Klasyfikacje 2008/2009

100m K

07.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Jenny WOLF GER 450
2 Thijsje OENEMA NED 236
3 Aihua XING CHN 230
4 Sayuri OSUGA JPN 220
5 Jing YU CHN 210
6 Shihomi SHINYA JPN 189
7 Svetlana KAYKAN RUS 120
8 Sang-Hwa LEE KOR 102
9 Yuliya NEMAYA RUS 88
10 Judith HESSE GER 80
11 Jennifer PLATE GER 77
12 Tomomi OKAZAKI JPN 73
13 Peiyu JIN CHN 70
14 Hui REN CHN 58
14 Shuang ZHANG CHN 58
16 Annette GERRITSEN NED 56
17 Yukari WATANABE JPN 55
18 Sayuri YOSHII JPN 51
19 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 40
20 Paulina WALLIN SWE 36
21 Margot BOER NED 34
22 Monique ANGERMÜLLER GER 34
23 Mayon KUIPERS NED 32
24 Marianne TIMMER NED 18
25 Anzhelika KOTYUGA BLR 16
26 Bo-Ra LEE KOR 14
27 Christine NESBITT CAN 12
28 Anna BADAYEVA BLR 7
29 Yekaterina MALYSHEVA RUS 7
30 Kim WEGER CAN 5
31 Shannon REMPEL CAN 4
31 Elli OCHOWICZ USA 4
33 Natasja BRUINTJES NED 3
34 Nao KODAIRA JPN 1

100m M

07.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Yuya OIKAWA JPN 450
2 Fengtong YU CHN 305
3 Kang-Seok LEE KOR 270
4 Mika POUTALA FIN 232
5 Zhongqi ZHANG CHN 220
6 Yaolin ZHANG CHN 194
7 Joji KATO JPN 130
8 Jamie GREGG CAN 104
9 Keiichiro NAGASHIMA JPN 88
10 Muncef OUARDI CAN 84
11 Tadashi OBARA JPN 82
12 Jan SMEEKENS NED 75
13 Tucker FREDRICKS USA 49
14 Matthias SCHWIERZ GER 48
15 Kyou-Hyuk LEE KOR 48
16 Minghao NAN CHN 42
17 Pekka KOSKELA FIN 28
18 Dmitry LOBKOV RUS 26
19 Simon KUIPERS NED 26
20 Tae-Bum MO KOR 24
21 Sergey CHADAYEV RUS 17
22 Markus PUOLAKKA FIN 16
22 Hiroyasu SHIMIZU JPN 16
24 Ermanno IORIATTI ITA 10
25 Mark TUITERT NED 10
26 Pasi KOSKELA FIN 10
27 Fangyi LIU CHN 8
28 Mike BLUMEL USA 8
29 Vincent LABRIE CAN 6
30 Kyle PARROTT CAN 4
30 Aleksey YESIN RUS 4
30 Maciej USTYNOWICZ POL 4
33 Nico IHLE GER 3
33 Tuomas NIEMINEN FIN 3
35 Ki-Ho LEE KOR 2
35 Beorn NIJENHUIS NED 2
37 Christopher NEEDHAM USA 1

500m K

07.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Jenny WOLF GER 1205
2 Margot BOER NED 642
3 Sang-Hwa LEE KOR 635
4 Annette GERRITSEN NED 630
5 Jing YU CHN 605
6 Sayuri YOSHII JPN 517
7 Beixing WANG CHN 490
8 Tomomi OKAZAKI JPN 425
9 Sayuri OSUGA JPN 423
10 Hui REN CHN 382
11 Aihua XING CHN 370
12 Yuliya NEMAYA RUS 355
13 Peiyu JIN CHN 324
14 Yekaterina MALYSHEVA RUS 293
15 Marianne TIMMER NED 238
16 Bo-Ra LEE KOR 215
17 Thijsje OENEMA NED 196
18 Shihomi SHINYA JPN 191
19 Shannon REMPEL CAN 180
20 Monique ANGERMÜLLER GER 176
21 Elli OCHOWICZ USA 161
22 Svetlana KAYKAN RUS 140
23 Yukari WATANABE JPN 133
24 Nao KODAIRA JPN 120
25 Christine NESBITT CAN 108
26 Shuang ZHANG CHN 100
27 Anzhelika KOTYUGA BLR 82
28 Heather RICHARDSON USA 75
29 Xiaomei SHENG CHN 72
30 Judith HESSE GER 70
31 Heike HARTMANN GER 69
32 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 68
33 Chiara SIMIONATO ITA 55
34 Tamara OUDENAARDEN CAN 51
35 Jennifer RODRIGUEZ USA 47
36 Natasja BRUINTJES NED 35
37 Mayon KUIPERS NED 31
38 Pamela ZOELLNER GER 24
39 Paulina WALLIN SWE 24
40 Kim WEGER CAN 21
41 Yekaterina SHIKHOVA RUS 12
42 Rebekah BRADFORD USA 9
43 Laurine van RIESSEN NED 8
44 Danielle WOTHERSPOON CAN 7
45 Kerry DANKERS CAN 5
45 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 5
47 Hyon-Suk KO PRK 4
48 Yekaterina ABRAMOVA RUS 3
48 Lauren CHOLEWINSKI USA 3
50 Jennifer PLATE GER 2
51 Svetlana RADKEVICH BLR 2
52 Anna BADAYEVA BLR 1

500m M

06.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Fengtong YU CHN 1086
2 Keiichiro NAGASHIMA JPN 957
3 Tucker FREDRICKS USA 642
4 Mika POUTALA FIN 593
5 Kyou-Hyuk LEE KOR 581
6 Joji KATO JPN 542
7 Yuya OIKAWA JPN 458
8 Dmitry LOBKOV RUS 399
9 Pekka KOSKELA FIN 360
10 Zhongqi ZHANG CHN 340
11 Jan SMEEKENS NED 328
12 Simon KUIPERS NED 328
13 Kang-Seok LEE KOR 311
14 Tadashi OBARA JPN 283
15 Jamie GREGG CAN 282
16 Shani DAVIS USA 239
17 Mark TUITERT NED 177
18 Yaolin ZHANG CHN 176
19 Stefan GROOTHUIS NED 172
20 Tae-Bum MO KOR 166
21 Muncef OUARDI CAN 158
22 Vincent LABRIE CAN 157
23 Ki-Ho LEE KOR 132
24 Beorn NIJENHUIS NED 110
25 Pasi KOSKELA FIN 106
26 Sergey CHADAYEV RUS 104
27 Ermanno IORIATTI ITA 99
28 Weijiang AN CHN 80
29 Nico IHLE GER 69
30 Kyle PARROTT CAN 63
31 Brent AUSSPRUNG USA 58
32 Hiroyasu SHIMIZU JPN 55
33 Joon MUN KOR 50
34 Fangyi LIU CHN 50
35 Christopher NEEDHAM USA 46
36 Maciej USTYNOWICZ POL 45
37 Denny MORRISON CAN 45
38 Jeremy WOTHERSPOON CAN 40
39 Mike BLUMEL USA 34
40 Tuomas NIEMINEN FIN 26
41 Frank STEINER GER 22
42 Francois Olivier ROBERGE CAN 20
43 Markus PUOLAKKA FIN 11
44 Artur WAS POL 8
45 Aleksandr LEBEDEV RUS 7
46 Jong-Woo LEE KOR 6
47 Mitchell WHITMORE USA 6
48 Matthias SCHWIERZ GER 3
49 Yevgeny LALENKOV RUS 1
49 Takaharu NAKAJIMA JPN 1
49 Jan FRIESINGER GER 1
49 Minghao NAN CHN 1

1000m K

06.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Christine NESBITT CAN 646
2 Kristina GROVES CAN 507
3 Laurine van RIESSEN NED 468
4 Shannon REMPEL CAN 452
5 Margot BOER NED 423
6 Monique ANGERMÜLLER GER 404
7 Sayuri YOSHII JPN 390
8 Anni FRIESINGER GER 375
9 Jing YU CHN 370
10 Peiyu JIN CHN 311
11 Jennifer RODRIGUEZ USA 292
12 Annette GERRITSEN NED 261
13 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 253
14 Hui REN CHN 200
15 Shihomi SHINYA JPN 178
16 Brittany SCHUSSLER CAN 177
17 Yekaterina MALYSHEVA RUS 161
18 Natasja BRUINTJES NED 152
19 Beixing WANG CHN 150
20 Tomomi OKAZAKI JPN 149
21 Sang-Hwa LEE KOR 133
22 Heather RICHARDSON USA 108
23 Heike HARTMANN GER 107
24 Yekaterina SHIKHOVA RUS 105
25 Elli OCHOWICZ USA 79
26 Bo-Ra LEE KOR 70
27 Marianne TIMMER NED 66
28 Marrit LEENSTRA NED 64
29 Paulien van DEUTEKOM NED 53
30 Nao KODAIRA JPN 48
31 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 44
32 Maki TABATA JPN 40
33 Shuang ZHANG CHN 35
34 Yuliya NEMAYA RUS 35
35 Chiara SIMIONATO ITA 32
36 Ireen WÜST NED 30
37 Anzhelika KOTYUGA BLR 28
38 Sanne DELFGOU NED 27
39 Yuliya SKOKOVA RUS 26
40 Alla SHABANOVA RUS 25
40 Jenny WOLF GER 25
42 Maki TSUJI JPN 25
43 Aihua XING CHN 24
44 Yekaterina ABRAMOVA RUS 23
45 Feifei DONG CHN 19
46 Kerry DANKERS CAN 16
47 Tamara OUDENAARDEN CAN 14
48 Rebekah BRADFORD USA 13
49 Svetlana KAYKAN RUS 11
50 Justine L’HEUREUX CAN 10
51 Hyon-Suk KO PRK 10
52 You-Lim KIM KOR 8
53 Angelina GOLIKOVA RUS 6
53 Pamela ZOELLNER GER 6
55 Judith HESSE GER 5
56 Svetlana RADKEVICH BLR 5
57 Danielle WOTHERSPOON CAN 3
58 Katarzyna WOJCICKA POL 2
59 Sayuri OSUGA JPN 1
59 Xiaomei SHENG CHN 1
59 Jennifer PLATE GER 1
59 Anna BADAYEVA BLR 1

1000m M

07.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Shani DAVIS USA 840
2 Denny MORRISON CAN 705
3 Stefan GROOTHUIS NED 590
4 Simon KUIPERS NED 434
5 Kyou-Hyuk LEE KOR 370
6 Keiichiro NAGASHIMA JPN 315
7 Mark TUITERT NED 286
8 Yevgeny LALENKOV RUS 260
9 Jong-Woo LEE KOR 245
10 Tae-Bum MO KOR 244
11 Trevor MARSICANO USA 227
12 Jan BOS NED 222
13 Tadashi OBARA JPN 213
14 Francois Olivier ROBERGE CAN 212
15 Mika POUTALA FIN 212
16 Pekka KOSKELA FIN 199
17 Samuel SCHWARZ GER 190
18 Sjoerd de VRIES NED 164
19 Kyle PARROTT CAN 154
20 Nick PEARSON USA 143
21 Aleksandr LEBEDEV RUS 127
22 Remco OLDE HEUVEL NED 119
23 Frank STEINER GER 117
24 Dmitry LOBKOV RUS 112
25 Erben WENNEMARS NED 96
26 Christopher NEEDHAM USA 86
27 Muncef OUARDI CAN 83
28 Jamie GREGG CAN 65
29 Ermanno IORIATTI ITA 65
30 Philippe RIOPEL CAN 56
31 Tuomas NIEMINEN FIN 49
32 Ki-Ho LEE KOR 46
33 Håvard BØKKO NOR 45
34 Aleksey YESIN RUS 43
35 Joon MUN KOR 41
36 Nico IHLE GER 34
37 Timofey SKOPIN RUS 32
38 Fengtong YU CHN 30
39 Brent AUSSPRUNG USA 29
40 Christoffer Fagerli RUKKE NOR 28
41 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR 24
42 Sergey CHADAYEV RUS 22
43 Steven ELM CAN 19
44 Takaharu NAKAJIMA JPN 19
45 Jan FRIESINGER GER 15
45 Chad HEDRICK USA 15
47 Joel ERIKSSON SWE 13
48 Yuya OIKAWA JPN 12
49 Yaolin ZHANG CHN 11
50 Konrad NIEDZWIEDZKI POL 10
51 Zhongqi ZHANG CHN 8
52 Fangyi LIU CHN 8
53 Teruhiro SUGIMORI JPN 6
54 Kang-Seok LEE KOR 5
55 Eric RAUSCHENBACH GER 5
56 Pasi KOSKELA FIN 3
57 Maciej USTYNOWICZ POL 2
57 Vladimir SHERSTYUK KAZ 2
59 Aleksandr KOMAR BLR 1
59 Roman KRECH KAZ 1

1500m K

07.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Kristina GROVES CAN 526
2 Daniela ANSCHÜTZ GER 355
3 Christine NESBITT CAN 335
4 Brittany SCHUSSLER CAN 328
5 Shannon REMPEL CAN 253
6 Ireen WÜST NED 230
7 Maki TABATA JPN 218
8 Laurine van RIESSEN NED 205
9 Anni FRIESINGER GER 200
9 Claudia PECHSTEIN GER 200
11 Marrit LEENSTRA NED 177
12 Katarzyna WOJCICKA POL 135
13 Masako HOZUMI JPN 130
14 Elma de VRIES NED 116
15 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 112
16 Martina SABLIKOVA CZE 105
17 Monique ANGERMÜLLER GER 99
18 Maren HAUGLI NOR 95
19 Alla SHABANOVA RUS 90
20 Jorien VOORHUIS NED 75
21 Lisette van der GEEST NED 67
22 Clara HUGHES CAN 60
23 Lucille OPITZ GER 54
24 Paulien van DEUTEKOM NED 43
25 Diane VALKENBURG NED 40
26 Seon-Yeong NOH KOR 35
27 Feifei DONG CHN 34
28 Maria LAMB USA 33
29 Hiromi OTSU JPN 32
29 Jennifer RODRIGUEZ USA 32
31 Katrin MATTSCHERODT GER 30
32 Galina LIKHACHOVA RUS 29
33 Yekaterina SHIKHOVA RUS 26
34 Luiza ZLOTKOWSKA POL 23
35 Ju-Youn LEE KOR 21
36 Karolina ERBANOVA CZE 19
37 Nancy SWIDER-PELTZ Jr. USA 18
38 Nicole GARRIDO CAN 15
39 Yuri OBARA JPN 15
40 JinJin XU CHN 13
41 Isabell OST GER 12
42 Anna ROKITA AUT 11
43 Eriko ISHINO JPN 8
44 Stephanie BECKERT GER 6
45 Chunyan FU CHN 6
46 Alexandra LIPP GER 4
47 Yang GAO CHN 4
48 Natalya RYBAKOVA KAZ 2
49 Yekaterina ABRAMOVA RUS 1
49 Daniela DUMITRU ROU 1
49 Yuliya YASENOK BLR 1

1500m M

06.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Shani DAVIS USA 470
2 Trevor MARSICANO USA 374
3 Håvard BØKKO NOR 363
4 Enrico FABRIS ITA 294
5 Mark TUITERT NED 292
6 Chad HEDRICK USA 260
7 Denny MORRISON CAN 247
8 Sven KRAMER NED 229
9 Stefan GROOTHUIS NED 218
10 Erben WENNEMARS NED 190
11 Simon KUIPERS NED 175
12 Lucas MAKOWSKY CAN 142
13 Yevgeny LALENKOV RUS 121
14 Christoffer Fagerli RUKKE NOR 102
15 Wouter OLDE HEUVEL NED 101
16 Steven ELM CAN 97
17 Teruhiro SUGIMORI JPN 92
18 Konrad NIEDZWIEDZKI POL 91
19 Jong-Woo LEE KOR 88
20 Robert LEHMANN GER 79
21 Ivan SKOBREV RUS 74
22 Francois Olivier ROBERGE CAN 72
23 Daniel FRIBERG SWE 66
24 Sverre HAUGLI NOR 61
25 Samuel SCHWARZ GER 43
26 Tae-Bum MO KOR 33
27 Jörg DALLMANN GER 31
28 Jan FRIESINGER GER 27
29 Matteo ANESI ITA 26
30 Jay MORRISON CAN 25
31 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR 23
32 Tobias SCHNEIDER GER 21
33 Stefan HEYTHAUSEN GER 20
34 Kwun-Won CHOI KOR 19
35 Dmitry BABENKO KAZ 16
36 Pascal BRIAND FRA 15
37 Xingyu SONG CHN 12
38 Jeff KITURA CAN 11
39 Aleksey YESIN RUS 10
40 Aleksandr LEBEDEV RUS 9
41 Johan RÖJLER SWE 8
42 Hiroki HIRAKO JPN 8
43 Denis KUZIN KAZ 6
44 Jonathan KUCK USA 4
45 Marco WEBER GER 2
45 Timofey SKOPIN RUS 2
47 Mathieu GIROUX CAN 2

3000/5000m K

06.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Martina SABLIKOVA CZE 610
2 Daniela ANSCHÜTZ GER 375
3 Kristina GROVES CAN 375
4 Stephanie BECKERT GER 340
5 Renate GROENEWOLD NED 305
6 Claudia PECHSTEIN GER 255
7 Masako HOZUMI JPN 238
8 Jorien VOORHUIS NED 225
9 Maren HAUGLI NOR 195
10 Diane VALKENBURG NED 189
11 Brittany SCHUSSLER CAN 180
12 Clara HUGHES CAN 173
13 Elma de VRIES NED 98
14 Gretha SMIT NED 94
15 Katarzyna WOJCICKA POL 93
16 Shiho ISHIZAWA JPN 78
17 Hiromi OTSU JPN 78
18 Christine NESBITT CAN 77
19 Lucille OPITZ GER 74
20 Nancy SWIDER-PELTZ Jr. USA 73
21 Catherine RANEY USA 72
22 Paulien van DEUTEKOM NED 52
23 Eriko ISHINO JPN 48
24 Katrin MATTSCHERODT GER 47
25 Ju-Youn LEE KOR 36
26 Seon-Yeong NOH KOR 32
27 Chunyan FU CHN 32
28 Do-Yeong PARK KOR 32
29 Anna ROKITA AUT 30
30 Maki TABATA JPN 25
30 Lisette van der GEEST NED 25
32 Svetlana VYSOKOVA RUS 25
33 Nicole GARRIDO CAN 21
34 Galina LIKHACHOVA RUS 18
35 Luiza ZLOTKOWSKA POL 18
36 Marja VIS NED 15
37 Isabell OST GER 15
38 Andrea JIRKU CZE 15
39 Alexandra LIPP GER 12
40 Annouk van der WEIJDEN NED 11
41 Maria LAMB USA 7
42 Risa TAKAYAMA JPN 6
43 Feifei DONG CHN 6
44 JinJin XU CHN 4
45 Cathrine GRAGE DEN 3
46 Yang GAO CHN 2
46 Andrea LAZARESCU ROU 2
48 Daniela OLTEAN ROU 1

5000/10000m M

07.03.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Sven KRAMER NED 550
2 Håvard BØKKO NOR 485
3 Bob de JONG NED 425
4 Carl VERHEIJEN NED 390
5 Enrico FABRIS ITA 368
6 Ted-Jan BLOEMEN NED 217
7 Øystein GRØDUM NOR 191
8 Trevor MARSICANO USA 177
9 Wouter OLDE HEUVEL NED 168
10 Sverre HAUGLI NOR 140
11 Marco WEBER GER 140
12 Lucas MAKOWSKY CAN 138
13 Roger SCHNEIDER SUI 132
14 Chad HEDRICK USA 129
15 Slawomir CHMURA POL 121
16 Hiroki HIRAKO JPN 107
17 Ivan SKOBREV RUS 106
18 Tobias SCHNEIDER GER 78
19 Moritz GEISREITER GER 73
20 Robert LEHMANN GER 68
21 Mark OOIJEVAAR NED 65
22 Tore SOLLI NOR 42
23 Johan RÖJLER SWE 41
24 Ryan BEDFORD USA 40
25 Kwun-Won CHOI KOR 30
26 Dmitry BABENKO KAZ 29
27 Jay MORRISON CAN 29
28 Shani DAVIS USA 28
29 Kris SCHILDERMANS BEL 27
30 Shigeyuki DEJIMA JPN 26
31 Luca STEFANI ITA 23
32 Ben JONGEJAN NED 19
33 Steven ELM CAN 18
34 Xingyu SONG CHN 14
35 Shane DOBBIN NZL 13
36 Artyom BELOUSOV RUS 11
37 Brigt RYKKJE NED 10
38 Henrik CHRISTIANSEN NOR 9
39 Fredrik VAN DER HORST NOR 8
39 Matteo ANESI ITA 8
39 Aleksandr RUMYANTSEV RUS 8
42 Jordan BELCHOS CAN 8
43 Mathieu GIROUX CAN 6
43 Denny MORRISON CAN 6
45 Andrey BURLYAYEV RUS 5
46 Justin WARSYLEWICZ CAN 4
46 Alexej BAUMGÄRTNER GER 4
48 Paul DYRUD USA 3
49 Stian ELVENES NOR 3
50 Patrick BECKERT GER 2
51 Andrew GODBOUT CAN 1

Drużynowy K

01.02.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Czechy 235
2 USA 205
3 Holandia 200
4 Niemcy 190
5 Polska 173
6 Japonia 171
7 Rosja 148
8 Kanada 130
9 Chiny 117
10 Korea 110
11 Rumunia 84
12 Białoruś 42
13 Norwegia 28

Drużynowy M

01.02.2009 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Kanada 310
2 Włochy 220
3 Japonia 210
4 Niemcy 171
5 USA 170
6 Norwegia 150
7 Holandia 140
8 Szwecja 130
9 Polska 118
10 Rosja 108
11 Rumunia 66
12 Korea 64
13 Czechy 63
14 Chiny 28
15 Francja 24
16 Kazachstan 18