Klasyfikacje 2007/2008

100m K

24.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Jenny WOLF GER  350
2 Judith HESSE GER  270
3 Shihomi SHINYA JPN  175
4 Svetlana KAYKAN RUS  166
5 Sang-Hwa LEE KOR  135
6 Kim WEGER CAN  100
7 Aihua XING CHN  80
8 Pamela ZOELLNER GER  60
9 Annette GERRITSEN NED  56
10 Kerry SIMPSON CAN  54
11 Yekaterina MALYSHEVA RUS  52
12 Anna BADAYEVA BLR  52
13 Shuang ZHANG CHN  50
14 Tamara OUDENAARDEN CAN  46
15 Marianne TIMMER NED  46
16 Peiyu JIN CHN  45
17 Danielle WOTHERSPOON CAN  37
18 Gabriele HIRSCHBICHLER GER  36
19 Paulina WALLIN SWE  36
20 Svetlana RADKEVICH BLR  34
21 Bo-Ra LEE KOR  32
22 Sayuri YOSHII JPN  26
23 Yuliya NEMAYA RUS  25
24 Yukari WATANABE JPN  24
25 Shannon REMPEL CAN  24
26 Chiara SIMIONATO ITA  22
27 Elli OCHOWICZ USA  22
28 Sayuri OSUGA JPN  20
29 Anni FRIESINGER GER  20
30 Margot BOER NED  20
31 Bianca ANGHEL ROU  16
32 Nao KODAIRA JPN  14
33 Heike HARTMANN GER  13
34 Natasja BRUINTJES NED  13
35 Claudia WALLIN SWE  9
36 Ingeborg KROON NED  7
37 Sanne van der STAR NED  6
38 Lauren CHOLEWINSKI USA  5
39 You-Lim KIM KOR  4
40 Yekaterina LUKOANOVA RUS  3
41 Yuliya YASENOK BLR  2
42 Cindy KLASSEN CAN  2

100m M

24.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Kang-Seok LEE KOR  220
2 Mika POUTALA FIN  220
3 Joji KATO JPN  210
4 Maciej USTYNOWICZ POL  200
5 Jan SMEEKENS NED  155
6 Vincent LABRIE CAN  135
7 Dag-Erik KLEVEN NOR  110
8 Mark NIELSEN CAN  100
9 Fengtong YU CHN  80
10 Tadashi OBARA JPN  72
11 Zhongqi ZHANG CHN  70
12 Tucker FREDRICKS USA  60
13 Mike IRELAND CAN  48
14 Dmitry LOBKOV RUS  48
15 Akio OTA JPN  40
16 Ki-Ho LEE KOR  40
17 Markus PUOLAKKA FIN  36
18 Kip CARPENTER USA  36
19 Jurre TROUW NED  32
20 Simon KUIPERS NED  31
21 Keiichiro NAGASHIMA JPN  28
22 Aleksey YESIN RUS  28
23 Kyou-Hyuk LEE KOR  26
24 Jeremy WOTHERSPOON CAN  24
25 Jan BOS NED  24
26 Hiroyasu SHIMIZU JPN  20
27 Pasi KOSKELA FIN  18
28 Jacques de KONING NED  14
29 Anton HAHN GER  13
30 Lars ELGERSMA NED  12
31 Frank STEINER GER  12
32 Ermanno IORIATTI ITA  12
33 Yunlong JIAO CHN  12
34 Vladimir SHERSTYUK KAZ  12
35 Muncef OUARDI CAN  10
36 Denny MORRISON CAN  10
37 Mike BLUMEL USA  8
38 Tuomas NIEMINEN FIN  8
39 Nico IHLE GER  8
40 Marcel SPAHN GER  7
41 Erben WENNEMARS NED  6
42 Artur WAS POL  3
43 Patrick WIRTH GER  3
44 Eric RAUSCHENBACH GER  1

500m K

23.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Jenny WOLF GER  1460
2 Annette GERRITSEN NED  928
3 Sang-Hwa LEE KOR  714
4 Svetlana KAYKAN RUS  681
5 Sayuri YOSHII JPN  648
6 Marianne TIMMER NED  600
7 Beixing WANG CHN  520
8 Shannon REMPEL CAN  365
9 Aihua XING CHN  344
10 Yuliya NEMAYA RUS  325
11 Judith HESSE GER  295
12 Heike HARTMANN GER  289
13 Margot BOER NED  281
14 Sayuri OSUGA JPN  278
15 Pamela ZOELLNER GER  256
16 Chiara SIMIONATO ITA  249
17 Shihomi SHINYA JPN  245
18 Elli OCHOWICZ USA  228
19 Shuang ZHANG CHN  209
20 Bo-Ra LEE KOR  207
21 Anni FRIESINGER GER  200
22 Nao KODAIRA JPN  183
23 Svetlana RADKEVICH BLR  145
24 Yukari WATANABE JPN  101
25 Hui REN CHN  99
26 Natasja BRUINTJES NED  92
27 Christine NESBITT CAN  81
28 Tamara OUDENAARDEN CAN  78
29 Peiyu JIN CHN  77
30 Kerry SIMPSON CAN  74
31 Yekaterina MALYSHEVA RUS  71
32 Sanne van der STAR NED  69
33 Ingeborg KROON NED  64
34 Tomomi OKAZAKI JPN  62
35 Cindy KLASSEN CAN  61
36 Kim WEGER CAN  56
37 Monique ANGERMÜLLER GER  53
38 Xiaomei SHENG CHN  50
39 Danielle WOTHERSPOON CAN  49
40 You-Lim KIM KOR  48
41 Yekaterina LUKOANOVA RUS  30
42 Ireen WÜST NED  29
43 Yekaterina LOBYSHEVA RUS  21
44 Lauren CHOLEWINSKI USA  21
45 Yekaterina ABRAMOVA RUS  19
46 Anna BADAYEVA BLR  18
47 Gabriele HIRSCHBICHLER GER  15
48 Paulina WALLIN SWE  14
49 Marloes GELDERBLOM NED  11
50 Jennifer PLATE GER  8
51 Brittany SCHUSSLER CAN  7
52 Daniela ANSCHÜTZ THOMS GER  4
53 Bianca ANGHEL ROU  4
53 Heather RICHARDSON USA  4
55 Yuliya YASENOK BLR  3
56 Natalya RYBAKOVA KAZ  2

500m M

23.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Jeremy WOTHERSPOON CAN  1080
2 Kang-Seok LEE KOR  775
3 Dmitry LOBKOV RUS  725
4 Kyou-Hyuk LEE KOR  714
5 Mika POUTALA FIN  714
6 Joon MUN KOR  675
7 Joji KATO JPN  586
8 Tucker FREDRICKS USA  567
9 Keiichiro NAGASHIMA JPN  540
10 Ki-Ho LEE KOR  373
11 Jan SMEEKENS NED  365
12 Mike IRELAND CAN  362
13 Simon KUIPERS NED  327
14 Fengtong YU CHN  318
15 Kip CARPENTER USA  305
16 Vincent LABRIE CAN  302
17 Tadashi OBARA JPN  189
18 Pekka KOSKELA FIN  186
19 Denny MORRISON CAN  185
20 Maciej USTYNOWICZ POL  161
21 Jacques de KONING NED  158
22 Lars ELGERSMA NED  121
23 Weijiang AN CHN  121
24 Jan BOS NED  116
25 Yuya OIKAWA JPN  103
26 Akio OTA JPN  102
27 Erben WENNEMARS NED  82
28 Mark NIELSEN CAN  82
29 Tuomas NIEMINEN FIN  81
30 Zhongqi ZHANG CHN  75
31 Jurre TROUW NED  69
32 Aleksey YESIN RUS  64
33 Pasi KOSKELA FIN  64
34 Hiroyasu SHIMIZU JPN  59
35 Nico IHLE GER  57
36 Yunlong JIAO CHN  55
37 Dag-Erik KLEVEN NOR  46
38 Anton HAHN GER  42
39 Christopher NEEDHAM USA  26
39 Shani DAVIS USA  26
41 Frank STEINER GER  25
42 Jamie GREGG CAN  25
43 Muncef OUARDI CAN  23
44 Ermanno IORIATTI ITA  23
45 Artur WAS POL  19
46 Aleksandr LEBEDEV RUS  15
47 Mike BLUMEL USA  9
48 Tyler GOFF USA  7
49 Yevgeny LALENKOV RUS  4
50 Dmitry DOROFEYEV RUS  3
51 Christoffer Fagerli RUKKE NOR  3
52 Nikita YEVTEYEV RUS  2
52 Konrad NIEDZWIEDZKI POL  2

1000m K

24.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Anni FRIESINGER GER  1010
2 Ireen WÜST NED  602
3 Shannon REMPEL CAN  516
4 Chiara SIMIONATO ITA  440
5 Annette GERRITSEN NED  429
6 Christine NESBITT CAN  370
7 Cindy KLASSEN CAN  334
8 Marianne TIMMER NED  298
9 Paulien van DEUTEKOM NED  273
10 Sayuri YOSHII JPN  273
11 Beixing WANG CHN  266
12 Kristina GROVES CAN  263
13 Brittany SCHUSSLER CAN  244
14 Heike HARTMANN GER  177
15 Pamela ZOELLNER GER  167
16 Monique ANGERMÜLLER GER  149
17 Elli OCHOWICZ USA  144
18 Fei WANG CHN  143
19 Marrit LEENSTRA NED  122
20 Svetlana KAYKAN RUS  114
21 Judith HESSE GER  108
22 Yuliya NEMAYA RUS  103
23 Nao KODAIRA JPN  101
24 You-Lim KIM KOR  84
25 Shihomi SHINYA JPN  79
26 Margot BOER NED  72
27 Shuang ZHANG CHN  67
28 Kerry SIMPSON CAN  66
29 Jorien VOORHUIS NED  61
30 Yekaterina LOBYSHEVA RUS  59
31 Natalya RYBAKOVA KAZ  55
32 Hui REN CHN  54
33 Peiyu JIN CHN  54
34 Bo-Ra LEE KOR  54
35 Ingeborg KROON NED  43
36 Sang-Hwa LEE KOR  42
37 Katarzyna WOJCICKA POL  39
38 Aihua XING CHN  35
39 Svetlana RADKEVICH BLR  35
40 Danielle WOTHERSPOON CAN  29
41 Jenny WOLF GER  25
42 Maria LAMB USA  25
43 Yuliya YASENOK BLR  23
44 Yuliya SKOKOVA RUS  23
45 Yekaterina MALYSHEVA RUS  21
46 Sayuri OSUGA JPN  20
47 Gabriele HIRSCHBICHLER GER  15
48 Yekaterina LUKOANOVA RUS  15
49 Bianca ANGHEL ROU  15
50 Anna BADAYEVA BLR  14
51 Natasja BRUINTJES NED  13
52 Yekaterina ABRAMOVA RUS  8
53 Daniela OLTEAN ROU  8
54 Tomomi OKAZAKI JPN  7
55 Jennifer PLATE GER  6
55 Xiaomei SHENG CHN  6
57 Maki TABATA JPN  4
58 Lauren CHOLEWINSKI USA  3
59 Cathrine GRAGE DEN  1

1000m M

24.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Shani DAVIS USA  840
2 Denny MORRISON CAN  736
3 Jan BOS NED  550
4 Simon KUIPERS NED  471
5 Jeremy WOTHERSPOON CAN  456
6 Kyou-Hyuk LEE KOR  433
7 Joon MUN KOR  387
8 Mark TUITERT NED  300
9 Erben WENNEMARS NED  290
10 Mika POUTALA FIN  269
11 Remco OLDE HEUVEL NED  250
12 Kip CARPENTER USA  240
13 Yevgeny LALENKOV RUS  206
14 Samuel SCHWARZ GER  175
15 Dmitry LOBKOV RUS  171
16 Ki-Ho LEE KOR  166
17 Kang-Seok LEE KOR  164
18 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR  140
19 Maciej USTYNOWICZ POL  132
20 Dag-Erik KLEVEN NOR  117
21 Aleksey YESIN RUS  116
22 Lars ELGERSMA NED  115
23 Pekka KOSKELA FIN  100
24 Francois Olivier ROBERGE CAN  96
25 Keiichiro NAGASHIMA JPN  92
26 Pasi KOSKELA FIN  76
27 Tadashi OBARA JPN  68
28 Stefan HEYTHAUSEN GER  68
29 Konrad NIEDZWIEDZKI POL  67
30 Nick PEARSON USA  63
31 Håvard BØKKO NOR  57
32 Takaharu NAKAJIMA JPN  55
33 Aleksandr LEBEDEV RUS  45
34 Fengtong YU CHN  45
35 Christoffer Fagerli RUKKE NOR  38
36 Tuomas NIEMINEN FIN  32
37 Steven ELM CAN  26
38 Jan FRIESINGER GER  24
39 Weijiang AN CHN  23
40 Matthew McLEAN CAN  21
41 Jeff KITURA CAN  19
42 Tucker FREDRICKS USA  15
43 Vincent LABRIE CAN  14
44 Risto ROSENDAHL FIN  13
44 Aleksandr ZHIGIN KAZ  13
46 Ermanno IORIATTI ITA  10
47 Jamie GREGG CAN  7
48 Philippe RIOPEL CAN  6
49 Christopher NEEDHAM USA  4
49 Joel ERIKSSON SWE  4
49 Aleksey PROSHIN RUS  4
49 Zhongqi ZHANG CHN  4
53 Patrick WIRTH GER  2
53 Nikita YEVTEYEV RUS  2
53 Enrico FABRIS ITA  2
56 Tyler GOFF USA  2

1500m K

23.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Kristina GROVES CAN  555
2 Christine NESBITT CAN  508
3 Ireen WÜST NED  338
4 Paulien van DEUTEKOM NED  330
5 Anni FRIESINGER GER  312
6 Daniela ANSCHÜTZ THOMS GER  283
7 Claudia PECHSTEIN GER  264
8 Jorien VOORHUIS NED  207
9 Martina SABLIKOVA CZE  206
10 Diane VALKENBURG NED  205
11 Cindy KLASSEN CAN  174
12 Brittany SCHUSSLER CAN  152
13 Shannon REMPEL CAN  150
14 Maki TABATA JPN  150
15 Chiara SIMIONATO ITA  136
16 Katarzyna WOJCICKA POL  123
17 Yekaterina LOBYSHEVA RUS  102
18 Catherine RANEY USA  100
19 Renate GROENEWOLD NED  97
20 Masako HOZUMI JPN  90
21 Monique ANGERMÜLLER GER  85
22 Jia JI CHN  76
23 Marrit LEENSTRA NED  67
24 Hiromi OTSU JPN  66
25 JinJin XU CHN  54
26 Annette GERRITSEN NED  51
27 Fei WANG CHN  50
28 Katrin MATTSCHERODT GER  50
29 Yuliya SKOKOVA RUS  48
30 Ju-Youn LEE KOR  48
31 Anna ROKITA AUT  47
32 Galina LIKHACHOVA RUS  46
33 Lucille OPITZ GER  44
34 Yekaterina ABRAMOVA RUS  42
35 Eriko ISHINO JPN  31
36 Alexandra LIPP GER  29
37 Nancy SWIDER-PELZ Jr. USA  22
38 You-Lim KIM KOR  21
39 Maria LAMB USA  20
40 Natalya RYBAKOVA KAZ  20
41 Bianca ANGHEL ROU  18
42 Shiho ISHIZAWA JPN  12
43 Francesca LOLLOBRIGIDA ITA  11
43 Fei Fei DONG CHN  11
45 Andrea JIRKU CZE  10
46 Nicole GARRIDO CAN  10
47 Natalia CZERWONKA POL  8
48 Marita JOHANSSON SWE  6
49 Hedvig BJELKEVIK NOR  5
50 Rita BATTISTI ITA  4
50 Mari HEMMER NOR  4
52 Mia MANGANELLO USA  3
53 Daniela OLTEAN ROU  2
53 Luiza ZLOTKOWSKA POL  2
53 Yekaterina MALYSHEVA RUS  2
56 Anna RINGSRED USA  2

1500m M

22.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Shani DAVIS USA  460
2 Simon KUIPERS NED  426
3 Mark TUITERT NED  413
4 Erben WENNEMARS NED  397
5 Enrico FABRIS ITA  359
6 Denny MORRISON CAN  356
7 Sven KRAMER NED  320
8 Yevgeny LALENKOV RUS  309
9 Håvard BØKKO NOR  305
10 Ivan SKOBREV RUS  210
11 Chad HEDRICK USA  205
12 Steven ELM CAN  154
13 Konrad NIEDZWIEDZKI POL  138
14 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR  113
15 Arne DANKERS CAN  100
16 Dmitry BABENKO KAZ  97
17 Stefan HEYTHAUSEN GER  88
18 Christoffer Fagerli RUKKE NOR  81
19 Aleksandr LEBEDEV RUS  74
20 Samuel SCHWARZ GER  73
21 Tom PRINSEN NED  70
22 Robert LEHMANN GER  70
23 Beorn NIJENHUIS NED  65
24 Francois Olivier ROBERGE CAN  60
25 Trevor MARSICANO USA  57
26 Jay MORRISON CAN  51
27 Sverre HAUGLI NOR  44
28 Xuefeng GAO CHN  43
29 Lucas MAKOWSKY CAN  43
30 Risto ROSENDAHL FIN  37
31 Jong-Woo LEE KOR  30
32 Wouter OLDE HEUVEL NED  25
33 Joon MUN KOR  25
34 Jeff KITURA CAN  23
35 Jan FRIESINGER GER  22
36 Jörg DALLMANN GER  20
37 Marco CIGNINI ITA  19
38 Remco OLDE HEUVEL NED  15
39 Justin WARSYLEWICZ CAN  15
40 Teruhiro SUGIMORI JPN  13
41 Hiroki HIRAKO JPN  12
42 Henrik CHRISTIANSEN NOR  11
43 Rhian KET NED  9
44 Tobias SCHNEIDER GER  8
45 Aleksey YESIN RUS  8
46 Matteo ANESI ITA  7
47 Aleksandr ZHIGIN KAZ  6
48 Takaharu NAKAJIMA JPN  5
49 Pascal BRIAND FRA  4
49 Christian PICHLER AUT  4
49 Yue CHENG CHN  4
52 Vitaly MIKHAILOV BLR  4
53 Luca STEFANI ITA  3
54 Aleksey YUNIN RUS  2
55 Daniel FRIBERG SWE  1
55 Johan RÖJLER SWE  1

3000/5000m K

22.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Martina SABLIKOVA CZE  730
2 Claudia PECHSTEIN GER  490
3 Renate GROENEWOLD NED  355
4 Kristina GROVES CAN  310
5 Daniela ANSCHÜTZ THOMS GER  305
6 Clara HUGHES CAN  285
7 Ireen WÜST NED  262
8 Catherine RANEY USA  239
9 Cindy KLASSEN CAN  212
10 Katrin MATTSCHERODT GER  185
11 Maki TABATA JPN  172
12 Masako HOZUMI JPN  160
13 Paulien van DEUTEKOM NED  158
14 Diane VALKENBURG NED  154
15 Katarzyna WOJCICKA POL  119
16 Stephanie BECKERT GER  98
17 Fei WANG CHN  97
18 Gretha SMIT NED  97
19 Hiromi OTSU JPN  94
20 Anna ROKITA AUT  88
21 Jorien VOORHUIS NED  87
22 Eriko ISHINO JPN  85
23 Elma de VRIES NED  60
24 Jia JI CHN  56
25 Lucille OPITZ GER  51
26 Nicole GARRIDO CAN  46
27 Andrea JIRKU CZE  45
28 Brittany SCHUSSLER CAN  44
29 Ju-Youn LEE KOR  40
30 Mireille REITSMA NED  38
31 Maria LAMB USA  31
32 Maren HAUGLI NOR  30
33 Shiho ISHIZAWA JPN  30
34 Mari HEMMER NOR  27
35 Christine NESBITT CAN  26
36 JinJin XU CHN  23
37 Nancy SWIDER-PELZ Jr. USA  22
38 Alexandra LIPP GER  22
39 Francesca LOLLOBRIGIDA ITA  19
40 Svetlana VYSOKOVA RUS  18
41 Galina LIKHACHOVA RUS  16
42 Cathrine GRAGE DEN  16
43 Yekaterina ABRAMOVA RUS  15
44 Chiara SIMIONATO ITA  14
45 Bianca ANGHEL ROU  13
46 Rita BATTISTI ITA  11
47 Luiza ZLOTKOWSKA POL  11
48 Marita JOHANSSON SWE  9
49 Yuliya SKOKOVA RUS  9
50 Yang GAO CHN  7
51 Michèle D’AMOURS CAN  6
52 So-Yeon LEE KOR  5
53 Andrea LAZARESCU ROU  4
53 Natalya RYBAKOVA KAZ  4
55 Anna RINGSRED USA  4
56 Daniela OLTEAN ROU  2
56 Olga GRAF RUS  2
58 Nele ARMEE BEL  1
58 Karolina KSYT POL  1

5000/10000m M

23.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Håvard BØKKO NOR  445
2 Sven KRAMER NED  430
3 Enrico FABRIS ITA  300
4 Bob de JONG NED  284
5 Wouter OLDE HEUVEL NED  250
6 Chad HEDRICK USA  250
7 Carl VERHEIJEN NED  220
8 Tom PRINSEN NED  220
9 Arne DANKERS CAN  215
10 Øystein GRØDUM NOR  184
11 Justin WARSYLEWICZ CAN  146
12 Hiroki HIRAKO JPN  145
13 Sverre HAUGLI NOR  136
14 Odd Bohlin BORGERSEN NOR  133
15 Marco WEBER GER  132
16 Tobias SCHNEIDER GER  131
17 Ivan SKOBREV RUS  126
18 Dmitry BABENKO KAZ  103
19 Shani DAVIS USA  102
20 Henrik CHRISTIANSEN NOR  80
21 Roger SCHNEIDER SUI  76
22 Brigt RYKKJE NED  75
23 Robert LEHMANN GER  65
24 Artyom BELOUSOV RUS  48
25 Lucas MAKOWSKY CAN  44
26 Tristan LOY FRA  41
27 Mark OOIJEVAAR NED  35
28 Steven ELM CAN  34
29 Slawomir CHMURA POL  32
30 Shigeyuki DEJIMA JPN  27
31 Aleksey YUNIN RUS  26
32 Arjen van der KIEFT NED  25
33 Trevor MARSICANO USA  21
34 Sebastian DRUSZKIEWICZ POL  21
35 Johan RÖJLER SWE  20
36 Joel ERIKSSON SWE  18
37 Xingyu SONG CHN  15
38 Ted Jan BLOEMEN NED  13
38 Justin STELLY USA  13
40 Teppei MORI JPN  8
40 Pascal BRIAND FRA  8
40 Vitaly MIKHAILOV BLR  8
43 Konrad NIEDZWIEDZKI POL  7
43 Robert KUSTRA POL  7
45 Moritz GEISREITER GER  5
45 Alexis CONTIN FRA  5
47 Ryan BEDFORD USA  4
48 Masashi MICHISHITA JPN  3
48 Aaron SADLIER CAN  3
50 Matteo ANESI ITA  2
50 Jay MORRISON CAN  2
50 Kwun-Won CHOI KOR  2
53 Shingo HASHIBAMI JPN  1
53 Xuefeng GAO CHN  1

Drużynowy K

24.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Kanada 350
2 Niemcy 330
3 Rosja 330
4 Japonia 305
5 Polska 155
6 Holandia 136
7 USA 135
8 Rumunia 113
9 Białoruś 60
10 Chiny 50

Drużynowy M

24.02.2008 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Holandia 375
2 Kanada 360
3 Norwegia 330
4 Rosja 305
5 Niemcy 156
6 Polska 140
7 Włochy 118
8 Szwecja 116
9 Japonia 96
10 Czechy 66
11 USA 64
12 Francja 52
13 Rumunia 42
14 Białoruś 16