Klasyfikacje 2018/2019

Generalna K

24.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 LUNDBY Maren NOR 1909
2 ALTHAUS Katharina GER 1493
3 SEYFARTH Juliane GER 1451
4 TAKANASHI Sara JPN 1190
5 KRIZNAR Nika SLO 826
6 PINKELNIG Eva AUT 825
7 STROEM Anna Odine NOR 717
8 IRASCHKO-STOLZ Daniela AUT 701
9 VOGT Carina GER 686
10 HOELZL Chiara AUT 644
11 BOGATAJ Ursa SLO 627
12 ITO Yuki JPN 571
13 IAKOVLEVA Lidiia RUS 509
14 STRAUB Ramona GER 449
15 TIKHONOVA Sofia RUS 399
16 OPSETH Silje NOR 381
17 SEIFRIEDSBERGER Jacqueline AUT 360
18 MALSINER Lara ITA 359
19 KUSTOVA Alexandra RUS 346
20 MARUYAMA Nozomi JPN 283
21 ROGELJ Spela SLO 228
22 SETO Yuka JPN 217
23 RUNGGALDIER Elena ITA 215
24 KLINEC Ema SLO 214
25 RUPPRECHT Anna GER 209
26 BRECL Jerneja SLO 187
27 IWABUCHI Kaori JPN 142
28 MORAT Lucile FRA 105
29 KYKKAENEN Julia FIN 104
30 PAGNIER Josephine FRA 94
31 LEMARE Lea FRA 93
32 HARALAMBIE Daniela ROU 93
33 SHPYNEVA Anna RUS 88
34 WUERTH Svenja GER 87
35 VTIC Maja SLO 75
36 LI Xueyao CHN 57
37 KOMAR Katra SLO 44
38 BRAATEN Ingebjoerg Saglien NOR 36
39 HESSLER Pauline GER 36
40 ENGLUND Nita USA 31
41 KABLUKOVA Ksenia RUS 30
42 AVVAKUMOVA Irina RUS 29
43 AVOCAT GROS Oceane FRA 22
44 EDER Lisa AUT 12
45 CLAIR Julia FRA 9
46 KARPIEL Kamila POL 9
47 RAJDA Kinga POL 8
48 SHIGENO Misaki JPN 8
49 REISCH Agnes GER 6
50 PTACKOVA Stepanka CZE 6
51 INDRACKOVA Karolina CZE 6
52 IWASA Haruka JPN 5
53 EILERS Natalie CAN 4
54 OI Shihori JPN 3
55 FREITAG Selina GER 3
56 BARANTCEVA Aleksandra RUS 2
57 LUSSI Nina USA 2
58 PESATOVA Zdenka CZE 1

Generalna M

24.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 KOBAYASHI Ryoyu JPN 2085
2 KRAFT Stefan AUT 1349
3 STOCH Kamil POL 1288
4 ZYLA Piotr POL 1131
5 KUBACKI Dawid POL 988
6 JOHANSSON Robert NOR 974
7 EISENBICHLER Markus GER 937
8 FORFANG Johann Andre NOR 892
9 ZAJC Timi SLO 833
10 GEIGER Karl GER 765
11 LEYHE Stephan GER 636
12 KLIMOV Evgeniy RUS 592
13 PREVC Domen SLO 542
14 KOUDELKA Roman CZE 523
15 GRANERUD Halvor Egner NOR 422
16 HUBER Daniel AUT 413
17 PEIER Killian SUI 399
18 WELLINGER Andreas GER 371
19 STJERNEN Andreas NOR 335
20 KOBAYASHI Junshiro JPN 335
21 FREITAG Richard GER 331
22 WOLNY Jakub POL 328
23 SATO Yukiya JPN 316
24 AMMANN Simon SUI 313
25 AALTO Antti FIN 288
26 ASCHENWALD Philipp AUT 247
27 HAYBOECK Michael AUT 228
28 SEMENIC Anze SLO 203
29 PREVC Peter SLO 179
30 LANISEK Anze SLO 177
31 FETTNER Manuel AUT 166
32 ITO Daiki JPN 145
33 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 134
34 SIEGEL David GER 131
35 TANDE Daniel Andre NOR 106
36 FANNEMEL Anders NOR 103
37 KASAI Noriaki JPN 88
38 SCHMID Constantin GER 86
39 NAKAMURA Naoki JPN 72
40 HULA Stefan POL 69
41 PEDERSEN Robin NOR 58
42 POLASEK Viktor CZE 54
43 HOERL Jan AUT 53
44 LINDVIK Marius NOR 49
45 AIGNER Clemens AUT 46
46 DAMJAN Jernej SLO 40
47 KOT Maciej POL 25
48 SCHLIERENZAUER Gregor AUT 23
49 HAMANN Martin GER 19
50 VASSILIEV Dmitriy RUS 19
51 BICKNER Kevin USA 18
52 MOGEL Zak SLO 18
53 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 18
54 HLAVA Lukas CZE 17
55 JELAR Ziga SLO 17
56 SATO Keiichi JPN 13
57 AIGRO Artti EST 12
58 FREUND Severin GER 12
59 PASCHKE Pius GER 10
60 TEPES Jurij SLO 10
61 TAKEUCHI Taku JPN 9
62 BARTOL Tilen SLO 9
63 KOZISEK Cestmir CZE 9
64 PAVLOVCIC Bor SLO 8
65 INSAM Alex ITA 7
66 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 5
67 NOUSIAINEN Eetu FIN 4
68 WASEK Pawel POL 4
69 MARKENG Thomas Aasen NOR 4
70 DESCHWANDEN Gregor SUI 4
71 WOHLGENANNT Ulrich AUT 3
72 VANCURA Tomas CZE 3
73 ALAMOMMO Andreas FIN 2
74 BAER Moritz GER 2
75 MAATTA Jarkko FIN 2
76 SCHIFFNER Markus AUT 2
77 SCHULER Andreas SUI 1
78 NAZAROV Mikhail RUS 1

Turniej 4 Skoczni M

06.01.2019

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 KOBAYASHI Ryoyu JPN 1098.0
2 EISENBICHLER Markus GER 1035.9
3 LEYHE Stephan GER 1014.1
4 KUBACKI Dawid POL 1010.8
5 KOUDELKA Roman CZE 1006.3
6 STOCH Kamil POL 994.0
7 STJERNEN Andreas NOR 988.0
8 JOHANSSON Robert NOR 983.2
9 HUBER Daniel AUT 970.4
10 PEIER Killian SUI 959.3
11 GEIGER Karl GER 951.5
12 SATO Yukiya JPN 947.4
13 AMMANN Simon SUI 945.8
14 FREITAG Richard GER 927.6
15 KLIMOV Evgeniy RUS 910.0
16 FORFANG Johann Andre NOR 899.1
17 KRAFT Stefan AUT 881.6
18 ZOGRAFSKI Vladimir BUL 872.4
19 ZYLA Piotr POL 842.1
20 ZAJC Timi SLO 834.1
21 ITO Daiki JPN 811.1
22 SIEGEL David GER 768.0
23 SCHMID Constantin GER 763.0
24 FETTNER Manuel AUT 748.7
25 KOBAYASHI Junshiro JPN 746.9
26 HAYBOECK Michael AUT 746.7
27 FANNEMEL Anders NOR 664.2
28 SEMENIC Anze SLO 662.9
29 WOLNY Jakub POL 654.5
30 AALTO Antti FIN 653.7
31 WELLINGER Andreas GER 653.0
32 NAKAMURA Naoki JPN 639.0
33 PEDERSEN Robin NOR 548.7
34 ASCHENWALD Philipp AUT 504.9
35 GRANERUD Halvor Egner NOR 503.4
36 HULA Stefan POL 479.1
37 TANDE Daniel Andre NOR 393.5
38 POLASEK Viktor CZE 389.7
39 DAMJAN Jernej SLO 341.8
40 PASCHKE Pius GER 337.8
41 LANISEK Anze SLO 320.6
42 KASAI Noriaki JPN 305.7
43 KOZISEK Cestmir CZE 302.3
44 SCHIFFNER Markus AUT 292.6
45 HOERL Jan AUT 291.8
46 PREVC Peter SLO 247.5
47 BOYD-CLOWES Mackenzie CAN 217.1
48 PAVLOVCIC Bor SLO 206.5
49 FREUND Severin GER 201.1
50 HOFFMANN Felix GER 196.7
51 ZNISZCZOL Aleksander POL 194.5
52 BAER Moritz GER 193.7
53 AIGNER Clemens AUT 192.6
54 INSAM Alex ITA 188.2
55 BICKNER Kevin USA 185.6
56 LEITNER Clemens AUT 181.6
57 SCHULER Andreas SUI 169.5
58 HAMANN Martin GER 168.9
59 ALAMOMMO Andreas FIN 165.0
60 LEAROYD Jonathan FRA 111.7
61 KOT Maciej POL 95.0
62 JUSTIN Rok SLO 94.0
63 HLAVA Lukas CZE 93.6
64 HOFER Thomas AUT 90.2
65 TKACHENKO Sergey KAZ 88.7
66 TROFIMOV Roman Sergeevich RUS 82.0