Biegi narciarskie – 30 km s. klasycznym ze startu wspólnego kobiet

Miejsce Zawodnik Kraj Czas Strata
 1 KOWALCZYK Justyna  POL   1:30:33.7   
 2 BJOERGEN Marit  NOR   1:30:34.0  +0.3
 3 SAARINEN Aino- Kaisa  FIN   1:31:38.7  +1:05.0
 4 SACHENBACHER -STEHLE Evi  GER   1:31:52.9  +1:19.2
 5 ISHIDA Masako  JPN   1:31:56.5  +1:22.8
 6 KALLA Charlotte  SWE   1:31:57.6  +1:23.9
 7 JOHAUG Therese  NOR   1:32:01.3  +1:27.6
 8 STEIRA Kristin Stoermer  NOR   1:32:04.4  +1:30.7
 9 OLSSON Anna  SWE   1:33:00.3  +2:26.6
 10 LAURENT PHILIPPOT Karine  FRA   1:33:11.4  +2:37.7
 11 LONGA Marianna  ITA   1:33:19.9  +2:46.2
 12 SARASOJA Riikka  FIN   1:33:33.2  +2:59.5
 13 KUITUNEN Virpi  FIN   1:33:36.7  +3:03.0
 14 CUINET Aurore  FRA   1:33:58.3  +3:24.6
 15 RENNER Sara  CAN   1:34:04.2  +3:30.5
 16 CONFORTOLA WYATT Antonella  ITA   1:34:07.7  +3:34.0
 17 BOEHLER Stefanie  GER   1:34:08.7  +3:35.0
 18 JATSKAJA Oxana  KAZ   1:34:11.0  +3:37.3
 19 ZELLER Katrin  GER   1:34:18.1  +3:44.4
 20 KRISTOFFERSEN Marthe  NOR   1:34:31.5  +3:57.8
 21 ZAVALIJ Tatjana  UKR   1:34:32.3  +3:58.6
 22 SAVIALOVA Olga  RUS   1:34:46.3  +4:12.6
 23 RANDALL Kikkan  USA   1:34:59.0  +4:25.3
 24 JASKOWIEC Sylwia  POL   1:34:59.1  +4:25.4
 25 LAHTEENMAKI Krista  FIN   1:35:08.4  +4:34.7
 26 GRYGORENKO Kateryna  UKR   1:35:11.4  +4:37.7
 27 SMIGUN-VAEHI Kristina  EST   1:35:27.2  +4:53.5
 28 MACIUSZEK Paulina  POL   1:36:31.7  +5:58.0
 29 ROTCHEVA Olga  RUS   1:37:15.5  +6:41.8
 30 NATSUMI Madoka  JPN   1:37:35.4  +7:01.7
 31 LI Hongxue  CHN   1:37:50.4  +7:16.7
 32 SMUTNA Katerina  AUT   1:37:51.3  +7:17.6
 33 KOLOMINA Elena  KAZ   1:37:53.0  +7:19.3
 34 MATROSSOVA Marina  KAZ   1:38:00.6  +7:26.9
 35 BROOKS Holly  USA   1:38:14.5  +7:40.8
 36 ORGUE Laura  ESP   1:38:18.3  +7:44.6
 37 SCHUCHKINA Olga  RUS   1:38:30.3  +7:56.6
 38 SANNIKOVA Alena  BLR   1:38:31.3  +7:57.6
 39 NYVLTOVA Eva  CZE   1:38:40.1  +8:06.4
 40 JANECKOVA Ivana  CZE   1:40:13.6  +9:39.9
 41 MANNIMA Tatjana  EST   1:40:51.3  +10:17.6
 42 MALAHOVA-SHISHKINA Svetlana  KAZ   1:41:01.6  +10:27.9
 43 NESTERENKO Lada  UKR   1:41:40.1  +11:06.4
 44 DUBAREZAVA Nastassia  BLR   1:42:28.1  +11:54.4
 45 WILLIAMS Madeleine  CAN   1:42:33.7  +12:00.0
 46 GYORGY Monika  ROU   1:44:03.5  +13:29.8
 47 SKALNIKOVA Eva  CZE   1:44:47.8  +14:14.1
 11 MAREK Kornelia  POL   1:33:15.4 dyskwalifikacja za doping

Objaśnienia skrótów:

DNS
nie wystartował/a
DNF
nie ukończył/a
DQ
zdyskwalifikowany/a
LAP
zdublowany/a