Biegi narciarskie – 15 + 15 km bieg łączony mężczyzn

Miejsce Zawodnik Kraj Rezultat Strata
 1 DEMENTIEV Eugeni  RUS   1:17:00.8   
 2 ESTIL Frode  NOR   1:17:01.4  +0.6
 3 PILLER COTTRER Pietro  ITA   1:17:01.7  +0.9
 4 DI CENTA Giorgio  ITA   1:17:03.2  +2.4
 5 SOEDERGREN Anders  SWE   1:17:04.3  +3.5
 6 VITTOZ Vincent  FRA   1:17:07.5  +6.7
 7 BOTVINOV Mikhail  AUT   1:17:08.5  +7.7
 8 BAJCICAK Martin  SVK   1:17:08.7  +7.9
 9 ODNODVORTSEV Maxim  KAZ   1:17:09.6  +8.8
 10 BAUER Lukas  CZE   1:17:10.1  +9.3
 11 HASLER Markus  LIE   1:17:10.9  +10.1
 12 ANGERER Tobias  GER   1:17:12.5  +11.7
 13 BABIKOV Ivan  RUS   1:17:17.2  +16.4
 14 MAGAL Jiri  CZE   1:17:21.7  +20.9
 15 FREDRIKSSON Mathias  SWE   1:17:23.1  +22.3
 16 SANTUS Fabio  ITA   1:17:25.5  +24.7
 17 GJERDALEN Tord Asle  NOR   1:17:36.2  +35.4
 18 CHECCHI Valerio  ITA   1:17:37.8  +37.0
 19 KOKK Kaspar  EST   1:17:50.8  +50.0
 20 JAUHOJAERVI Sami  FIN   1:17:58.1  +57.3
 21 KOUKAL Martin  CZE   1:18:09.6  +1:08.8
 22 FILBRICH Jens  GER   1:18:38.2  +1:37.4
 23 OLSSON Johan  SWE   1:18:47.9  +1:47.1
 24 BATORY Ivan  SVK   1:18:58.2  +1:57.4
 25 GREY George  CAN   1:19:08.9  +2:08.1
 26 ROUSSELET Alexandre  FRA   1:19:17.0  +2:16.2
 27 ANDRESEN Jan Egil  NOR   1:19:29.8  +2:29.0
 28 AUKLAND Anders  NOR   1:19:30.6  +2:29.8
 29 GOLOVKO Andrey  KAZ   1:19:34.3  +2:33.5
 30 BRINK Joergen  SWE   1:19:35.3  +2:34.5
 31 VILARRUBLA Vicente  ESP   1:19:39.8  +2:39.0
 32 REHEMAA Aivar  EST   1:19:51.4  +2:50.6
 33 SIMILAE Tero  FIN   1:20:04.5  +3:03.7
 34 PERRILLAT Christophe  FRA   1:20:12.0  +3:11.2
 35 SPERL Milan  CZE   1:20:16.7  +3:15.9
 36 FISCHER Remo  SUI   1:20:19.7  +3:18.9
 37 LEGKOV Alexander  RUS   1:20:28.2  +3:27.4
 38 ROYCROFT Dan  CAN   1:20:53.3  +3:52.5
 39 SWENSON Carl  USA   1:21:08.0  +4:07.2
 40 LIVERS Toni  SUI   1:21:08.2  +4:07.4
 41 EBISAWA Katsuhito  JPN   1:21:16.2  +4:15.4
 42 JOHNSON Andrew  USA   1:21:16.8  +4:16.0
 43 SOUTHAM James  USA   1:22:05.8  +5:05.0
 44 EREMENKO Dmitrij  KAZ   1:22:09.9  +5:09.1
 45 BRODAR Nejc  SLO   1:22:23.9  +5:23.1
 46 GUMENYAK Mikhail  UKR   1:22:24.6  +5:23.8
 47 ANTAL Zsolt  ROU   1:22:29.8  +5:29.0
 48 FLORA Lars  USA   1:22:31.2  +5:30.4
 49 LEYBYUK Roman  UKR   1:22:31.5  +5:30.7
 50 WAN Xia  CHN   1:22:31.7  +5:30.9
 51 ARTEEV Ivan  RUS   1:22:36.2  +5:35.4
 52 PUTSKO Olexandr  UKR   1:22:37.6  +5:36.8
 53 MALAK Michal  SVK   1:23:39.9  +6:39.1
 54 RUIZ Diego  ESP   1:24:05.5  +7:04.7
 55 MEHLE Joze  SLO   1:24:13.6  +7:12.8
 56 GOLDSACK Drew  CAN   1:24:14.3  +7:13.5
 57 BATYUK Alexander  UKR   1:24:35.9  +7:35.1
 58 NARUSE Nobu  JPN   1:25:21.3  +8:20.5
 59 BURGERMEISTER Reto  SUI   1:25:49.9  +8:49.1
 60 KONDROSCHEV Andrey  KAZ   1:25:51.4  +8:50.6
 61 JEFFRIES Chris  CAN   1:26:17.0  +9:16.2
 62 REN Long  CHN   1:26:26.4  +9:25.6
 63 GALICEANU Mihai  ROU   1:26:31.8  +9:31.0
 64 KLOBUCAR Denis  CRO   1:27:16.4  +10:15.6
 65 OGLAGO Sebahattin  TUR   1:28:03.8  +11:03.0
 17 TAUBER Martin  AUT   1:17:28.6 Dyskwalifikacja za doping
  OHTONEN Olli  FIN    DNS
  BARIAKOV Ivan  BUL    DNF
  SOULIE Francois Jacques  AND    DNF
  JUNG Eui Myung  KOR    DNF
  LI Zhiguang  CHN    DNF
  CHOI Im-Heon  KOR    DNF
  DAWEI Han  CHN    DNF
  PARK Byung Joo  KOR    DNF
  KOMAMURA Shunsuke  JPN    DNF
  JONNIER Emmanuel  FRA    DNF
  SOMMERFELDT Rene  GER    DNF

Objaśnienia skrótów:

DNS
nie wystartował/a
DNF
nie ukończył/a
DQ
zdyskwalifikowany/a
LAP
zdublowany/a