Klasyfikacje 2016/2017

Generalna K

12.03.2017 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 TAKANASHI Sara  JPN 1455
2 ITO Yuki  JPN 1208
3 LUNDBY Maren  NOR 1109
4 ALTHAUS Katharina  GER 776
5 VOGT Carina  GER 723
6 IRASCHKO-STOLZ Daniela  AUT 717
7 KLINEC Ema  SLO 630
8 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline  AUT 544
9 AVVAKUMOVA Irina  RUS 531
10 WUERTH Svenja  GER 497
11 VTIC Maja  SLO 477
12 SETO Yuka  JPN 406
13 HOELZL Chiara  AUT 387
14 HENDRICKSON Sarah  USA 311
15 MALSINER Manuela  ITA 298
16 ENGLUND Nita  USA 280
17 ROGELJ Spela  SLO 271
18 IWABUCHI Kaori  JPN 268
19 STRAUB Ramona  GER 252
20 KYKKAENEN Julia  FIN 229
21 RUNGGALDIER Elena  ITA 169
22 BOGATAJ Ursa  SLO 165
22 LEMARE Lea  FRA 165
24 MORAT Lucile  FRA 158
25 BARANNIKOVA Anastasiya  RUS 150
26 RUPPRECHT Anna  GER 127
27 TIKHONOVA Sofia  RUS 121
28 RINGQUIST Abby  USA 106
29 SEYFARTH Juliane  GER 95
30 INSAM Evelyn  ITA 93
31 ERNST Gianina  GER 80
32 MATTEL Coline  FRA 78
33 HENRICH Taylor  CAN 74
33 KRIZNAR Nika  SLO 74
35 KUSTOVA Alexandra  RUS 61
36 KABLUKOVA Ksenia  RUS 58
37 HARALAMBIE Daniela  ROU 57
37 LOGAR Eva  SLO 57
37 REISCH Agnes  GER 57
40 GERAGHTY-MOATS Tara  USA 52
41 GOERLICH Luisa  GER 50
42 AVOCAT GROS Oceane  FRA 47
43 HESSLER Pauline  GER 28
44 BODNARCHUK Natasha  CAN 21
44 TANAKA Atsuko  CAN 21
46 MORK Anniken  NOR 19
47 MALSINER Lara  ITA 16
48 MAURER Nicole  CAN 12
49 SHIGENO Misaki  JPN 11
50 IWASA Haruka  JPN 9
51 BLAZKOVA Barbora  CZE 8
51 LI Xueyao  CHN 8
51 LUSSI Nina  USA 8
51 OPSETH Silje  NOR 8
55 DIEU Romane  FRA 6
56 EILERS Natalie  CAN 5
56 STRATE Abigail  CAN 5
58 STROEM Anna Odine  NOR 4
59 KRAMER Marita  AUT 2
60 PARK Guy-Lim  KOR 1
60 PINKELNIG Eva  AUT 1

Generalna M

26.03.2017 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 KRAFT Stefan  AUT 1665
2 STOCH Kamil  POL 1524
3 TANDE Daniel Andre  NOR 1201
4 WELLINGER Andreas  GER 1161
5 KOT Maciej  POL 985
6 PREVC Domen  SLO 963
7 HAYBOECK Michael  AUT 814
8 EISENBICHLER Markus  GER 807
9 PREVC Peter  SLO 716
10 FETTNER Manuel  AUT 703
11 ZYLA Piotr  POL 634
12 STJERNEN Andreas  NOR 591
13 FREITAG Richard  GER 507
14 JOHANSSON Robert  NOR 424
15 KASAI Noriaki  JPN 401
16 DESCOMBES SEVOIE Vincent  FRA 386
17 KLIMOV Evgeniy  RUS 382
18 GEIGER Karl  GER 369
19 KUBACKI Dawid  POL 345
20 TEPES Jurij  SLO 326
21 FREUND Severin  GER 309
22 LEYHE Stephan  GER 308
23 KOFLER Andreas  AUT 307
24 ITO Daiki  JPN 294
25 KOUDELKA Roman  CZE 223
26 FANNEMEL Anders  NOR 213
27 FORFANG Johann Andre  NOR 197
28 DAMJAN Jernej  SLO 149
29 AMMANN Simon  SUI 147
30 TAKEUCHI Taku  JPN 130
31 ZIOBRO Jan  POL 122
32 HULA Stefan  POL 110
33 LANISEK Anze  SLO 98
34 SCHLIERENZAUER Gregor  AUT 94
35 WANK Andreas  GER 90
36 STURSA Vojtech  CZE 88
37 SCHIFFNER Markus  AUT 81
38 JANDA Jakub  CZE 80
39 KORNILOV Denis  RUS 77
40 PREVC Cene  SLO 67
41 BOYD-CLOWES Mackenzie  CAN 52
42 AIGNER Clemens  AUT 50
42 BICKNER Kevin  USA 50
42 GRANERUD Halvor Egner  NOR 50
45 SEMENIC Anze  SLO 41
46 COLLOREDO Sebastian  ITA 33
47 POLASEK Viktor  CZE 31
47 VANCURA Tomas  CZE 31
49 HLAVA Lukas  CZE 26
50 AHONEN Janne  FIN 24
50 MAEAETTAE Jarkko  FIN 24
52 AUNE Joakim  NOR 23
53 INSAM Alex  ITA 22
54 KOBAYASHI Junshiro  JPN 20
55 ROMASHOV Alexey  RUS 17
56 HILDE Tom  NOR 16
56 LARINTO Ville  FIN 16
58 HUBER Stefan  AUT 15
58 VASSILIEV Dimitry  RUS 15
60 BRESADOLA Davide  ITA 14
61 SIEGEL David  GER 12
62 SAKUYAMA Kento  JPN 9
62 ZNISZCZOL Aleksander  POL 9
64 DESCHWANDEN Gregor  SUI 8
65 ALTENBURGER Florian  AUT 4
65 MURANKA Klemens  POL 4
67 GLASDER Michael  USA 3
67 PAVLOVCIC Bor  SLO 3
69 NURMSALU Kaarel  EST 2
69 TOLLINGER Elias  AUT 2
71 HUBER Daniel  AUT 1
71 IWASA Yuken  JPN 1
71 KARLEN Gabriel  SUI 1

Turniej 4 Skoczni M

06.01.2017 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 STOCH Kamil  POL 998
2 ZYLA Piotr  POL 963
3 TANDE Daniel Andre  NOR 942
4 KOT Maciej  POL 934
5 FETTNER Manuel  AUT 927
6 KRAFT Stefan  AUT 927
7 EISENBICHLER Markus  GER 924
8 LEYHE Stephan  GER 911
9 PREVC Domen  SLO 909
10 STJERNEN Andreas  NOR 900
11 FREITAG Richard  GER 897
12 KLIMOV Evgeniy  RUS 894
13 DESCOMBES SEVOIE Vincent  FRA 890
14 PREVC Peter  SLO 888
15 KUBACKI Dawid  POL 876
16 JANDA Jakub  CZE 858
17 KOFLER Andreas  AUT 856
18 GEIGER Karl  GER 856
19 HAYBOECK Michael  AUT 845
20 HULA Stefan  POL 843
21 SCHIFFNER Markus  AUT 833
22 WELLINGER Andreas  GER 759
23 TEPES Jurij  SLO 753
24 PREVC Cene  SLO 721
25 ITO Daiki  JPN 711
26 JOHANSSON Robert  NOR 708
27 DAMJAN Jernej  SLO 702
28 FANNEMEL Anders  NOR 662
29 KASAI Noriaki  JPN 609
30 KOUDELKA Roman  CZE 577
31 ZIOBRO Jan  POL 558
32 GRANERUD Halvor Egner  NOR 540
33 MAEAETTAE Jarkko  FIN 533
34 TAKEUCHI Taku  JPN 512
35 FREUND Severin  GER 508
36 WANK Andreas  GER 499
37 ALTENBURGER Florian  AUT 498
38 STURSA Vojtech  CZE 483
39 TOLLINGER Elias  AUT 424
40 BOYD-CLOWES Mackenzie  CAN 338
41 KORNILOV Denis  RUS 334
42 HLAVA Lukas  CZE 312
43 KOBAYASHI Ryoyu  JPN 305
44 AMMANN Simon  SUI 303
45 BICKNER Kevin  USA 303
46 VASSILIEV Dimitry  RUS 289
47 SEMENIC Anze  SLO 283
48 PASCHKE Pius  GER 240
49 HILDE Tom  NOR 229
50 MURANKA Klemens  POL 200
51 SCHMID Constantin  GER 198
52 ZOGRAFSKI Vladimir  BUL 190
53 AALTO Antti  FIN 114
53 COLLOREDO Sebastian  ITA 114
55 GLASDER Michael  USA 103
56 AIGNER Clemens  AUT 101
57 HOFER Thomas  AUT 98
58 RHOADS William  USA 97
58 SAKUYAMA Kento  JPN 97
60 LAMY CHAPPUIS Ronan  FRA 94
61 HUBER Daniel  AUT 92
62 VANCURA Tomas  CZE 88
63 MATURA Jan  CZE 87
64 ASCHENWALD Philipp  AUT 86
65 INSAM Alex  ITA 84