Klasyfikacje 2009/2010

Generalna K

27.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 NEUNER Magdalena GER 933
2 HAUSWALD Simone GER 854
3 JONSSON Helena SWE 813
4 HENKEL Andrea GER 781
5 OLOFSSON-ZIDEK Anna Carin SWE 775
6 DOMRACHEVA Darya BLR 770
7 WILHELM Kati GER 733
8 ZAITSEVA Olga RUS 719
9 BRUNET Marie-Laure FRA 682
10 GREGORIN Teja SLO 588
11 SLEPTSOVA Svetlana RUS 572
12 BERGER Tora NOR 564
13 MEDVEDTSEVA Olga RUS 542
14 SEMERENKO Valj UKR 538
15 BOULYGINA Anna RUS 499
16 BAILLY Sandrine FRA 492
17 DORIN Marie FRA 492
18 BECK Martina GER 462
19 SEMERENKO Vita UKR 453
20 KUZMINA Anastasiya SVK 443
21 FLATLAND Ann Kristin NOR 430
22 MÄKÄRÄINEN Kaisa FIN 418
23 ROMANOVA Iana RUS 416
24 BECAERT Sylvie FRA 415
25 BACHMANN Tina GER 414
26 KHVOSTENKO Oksana UKR 394
27 KALINCHIK Liudmila BLR 363
28 BOGALIY-TITOVETS Anna RUS 359
29 PIDHRUSHNA Olena UKR 346
30 SKARDINO Nadezhda BLR 323
31 KOCHER Zina CAN 315
32 CYL Agnieszka POL 287
33 TÓFALVI Éva ROU 237
34 CHAOQING Song CHN 211
35 KHRUSTALEVA Elena KAZ 208
36 GASPARIN Selina SUI 198
37 NOWAKOWSKA Weronika POL 189
38 CHUNLI Wang CHN 182
39 CARRAZ-COLLIN Julie FRA 179
40 DOLL Juliane GER 158
41 YINGCHAO Kong CHN 151
42 LEVCHENKOVA Natalia MDA 142
43 RAVNIKAR Dijana SLO 133
44 HALLER Katja ITA 122
45 PAŁKA Krystyna POL 122
46 MALI Andreja SLO 121
47 HITZER Kathrin GER 103
48 NILSSON Anna Maria SWE 99
49 RASIMOVIČIŪTĖ Diana LTU 97
50 LIDUMA Madara LAT 94
51 GWIZDON Magdalena POL 94
52 PONZA Michela ITA 90
53 VAYGINA-EFREMOVA Lilia UKR 89
54 KUDRASHOVA Olga BLR 87
55 BESCOND Anais FRA 76
56 OBERHOFER Karin ITA 72
57 XIANYING Liu CHN 72
58 VEJNAROVA Zdenka CZE 70
59 YURLOVA Ekaterina RUS 67
60 REZLEROVÁ Magda CZE 63
61 DOMEIJ Sofia SWE 62
62 BRANKOVIČ-LIKOZAR Tadeja SLO 56
63 VÍTKOVÁ Veronika CZE 53
64 BURDYGA Natalya RUS 51
65 TANDY Megan CAN 49
66 LEHTLA Kadri EST 48
67 SOLEMDAL Synnøve NOR 46
68 LEBEDEVA Marina KAZ 36
69 GEREKOVA Jana SVK 35
70 PURDEA Mihaela ROU 32
71 BUCHHOLZ Sabrina GER 30
72 EIKELAND Liv Kjersti NOR 30
73 YUAN-YUAN Liu CHN 30
74 NAZAROVA Olga BLR 27
75 KLENOVSKA Nina BUL 27
76 LEBEDEVA Anna KAZ 25
77 XUE Dong CHN 24
78 ANANKO Liudmila BLR 23
79 SUZUKI Fuyuko JPN 22
80 SOKOLOVA Natalya RUS 21
81 JOHNSON Haley USA 20
82 BARNES Lanny USA 18
83 LAUKKANEN Mari FIN 18
84 STOIAN Alexandra ROU 17
85 EIE Kari Henneseid NOR 17
86 IMRIE Megan CAN 15
87 JONSSON Jenny SWE 15
88 ISTAD KRISTIANSEN Gro Marit NOR 13
89 HÖGBERG Elisabeth SWE 13
90 BOBAK Paulina POL 11
91 ROGSTAD Solveig NOR 8
92 HALINÁROVÁ Martina SVK 8
93 SOULIE Laure AND 8
94 STUDEBAKER Sara USA 7
95 FILIMONOVA Lyubov KAZ 6
96 YAKOVLEVA Oksana UKR 6
97 TOMESOVA Barbora CZE 5
98 NYKIEL Magdalena POL 4
99 FERENCZ Reka ROU 4
100 PYSARENKO Lyudmyla UKR 3
101 JI-HEE Mun KOR 2

Generalna M

27.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 SVENDSEN Emil Hegle NOR 828
2 SUMANN Christoph AUT 813
3 TCHEREZOV Ivan RUS 782
4 USTYUGOV Evgeny RUS 752
5 FOURCADE Martin FRA 719
6 LANDERTINGER Dominik AUT 701
7 FOURCADE Simon FRA 655
8 EDER Simon AUT 653
9 PEIFFER Arnd GER 646
10 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 593
11 JAY Vincent FRA 563
12 MESOTITSCH Daniel AUT 540
13 GREIS Michael GER 537
14 BURKE Tim USA 525
15 BIRNBACHER Andreas GER 479
16 FERRY Bjoern SWE 472
17 TCHOUDOV Maxim RUS 438
18 SIKORA Tomasz POL 421
19 OS Alexander NOR 414
20 BAUER Klemen SLO 396
21 DERYZEMLYA Andriy UKR 390
22 SEDNEV Serguei UKR 374
23 SHIPULIN Anton RUS 374
24 HURAJT Pavol SVK 362
25 HANEVOLD Halvard NOR 360
26 NOVIKOV Sergey BLR 346
27 STEPHAN Christoph GER 322
28 BERGMAN Carl Johan SWE 314
29 ŠLESINGR Michal CZE 312
30 LEGUELLEC Jean-Philippe CAN 309
31 KRUGLOV Nikolay RUS 291
32 LORENZI Christian De ITA 276
33 PINTER Friedrich AUT 265
34 BERGER Lars NOR 227
35 DEFRASNE Vincent FRA 222
36 SCHEMPP Simon GER 216
37 SOUKUP Jaroslav CZE 211
38 FAK Jakov CRO 209
39 FREI Thomas SUI 202
40 VASILYEV Victor RUS 193
41 WOLF Alexander GER 183
42 EBERHARD Tobias AUT 177
43 BOE Tarjei NOR 176
44 LINDSTRÖM Fredrik SWE 176
45 ANDRESEN Frode NOR 163
46 MARIC Janez SLO 157
47 SEMENOV Serhiy UKR 144
48 TEELA Jeremy USA 133
49 HALLENBARTER Simon SUI 117
50 HOFER Lukas ITA 113
51 VOLKOV Aleksey RUS 112
52 NILSSON Mattias SWE 108
53 BOEUF Alexis FRA 107
54 SIMMEN Matthias SUI 106
55 BRICIS Ilmārs LAT 104
56 VALIULLIN Rustam BLR 94
57 PUURUNEN Paavo FIN 83
58 WEGER Benjamin SUI 82
59 LESSING Roland EST 79
60 GREEN Brendan CAN 77
61 CHERVYHKOV Alexsandr KAZ 76
62 JONSSON Magnus SWE 74
63 SIMOCKO Dušan SVK 70
64 HOLUBEC Tomáš CZE 68
65 HAFSÅS Ronny NOR 64
66 MORAVEC Ondřej CZE 64
67 ANEV Krasimir BUL 61
68 BILANENKO Olexander UKR 54
69 CHENGYE Zhang CHN 54
70 ABRAMENKO Evgeny BLR 51
71 GJEDREM Hans Martin NOR 51
72 ISA Hidenori JPN 50
73 WINDISCH Markus ITA 49
74 SYMAN Alexandr BLR 45
75 BÖCKLI Claudio SUI 44
76 RÖSCH Michael GER 38
77 DOSTÁL Roman CZE 37
78 KALDVEE Martten EST 36
79 TOBRELUTS Indrek EST 36
80 DOKL Peter SLO 30
81 BÖHM Daniel GER 29
82 ARMGREN Ted SWE 28
83 JOLLER Ivan SUI 25
84 BÉATRIX Jean-Guillaume FRA 24
85 VIKS Priit EST 24
86 ANTILA Timo FIN 24
87 RUPNIK Vasja SLO 22
88 VUILLERMOZ Rene Laurent ITA 21
89 BÉDARD Marc-André CAN 21
90 BAILEY Lowell USA 21
91 COLA Mattia ITA 19
92 VÍTEK Zdeněk CZE 19
93 CLEGG Robin CAN 18
94 SAVITSKIY Yan KAZ 18
95 BEREZHNOY Oleg UKR 16
96 CHEPELIN Vladimir BLR 16
97 HAKKINEN Jay USA 16
98 INOMATA Kazuya JPN 16
99 SZCZUREK Lukasz POL 13
100 KLETCHEROV Michail BUL 12
101 KOIV Kauri EST 11
102 GRAF Daniel GER 11
103 SIAMIONAU Mikhail BLR 10
104 DERKACH Vyacheslav UKR 9
105 PERRAS Scott CAN 9
106 MATIASKO Marek SVK 8
107 NARUSK Priit EST 8
108 PRYMA Roman UKR 6
109 HABERT Lois FRA 6
110 TSVETAU Vitali BLR 5
111 NAGAI Junji JPN 5
112 ROCHE Tanguy FRA 5
113 BRINK Jörgen SWE 5
114 EBERHARD Julian AUT 5
115 PIKSONS Edgars LAT 4
116 BRATTSVEEN Rune NOR 1

Sprint K

25.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 HAUSWALD Simone GER 345
2 NEUNER Magdalena GER 334
3 JONSSON Helena SWE 332
4 OLOFSSON-ZIDEK Anna Carin SWE 326
5 WILHELM Kati GER 303
6 DOMRACHEVA Darya BLR 283
7 ZAITSEVA Olga RUS 281
8 BRUNET Marie-Laure FRA 267
9 MEDVEDTSEVA Olga RUS 262
10 SLEPTSOVA Svetlana RUS 256
11 HENKEL Andrea GER 248
12 BOULYGINA Anna RUS 240
13 BAILLY Sandrine FRA 229
14 DORIN Marie FRA 219
15 BERGER Tora NOR 215
16 FLATLAND Ann Kristin NOR 208
17 MÄKÄRÄINEN Kaisa FIN 202
18 GREGORIN Teja SLO 200
19 SEMERENKO Valj UKR 195
20 BACHMANN Tina GER 187
21 BECAERT Sylvie FRA 167
22 ROMANOVA Iana RUS 159
23 SEMERENKO Vita UKR 154
24 BECK Martina GER 151
25 KALINCHIK Liudmila BLR 146
26 KUZMINA Anastasiya SVK 144
27 BOGALIY-TITOVETS Anna RUS 141
28 KHVOSTENKO Oksana UKR 140
29 KOCHER Zina CAN 120
30 SKARDINO Nadezhda BLR 113
31 PIDHRUSHNA Olena UKR 112
32 CHAOQING Song CHN 103
33 TÓFALVI Éva ROU 92
34 CARRAZ-COLLIN Julie FRA 87
35 CHUNLI Wang CHN 84
36 GASPARIN Selina SUI 84
37 CYL Agnieszka POL 77
38 YINGCHAO Kong CHN 76
39 KHRUSTALEVA Elena KAZ 75
40 RAVNIKAR Dijana SLO 75
41 HITZER Kathrin GER 71
42 RASIMOVIČIŪTĖ Diana LTU 69
43 NOWAKOWSKA Weronika POL 65
44 NILSSON Anna Maria SWE 64
45 LIDUMA Madara LAT 57
46 VEJNAROVA Zdenka CZE 51
47 DOMEIJ Sofia SWE 50
48 GWIZDON Magdalena POL 49
49 VAYGINA-EFREMOVA Lilia UKR 45
50 PAŁKA Krystyna POL 44
51 YURLOVA Ekaterina RUS 42
52 LEVCHENKOVA Natalia MDA 42
53 REZLEROVÁ Magda CZE 39
54 BESCOND Anais FRA 37
55 LEHTLA Kadri EST 37
56 VÍTKOVÁ Veronika CZE 36
57 XIANYING Liu CHN 36
58 SOLEMDAL Synnøve NOR 35
59 MALI Andreja SLO 35
60 KUDRASHOVA Olga BLR 34
61 BUCHHOLZ Sabrina GER 30
62 TANDY Megan CAN 30
63 YUAN-YUAN Liu CHN 30
64 HALLER Katja ITA 30
65 DOLL Juliane GER 29
66 LEBEDEVA Marina KAZ 26
67 ANANKO Liudmila BLR 23
68 SOKOLOVA Natalya RUS 21
69 BRANKOVIČ-LIKOZAR Tadeja SLO 20
70 KLENOVSKA Nina BUL 19
71 OBERHOFER Karin ITA 19
72 STOIAN Alexandra ROU 17
73 GEREKOVÁ Jana SVK 17
74 IMRIE Megan CAN 15
75 ISTAD KRISTIANSEN Gro Marit NOR 13
76 EIE Kari Henneseid NOR 12
77 BOBAK Paulina POL 10
78 LAUKKANEN Mari FIN 9
79 EIKELAND Liv Kjersti NOR 8
80 JONSSON Jenny SWE 8
81 PURDEA Mihaela ROU 7
82 FILIMONOVA Lyubov KAZ 6
83 YAKOVLEVA Oksana UKR 6
84 BURDYGA Natalya RUS 6
85 TOMESOVA Barbora CZE 5
86 NYKIEL Magdalena POL 4
87 PYSARENKO Lyudmyla UKR 3

Sprint M

26.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 SVENDSEN Emil Hegle NOR 354
2 TCHEREZOV Ivan RUS 344
3 SUMANN Christoph AUT 292
4 USTYUGOV Evgeny RUS 278
5 LANDERTINGER Dominik AUT 272
6 PEIFFER Arnd GER 270
7 BJØRNDALEN Ole Einar NOR 265
8 FOURCADE Martin FRA 253
9 FOURCADE Simon FRA 253
10 GREIS Michael GER 251
11 EDER Simon AUT 226
12 BURKE Tim USA 204
13 BAUER Klemen SLO 193
14 DERYZEMLYA Andriy UKR 189
15 TCHOUDOV Maxim RUS 174
16 BIRNBACHER Andreas GER 170
17 JAY Vincent FRA 167
18 STEPHAN Christoph GER 167
19 SHIPULIN Anton RUS 162
20 FERRY Björn SWE 156
21 OS Alexander NOR 152
22 BERGMAN Carl Johan SWE 144
23 HANEVOLD Halvard NOR 136
24 LORENZI Christian De ITA 134
25 MESOTITSCH Daniel AUT 131
26 KRUGLOV Nikolay RUS 126
27 DEFRASNE Vincent FRA 121
28 SEDNEV Serguei UKR 113
29 BØ Tarjei NOR 108
30 SEMENOV Serhiy UKR 104
31 SIKORA Tomasz POL 102
32 FREI Thomas SUI 101
33 NOVIKOV Sergei BLR 101
34 FAK Jakov CRO 100
35 EBERHARD Tobias AUT 97
36 SCHEMPP Simon GER 94
37 TEELA Jeremy USA 94
38 PINTER Friedrich AUT 92
39 VASILYEV Victor RUS 87
40 BERGER Lars NOR 85
41 LEGUELLEC Jean-Philippe CAN 83
42 ANDRESEN Frode NOR 83
43 LINDSTRÖM Fredrik UKR 81
44 HURAJT Pavol SVK 76
45 VOLKOV Aleksei RUS 75
46 SOUKUP Jaroslav CZE 75
47 HALLENBARTER Simon SUI 74
48 VALIULLIN Rustam BLR 72
49 BRICIS Ilmārs LAT 71
50 MARIČ Janez SLO 65
51 ŠLESINGR Michal CZE 64
52 SIMMEN Matthias SUI 62
53 HAFSÅS Ronny NOR 61
54 WEGER Benjamin SUI 58
55 HOFER Lukas ITA 52
56 WOLF Alexander GER 47
57 MORAVEC Ondřej CZE 42
58 NILSSON Mattias SWE 42
59 BÖCKLI Claudio SUI 40
60 JÓNSSON Magnús SWE 39
61 BŒUF Alexis FRA 38
62 WINDISCH Markus ITA 37
63 KALDVEE Martten EST 36
64 ISA Hidenori JPN 36
65 TOBRELUTS Indrek EST 36
66 SYMAN Alexandr BLR 34
67 ANEV Krasimir BUL 32
68 PUURUNEN Paavo FIN 32
69 RÖSCH Michael GER 32
70 ŠIMOČKO Dušan SVK 31
71 BÖHM Daniel GER 29
72 ABRAMENKO Evgeny BLR 27
73 HOLUBEC Tomáš CZE 26
74 LESSING Roland EST 25
75 BÉATRIX Jean-Guillaume FRA 24
76 CHERVYHKOV Alexsandr KAZ 22
77 BÉDARD Marc-André CAN 21
78 ANTILA Timo FIN 19
79 RUPNIK Vasja SLO 17
80 ARMGREN Ted SWE 16
81 GREEN Brendan CAN 16
82 VÍTEK Zdeněk CZE 13
83 GRAF Daniel GER 11
84 BAILEY Lowell USA 11
85 SIAMIONAU Mikhail BLR 10
86 CHENGYE Zhang CHN 9
87 NARUSK Priit EST 8
88 KLETCHEROV Michail BUL 7
89 PRYMA Roman UKR 6
90 INOMATA Kazuya JPN 6
91 NAGAI Junji JPN 5
92 GJEDREM Hans Martin NOR 4
93 SAVITSKIY Yan KAZ 4
94 COLA Mattia ITA 4
95 HAKKINEN Jay USA 3
96 VIKS Priit EST 3
97 BILANENKO Olexander UKR 2
98 BRATTSVEEN Rune NOR 1

Pościgowy K

20.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 NEUNER Magdalena GER 256
2 HAUSWALD Simone GER 217
3 ZAITSEVA Olga RUS 207
4 DOMRACHEVA Darya BLR 199
5 HENKEL Andrea GER 194
6 OLOFSSON-ZIDEK Anna Carin SWE 187
7 JONSSON Helena SWE 182
8 SLEPTSOVA Svetlana RUS 180
9 GREGORIN Teja SLO 159
10 BRUNET Marie Laure FRA 152
11 WILHELM Kati GER 151
12 BOULYGINA Anna RUS 136
13 KOCHER Zina CAN 131
14 SEMERENKO Valj UKR 125
15 KUZMINA Anastasiya SVK 121
16 BACHMANN Tina GER 116
17 BECAERT Sylvie FRA 111
18 SEMERENKO Vita UKR 111
19 DORIN Marie FRA 111
20 FLATLAND Ann Kristin Aafedt NOR 107
21 BAILLY Sandrine FRA 105
22 BOGALIY-TITOVETS Anna RUS 102
23 BECK Martina GER 101
24 BERGER Tora NOR 101
25 KALINCHIK Liudmila BLR 98
26 CYL Agnieszka POL 95
27 SKARDINO Nadezhda BLR 87
28 MÄKÄRÄINEN Kaisa FIN 84
29 TOFALVI Eva ROU 77
30 ROMANOVA Iana RUS 76
31 KHVOSTENKO Oksana UKR 72
32 PIDHRUSHNA Olena UKR 72
33 MEDVEDTSEVA Olga RUS 71
34 GASPARIN Selina SUI 51
35 NOWAKOWSKA Weronika POL 50
36 DÖLL Juliane GER 47
37 HALLER Katja ITA 44
38 VAYGINA-EFREMOVA Lilia UKR 44
39 KONG Yingchao CHN 40
40 CARRAZ-COLLIN Julie FRA 40
41 GWIZDON Magdalena POL 39
42 WANG Chunli CHN 32
43 KHRUSTALEVA Elena KAZ 31
44 OBERHOFER Karin ITA 30
45 BESCOND Anais FRA 27
46 RAVNIKAR Dijana SLO 27
47 SONG Chaoqing CHN 26
48 LEBEDEVA Anna KAZ 22
49 HITZER Kathrin GER 21
50 LIDUMA Madara LAT 20
51 VEJNAROVA Zdenka CZE 19
52 PALKA Krystyna POL 17
53 KUDRASHOVA Olga BLR 17
54 BRANKOVIC-LIKOZAR Tadeja SLO 16
55 YURLOVA Ekaterina RUS 15
56 LIU Xianying CHN 15
57 LEVCHENKOVA Natalia MDA 14
58 BURDYGA Natalya RUS 14
59 GEREKOVA Jana SVK 14
60 HÖGBERG Elisabeth SWE 13
61 TANDY Megan CAN 13
62 DOMEIJ Sofia SWE 12
63 SOLEMDAL Synnoeve NOR 11
64 LEHTLA Kadri EST 11
65 LEBEDEVA Marina KAZ 10
66 REZLEROVA Magda CZE 9
67 LAUKKANEN Mari FIN 9
68 MALI Andreja SLO 8
69 ROGSTAD Solveig NOR 8
70 RASIMOVICIUTE Diana LTU 7
71 VITKOVA Veronika CZE 6
72 NILSSON Anna Maria SWE 5
73 SOULIE Laure AND 4
74 PONZA Michela ITA 4
75 JONSSON Jenny SWE 4
76 BOBAK Paulina POL 1
77 EIKELAND Liv Kjersti NOR 1

Pościgowy M

20.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 FOURCADE Martin FRA 197
2 EDER Simon AUT 196
3 TCHEREZOV Ivan RUS 189
4 USTYUGOV Evgeny RUS 184
5 LANDERTINGER Dominik AUT 184
6 SUMANN Christoph AUT 179
7 JAY Vincent FRA 174
8 SVENDSEN Emil Hegle NOR 173
9 PEIFFER Arnd GER 160
10 FERRY Björn SWE 157
11 FOURCADE Simon FRA 154
12 MESOTITSCH Daniel AUT 135
13 SCHEMPP Simon GER 122
14 SIKORA Tomasz POL 116
15 BIRNBACHER Andreas GER 112
16 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 108
17 BERGMAN Carl Johan SWE 98
18 BAUER Klemen SLO 95
19 DE LORENZI Christian ITA 94
20 NOVIKOV Sergey BLR 93
21 BURKE Tim USA 86
22 SEDNEV Serguei UKR 86
23 SHIPULIN Anton RUS 84
24 LEGUELLEC Jean Philippe CAN 82
25 HURAJT Pavol SVK 80
26 KRUGLOV Nikolay RUS 79
27 FAK Jakov CRO 77
28 GREIS Michael GER 76
29 BERGER Lars NOR 76
30 TCHOUDOV Maxim RUS 73
31 SLESINGR Michal CZE 71
32 HANEVOLD Halvard NOR 71
33 DEFRASNE Vincent FRA 66
34 PINTER Friedrich AUT 66
35 LINDSTRÖM Fredrik SWE 60
36 LESSING Roland EST 54
37 OS Alexander NOR 53
38 STEPHAN Christoph GER 51
39 SOUKUP Jaroslav CZE 50
40 MARIC Janez SLO 45
41 ANDRESEN Frode NOR 44
42 WOLF Alexander GER 44
43 FREI Thomas SUI 43
44 HALLENBARTER Simon SUI 43
45 EBERHARD Tobias AUT 42
46 SEMENOV Serhiy UKR 40
47 VASILYEV Victor RUS 40
48 DERYZEMLYA Andriy UKR 40
49 GREEN Brendan CAN 39
50 VOLKOV Alexey RUS 37
51 PUURUNEN Paavo FIN 37
52 HOFER Lukas ITA 35
53 BOE Tarjei NOR 33
54 CHERVYHKOV Alexsandr KAZ 32
55 JONSSON Magnus SWE 31
56 NILSSON Mattias SWE 29
57 TEELA Jeremy USA 27
58 WEGER Benjamin SUI 24
59 VALIULLIN Rustam BLR 22
60 BOEUF Alexis FRA 21
61 GJEDREM Hans Martin NOR 20
62 SIMMEN Matthias SUI 17
63 SIMOCKO Dusan SVK 16
64 COLA Mattia ITA 15
65 SAVITSKIY Yan KAZ 14
66 HOLUBEC Tomas CZE 14
67 ARMGREN Ted SWE 12
68 SYMAN Alexandr BLR 11
69 MORAVEC Ondrej CZE 10
70 INOMATA Kazuya JPN 10
71 BILANENKO Olexander UKR 10
72 BRICIS Ilmars LAT 9
73 ANEV Krasimir BUL 9
74 ZHANG Chengye CHN 6
75 VITEK Zdenek CZE 6
76 KLETCHEROV Michail BUL 5
77 RUPNIK Vasja SLO 5
78 BAILEY Lowell USA 5
79 ROCHE Tanguy FRA 5
80 TSVETAU Vitali BLR 5
81 BÖCKLI Claudio SUI 4
82 ROESCH Michael GER 3
83 HAFSAS Ronny NOR 3
84 ABRAMENKO Evgeny BLR 2

Indywidualny K

18.02.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 OLOFSSON-ZIDEK Anna Carin SWE 132
2 HENKEL Andrea GER 126
3 WILHELM Kati GER 121
4 DOMRACHEVA Darya BLR 121
5 JONSSON Helena SWE 120
6 NEUNER Magdalena GER 114
7 KHVOSTENKO Oksana UKR 103
8 SEMERENKO Valj UKR 102
9 BRUNET Marie Laure FRA 95
10 ROMANOVA Iana RUS 90
11 KHRUSTALEVA Elena KAZ 88
12 MEDVEDTSEVA Olga RUS 88
13 BERGER Tora NOR 87
14 PONZA Michela ITA 86
15 PIDHRUSHNA Olena UKR 77
16 BECK Martina GER 76
17 KUZMINA Anastazia SVK 73
18 CYL Agnieszka POL 71
19 LEVCHENKOVA Natalia MDA 70
20 DOELL Juliane GER 64
21 GASPARIN Selina SUI 63
22 GREGORIN Teja SLO 63
23 MALI Andreja SLO 63
24 ZAITSEVA Olga RUS 58
25 SEMERENKO Vita UKR 58
26 HAUSWALD Simone GER 55
27 NOVAKOWSKA Weronika POL 54
28 BOGALIY-TITOVETS Anna RUS 54
29 TOFALVI Eva ROU 51
30 BECAERT Sylvie FRA 49
31 SONG Chaoqing CHN 47
32 HALLER Katja ITA 45
33 SLEPTSOVA Svetlana RUS 43
34 KALINCHIK Liudmila BLR 43
35 DORIN Marie FRA 43
36 PALKA Krystyna POL 40
37 CARRAZ COLLIN Julie FRA 38
38 KUDRASHOVA Olga BLR 36
39 RAVNIKAR Dijana SLO 31
40 BURDYGA Natalya RUS 31
41 NAZAROVA Olga BLR 27
42 FLATLAND Ann Kristin Aafedt NOR 27
43 MAKARAINEN Kaisa FIN 26
44 SKARDINO Nadezhda BLR 26
45 PURDEA Mihaela ROU 25
46 DONG Xue CHN 24
47 OBERHOFER Karin ITA 23
48 SUZUKI Fuyuko JPN 22
49 WANG Chunli CHN 22
50 EIKELAND Liv Kjersti NOR 21
51 LIU Xianying CHN 21
52 RASIMOVICIUTE Diana LTU 21
53 JOHNSON Haley USA 20
54 BRANKOVIC-LIKOZAR Tadeja SLO 20
55 BARNES Lanny USA 18
56 LIDUMA Madara LAT 17
57 NILSSON Anna Maria SWE 17
58 BAILLY Sandrine FRA 15
59 REZLEROVA Magda CZE 15
60 BACHMANN Tina GER 13
61 BESCOND Anais FRA 12
62 VITKOVA Veronika CZE 11
63 HITZER Kathrin GER 11
64 YURLOVA Ekaterina RUS 10
65 HALINAROVA Martina SVK 8
66 KLENOVSKA Nina BUL 8
67 KONG Yingchao CHN 8
68 STUDEBAKER Sara USA 7
69 GWIZDON Magdalena POL 6
70 TANDY Megan CAN 6
71 EIE Kari Henneseid NOR 5
72 GEREKOVA Jana SVK 4
73 FERENCZ Reka ROU 4
74 SOULIE Laure AND 4
75 LEBEDEVA Anna KAZ 3
76 JONSSON Jenny SWE 3
77 KOCHER Zina CAN 2
78 MUN Ji-Hee KOR 2

Indywidualny M

18.02.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 SUMANN Christoph AUT 142
2 SVENDSEN Emil Hegle NOR 120
3 MESOTITSCH Daniel AUT 120
4 SEDNEV Serguei UKR 114
5 HURAJT Pavol SVK 111
6 SIKORA Tomasz POL 101
7 SLESINGR Michal CZE 99
8 FOURCADE Martin FRA 97
9 BURKE Tim USA 93
10 OS Alexander NOR 90
11 GREIS Michael GER 83
12 FOURCADE Simon FRA 80
13 USTYUGOV Evgeny RUS 80
14 TCHOUDOV Maxim RUS 79
15 WOLF Alexander GER 75
16 NOVIKOV Sergey BLR 74
17 JAY Vincent FRA 72
18 FERRY Bjorn SWE 67
19 EDER Simon AUT 67
20 SOUKUP Jaroslav CZE 65
21 DERYZEMLYA Andriy UKR 64
22 PINTER Friedrich AUT 61
23 LEGUELLEC Jean Philippe CAN 61
24 BIRNBACHER Andreas GER 58
25 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 54
26 TCHEREZOV Ivan RUS 52
27 STEPHAN Christoph GER 50
28 BOEUF Alexis FRA 48
29 MARIC Janez SLO 47
30 LANDERTINGER Dominik AUT 42
31 BILANENKO Olexander UKR 42
32 FREI Thomas SUI 41
33 PEIFFER Arnd GER 40
34 KRUGLOV Nikolay RUS 39
35 ZHANG Chengye CHN 39
36 SHIPULIN Anton RUS 39
37 EBERHARD Tobias AUT 38
38 DOSTAL Roman CZE 37
39 NILSSON Mattias SWE 37
40 ANDRESEN Frode NOR 36
41 DEFRASNE Vincent FRA 35
42 BERGER Lars NOR 34
43 DOKL Peter SLO 30
44 VASILYEV Victor RUS 28
45 HOLUBEC Tomas CZE 28
46 SIMMEN Matthias SUI 27
47 GJEDREM Hans Martin NOR 27
48 HOFER Lukas ITA 26
49 JOLLER Ivan SUI 25
50 BOE Tarjei NOR 24
51 BRICIS Ilmars LAT 24
52 SIMOCKO Dusan SVK 23
53 ABRAMENKO Evgeny BLR 22
54 GREEN Brendan CAN 22
55 CHERVYHKOV Alexsandr KAZ 22
56 VUILLERMOZ Rene Laurent ITA 21
57 VIKS Priit EST 21
58 ANEV Krasimir BUL 20
59 LINDSTROM Fredrik SWE 19
60 CLEGG Robin CAN 18
61 BEREZHNOY Oleg UKR 16
62 CHEPELIN Vladimir BLR 16
63 PUURUNEN Paavo FIN 14
64 ISA Hidenori JPN 14
65 SZCZUREK Lukasz POL 13
66 HAKKINEN Jay USA 13
67 MORAVEC Ondrej CZE 12
68 WINDISCH Markus ITA 12
69 de LORENZI Christian ITA 12
70 KOIV Kauri EST 11
71 BAUER Klemen SLO 9
72 DERKACH Vyacheslav UKR 9
73 PERRAS Scott CAN 9
74 MATIASKO Marek SVK 8
75 HABERT Lois FRA 6
76 BAILEY Lowell USA 5
77 BRINK Joergen SWE 5
78 EBERHARD Julian AUT 5
79 ANTILA Timo FIN 5
80 JONSSON Magnus SWE 4
81 PIKSONS Edgars LAT 4
82 ROESCH Michael GER 3

Start wspólny K

27.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 NEUNER Magdalena GER 216
2  Simone HAUSWALD  GER 198
3  Andrea HENKEL  GER 169
4  Helena JONSSON  SWE 166
5  Olga ZAITSEVA  RUS 154
6  Sandrine BAILLY  FRA 143
7  Kati WILHELM  GER 140
8  Darya DOMRACHEVA  BLR 140
9  Tora BERGER  NOR 139
10  Martina BECK  GER 134
11  Teja GREGORIN  SLO 133
12  Marie-Laure BRUNET  FRA 127
13  Vita SEMERENKO  UKR 125
14  Olga MEDVEDTSEVA  RUS 121
15  AnnaCarin OLOFSSON-ZIDEK  SWE 112
16  Kaisa MÄKÄRÄINEN  FIN 106
17  Anastasiya KUZMINA  SVK 105
18  Tina BACHMANN  GER 98
19  Marie DORIN  FRA 98
20  Valj SEMERENKO  UKR 97
21  Anna BOULYGINA  RUS 96
22  Svetlana SLEPTSOVA  RUS 93
23  Iana ROMANOVA  RUS 91
24  AnnKristin FLATLAND  NOR 88
25  Nadezhda SKARDINO  BLR 83
26  Olena PIDHRUSHNA  UKR 76
27  Liudmila KALINCHIK  BLR 76
28  Sylvie BECAERT  FRA 72
29  Anna BOGALIY-TITOVETS  RUS 62
30  Zina KOCHER  CAN 62
31  Oksana KHVOSTENKO  UKR 53
32  Wang CHUNLI  CHN 44
33  Agnieszka CYL  POL 38
34  Song CHAOQING  CHN 35
35  Kong YINGCHAO  CHN 27
36  Krystyna PAŁKA  POL 21
37  Weronika NOVAKOWSKA  POL 20
38  Juliane DOLL  GER 18
39  Éva TÓFALVI  ROU 17
40  Andreja MALI  SLO 15
41  Julie CARRAZ-COLLIN  FRA 14
42  Elena KHRUSTALEVA  KAZ 14
43  AnnaMaria NILSSON  SWE 13
44  Natalia LEVCHENKOVA  MDA 12

Start wspólny M

27.03.2010 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 USTYUGOV Evgeny RUS 197
2 SVENDSEN Emil Hegle NOR 163
3 PEIFFER Arnd GER 161
4 SUMANN Christoph AUT 160
5 LANDERTINGER Dominik AUT 157
6 TCHEREZOV Ivan RUS 154
7 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 152
8 FOURCADE Martin FRA 152
9 FOURCADE Simon FRA 141
10 EDER Simon AUT 137
11 HANEVOLD Halvard NOR 133
12 JAY Vincent FRA 131
13 MESOTITSCH Daniel AUT 128
14 BURKE Tim USA 124
15 BIRNBACHER Andreas GER 123
16 OS Alexander NOR 119
17 TCHOUDOV Maxim RUS 112
18 GREIS Michael GER 111
19 SIKORA Tomasz POL 102
20 DERYZEMLYA Andriy UKR 97
21 FERRY Björn SWE 92
22 SHIPULIN Anton RUS 89
23 HURAJT Pavol SVK 88
24 BAUER Klemen SLO 87
25 BERGMAN Carl Johan SWE 72
26 LEGUELLEC Jean-Philippe CAN 72
27 ŠLESINGR Michal CZE 67
28 NOVIKOV Sergey BLR 66
29 SEDNEV Serguei UKR 61
30 STEPHAN Christoph GER 54
31 KRUGLOV Nikolay RUS 47
32 PINTER Friedrich AUT 46
33 VASILYEV Victor RUS 38
34 LORENZI Christian De ITA 36
35 FAK Jakov CRO 32
36 BERGER Lars NOR 32
37 FREI Thomas SUI 17
38 LINDSTRÖM Fredrik SWE 16
39 SOUKUP Jaroslav CZE 15
40 TEELA Jeremy USA 12
41 BOE Tarjei NOR 11