Narciarstwo alpejskie – kombinacja mężczyzn

Miejsce Zawodnik Kraj Zjazd Slalom Rezultat Strata
1 VILETTA Sandro SUI 1:54.88 50.32 2:45.20
2 KOSTELIC Ivica CRO 1:54.17 51.37 2:45.54 +0.34
3 INNERHOFER Christof ITA 1:54.30 51.37 2:45.67 +0.47
4 JANSRUD Kjetil NOR 1:53.24 53.02 2:46.26 +1.06
5 ZAMPA Adam SVK 1:56.23 50.11 2:46.34 +1.14
6 MILLER Bode USA 1:54.67 51.93 2:46.60 +1.40
7 BANK Ondrej CZE 1:53.38 53.46 2:46.84 +1.64
8 JANKA Carlo SUI 1:54.42 52.46 2:46.88 +1.68
9 SVINDAL Aksel Lund NOR 1:53.94 52.94 2:46.88 +1.68
10 ZRNCIC­DIM Natko CRO 1:55.26 51.80 2:47.06 +1.86
11 GOLDBERG Jared USA 1:54.90 52.39 2:47.29 +2.09
12 LIGETY Ted USA 1:55.17 52.22 2:47.39 +2.19
13 MAYER Matthias AUT 1:53.61 53.85 2:47.46 +2.26
14 BAUMANN Romed AUT 1:55.36 52.23 2:47.59 +2.39
15 FEUZ Beat SUI 1:54.46 53.29 2:47.75 +2.55
16 VRABLIK Martin CZE 1:56.36 51.56 2:47.92 +2.72
17 THEAUX Adrien FRA 1:55.00 53.66 2:48.66 +3.46
18 PARIS Dominik ITA 1:54.46 54.99 2:49.45 +4.25
19 KRYZL Krystof CZE 1:56.68 53.21 2:49.89 +4.69
20 PRIDY Morgan CAN 1:56.21 53.82 2:50.03 +4.83
21 STRIEDINGER Otmar AUT 1:55.48 54.98 2:50.46 +5.26
22 DE LA CUESTA Paul ESP 1:56.22 55.84 2:52.06 +6.86
23 CHONGAROV Nikola BUL 1:58.68 53.73 2:52.41 +7.21
24 TRIKHICHEV Pavel RUS 1:56.65 56.64 2:53.29 +8.09
25 TERRA Ferran ESP 1:57.23 56.31 2:53.54 +8.34
26 ZAKURDAEV Igor KAZ 1:57.62 57.02 2:54.64 +9.44
27 LAIKERT Igor BIH 1:59.76 55.94 2:55.70 +10.50
28 JENOT Olivier MON 1:59.81 56.01 2:55.82 +10.62
29 SIMARI BIRKNER Cristia ARG 1:59.63 56.46 2:56.09 +10.89
30 KHOROSHILOV Alexand RUS 1:56.03 1:02.43 2:58.46 +13.26
31 OLIVERAS Marc AND 1:57.08 1:01.46 2:58.54 +13.34
32 VON APPEN Henrik CHI 1:58.49 1:00.42 2:58.91 +13.71
33 KHUBER Martin KAZ 1:59.42 1:00.44 2:59.86 +14.66
34 FAARUP Christoffer DEN 1:57.96 1:10.36 3:08.32 +23.12
35 FALAT Matej SVK DNF
36 DANILOCHKIN Yuri BLR DNF
37 BENDIK Martin SVK DNF
38 ACHIRILOAIE Ioan Valeriu ROU DNF
39 KILDE Aleksander Aamodt NOR DNF
40 FRANZ Max AUT DNF
41 BYDLINSKI Maciej POL DNF
42 CAVIEZEL Mauro SUI DNF
43 FILL Peter TA DNF
44 PINTURAULT Alexis FRA DNF
45 MERMILLOD BLONDIN T. FRA DNF
46 WEIBRECHT Andrew USA DNF
47 BIRKNER KETELHOHN J. ARG DNF
48 GEORGIEV Georgi BUL DNF
49 ALESSANDRIA Arnaud MON DNF
50 KOSI Klemen SLO DQ

Objaśnienia skrótów:

DNS
nie wystartował/a
DNF
nie ukończył/a
DQ
dyskwalifikowany/a