DIAZ ESP 58.58 31.78 26.80 6.61 6.43 6.82 6.86 6.75 0.00 Q
13 Pernelle CARRON Lloyd JONES FRA 58.25 30.50 27.75 6.93 6.75 7.04 7.11 6.86 0.00 Q
14 Julia ZLOBINA Alexei SITNIKOV AZE 58.15 28.79 29.36 7.32 7.25 7.43 7.32 7.36 0.00 Q
15 Charlene GUIGNARD Marco FABBRI ITA 58.14 30.00 28.14 7.11 6.82 7.07 7.07 7.07 0.00 Q
16 Victoria SINITSINA Ruslan ZHIGANSHIN RUS 58.01 30.43 27.58 6.89 6.61 6.93 7.04 6.96 0.00 Q
17 Isabella TOBIAS Deividas STAGNIUNAS LTU 56.40 27.79 28.61 7.14 6.89 7.25 7.32 7.14 0.00 Q
18 Alexandra PAUL Mitchell ISLAM CAN 55.91 27.50 28.41 7.04 6.82 7.18 7.21 7.21 0.00 Q
19 Tanja KOLBE Stefano CARUSO GER 54.43 28.22 26.21 6.54 6.29 6.57 6.71 6.61 0.00 Q
20 Danielle OBRIEN Gregory MERRIMAN AUS 52.68 28.29 24.39 6.04 5.79 6.14 6.25 6.21 0.00 Q
21 Cathy REED Chris REED JPN 52.29 26.87 25.42 6.29 6.14 6.50 6.61 6.25 0.00 Q
22 Alisa AGAFONOVA Alper UCAR TUR 49.84 25.14 24.70 6.21 5.96 6.32 6.29 6.11 0.00 Q
23 Xintong HUANG Xun ZHENG CHN 48.96 23.14 25.82 6.50 6.32 6.50 6.57 6.39 0.00 Q
24 Siobhan HEEKIN-CANEDY Dmitri DUN UKR 41.90 18.36 23.54 5.93 5.75 5.89 6.18 5.71 0.00 Q

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CC
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego