Klasyfikacje 2010/2011

500m K

06.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Jenny WOLF GER 1190
2 Sang-Hwa LEE KOR 875
3 Margot BOER NED 735
4 Heather RICHARDSON USA 548
5 Nao KODAIRA JPN 511
6 Judith HESSE GER 442
7 Maki TSUJI JPN 430
8 Laurine van RIESSEN NED 386
9 Annette GERRITSEN NED 375
10 Shannon REMPEL CAN 311
11 Thijsje OENEMA NED 291
12 Jing YU CHN 255
13 Bo-Ra LEE KOR 251
14 Shuai QI CHN 250
15 Yukana NISHINA JPN 196
16 Beixing WANG CHN 195
17 Olga FATKULINA RUS 187
18 Lauren CHOLEWINSKI USA 180
19 Christine NESBITT CAN 136
20 Chiara SIMIONATO ITA 127
21 Monique ANGERMÜLLER GER 119
22 Rebekah BRADFORD USA 103
23 Miho TAKAGI JPN 96
24 Marianne TIMMER NED 88
25 Peiyu JIN CHN 79
26 Karolina ERBANOVÁ CZE 76
27 Dan LI CHN 75
28 Anastasia BUCSIS CAN 70
29 Yekaterina MALYSHEVA RUS 66
30 Hong ZHANG CHN 65
31 Anice DAS NED 48
32 Mayon KUIPERS NED 46
33 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 39
34 Heike HARTMANN GER 34
35 Min-Jee OH KOR 33
36 Reika SHIMIZU JPN 23
37 Nadezhda ASEYEVA RUS 20
38 Xiaomei SHENG CHN 19
39 Jennifer PLATE GER 16
40 Marrit LEENSTRA NED 11
40 Lu ZHANG CHN 11
42 Yekaterina AYDOVA KAZ 10
43 Anna BADAYEVA BLR 8
44 Yuliya SKOKOVA RUS 6
44 Tamara OUDENAARDEN CAN 6
46 Irina ARSHINOVA RUS 5
47 Denise ROTH GER 4
48 Sarah GREGG CAN 4
49 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 3
50 Hege BØKKO NOR 2
51 Yekaterina LUKOYANOVA RUS 1

500m M

06.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Kang-Seok LEE KOR 845
2 Kyou-Hyuk LEE KOR 745
3 Joji KATO JPN 671
4 Tucker FREDRICKS USA 639
5 Jan SMEEKENS NED 592
6 Keiichiro NAGASHIMA JPN 538
7 Akio OTA JPN 501
8 Yuya OIKAWA JPN 475
9 Dmitry LOBKOV RUS 450
10 Jacques de KONING NED 406
11 Nico IHLE GER 323
12 Jamie GREGG CAN 306
13 Pekka KOSKELA FIN 277
14 Ryohei HAGA JPN 274
15 Stefan GROOTHUIS NED 256
16 Hein OTTERSPEER NED 215
17 Aleksey YESIN RUS 184
18 Espen Aarnes HVAMMEN NOR 164
19 Vincent LABRIE CAN 155
20 Mika POUTALA FIN 125
21 Simon KUIPERS NED 123
22 Ermanno IORIATTI ITA 115
23 Roman KRECH KAZ 110
24 Muncef OUARDI CAN 93
25 Nan WANG CHN 77
26 William DUTTON CAN 76
27 Gilmore JUNIO CAN 74
28 Joon MUN KOR 64
29 Denny IHLE GER 57
30 Shani DAVIS USA 53
31 Tyler DERRAUGH CAN 47
32 Samuel SCHWARZ GER 46
33 Mike BLUMEL USA 43
34 Yaolin ZHANG CHN 40
35 Bing SUN CHN 38
36 Daniel GREIG AUS 38
37 Ronald MULDER NED 27
38 Sergey CHADAYEV RUS 23
39 Artur WAS POL 19
40 Matthew McLEAN CAN 14
41 Jan BOS NED 12
42 Markus PUOLAKKA FIN 11
42 Joey LINDSEY USA 11
44 Richard MacLENNAN CAN 8
44 Pim SCHIPPER NED 8
46 Qiang GUO CHN 8
46 Yevgeny LALENKOV RUS 8
48 Sjoerd de VRIES NED 8
49 Minghao NAN CHN 6
50 Mitchell WHITMORE USA 5
51 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR 4
51 Christoffer Fagerli RUKKE NOR 4
51 Konrad NIEDZWIEDZKI POL 4
54 Tuomas NIEMINEN FIN 3
55 Viktor GLUSCHENKO KAZ 2
56 Aleksandr LEBEDEV RUS 1

1000m K

06.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Heather RICHARDSON USA 605
2 Christine NESBITT CAN 590
3 Margot BOER NED 360
4 Nao KODAIRA JPN 353
5 Ireen WÜST NED 350
6 Laurine van RIESSEN NED 302
7 Shannon REMPEL CAN 264
8 Judith HESSE GER 261
9 Marrit LEENSTRA NED 250
10 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 228
11 Maki TSUJI JPN 222
12 Monique ANGERMÜLLER GER 216
13 Brittany SCHUSSLER CAN 202
14 Miho TAKAGI JPN 197
15 Chiara SIMIONATO ITA 144
16 Cindy KLASSEN CAN 122
17 Sang-Hwa LEE KOR 121
18 Ida NJÅTUN NOR 103
19 Annette GERRITSEN NED 100
20 Hong ZHANG CHN 100
21 Roxanne van HEMERT NED 89
22 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 86
23 Yevgenia DMITRIEVA RUS 66
24 Natasja BRUINTJES NED 64
25 Rebekah BRADFORD USA 63
26 Yekaterina MALYSHEVA RUS 45
27 Hege BØKKO NOR 43
28 Yuliya SKOKOVA RUS 43
29 Bo-Ra LEE KOR 41
30 Yekaterina SHIKHOVA RUS 30
30 Yuki MATSUDA JPN 30
32 Shuai QI CHN 29
33 Olga FATKULINA RUS 27
34 Kristina GROVES CAN 26
35 Jing YU CHN 25
36 Karolina ERBANOVÁ CZE 24
37 Anastasia BUCSIS CAN 21
38 Jilleanne ROOKARD USA 20
39 Martina SÁBLIKOVÁ CZE 19
40 Lauren CHOLEWINSKI USA 18
41 Erina KAMIYA JPN 18
42 Yukana NISHINA JPN 15
43 Nadezhda ASEYEVA RUS 9
44 Sarah GREGG CAN 8
45 Natalia CZERWONKA POL 6
45 Peiyu JIN CHN 6
47 Elena ABRAMOVSKAYA RUS 6
48 Natsumi KADO JPN 4
48 Isabell OST GER 4
50 Tamara OUDENAARDEN CAN 2
51 Anna ROKITA AUT 1

1000m M

06.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Stefan GROOTHUIS NED 580
2 Kyou-Hyuk LEE KOR 522
3 Shani DAVIS USA 485
4 Simon KUIPERS NED 354
5 Denny MORRISON CAN 336
6 Jan BOS NED 317
7 Samuel SCHWARZ GER 314
8 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR 299
9 Nico IHLE GER 270
10 Dmitry LOBKOV RUS 253
11 Aleksey YESIN RUS 236
12 Denis KUZIN KAZ 187
13 Hein OTTERSPEER NED 170
14 Jamie GREGG CAN 147
15 Matteo ANESI ITA 125
16 Lars ELGERSMA NED 110
17 Trevor MARSICANO USA 108
18 Philippe RIOPEL CAN 105
19 Kjeld NUIS NED 100
20 Kang-Seok LEE KOR 100
21 Mark TUITERT NED 95
22 Sjoerd de VRIES NED 87
23 Yevgeny LALENKOV RUS 75
24 Richard MacLENNAN CAN 72
25 Roman KRECH KAZ 72
26 Aleksandr LEBEDEV RUS 61
27 Frank STEINER GER 50
28 Ermanno IORIATTI ITA 48
29 Pim SCHIPPER NED 44
30 Keiichiro NAGASHIMA JPN 44
31 Yuji KAMIJO JPN 42
32 Pekka KOSKELA FIN 41
33 Aleksey BONDARCHUK KAZ 37
34 Sergey CHADAYEV RUS 36
35 Espen Aarnes HVAMMEN NOR 35
36 Mike BLUMEL USA 32
37 Ryohei HAGA JPN 30
38 Jörg DALLMANN GER 27
39 Jonathan KUCK USA 25
40 Daniel GREIG AUS 19
41 Aleksandr GLUSCHENKO KAZ 15
42 Mika POUTALA FIN 15
43 Gilmore JUNIO CAN 12
44 Tyler DERRAUGH CAN 8
44 Håvard LORENTZEN NOR 8
46 Junya MIWA JPN 8
46 Christoffer Fagerli RUKKE NOR 8
48 Tucker FREDRICKS USA 6
48 William DUTTON CAN 6
48 Zbigniew BRODKA POL 6
51 Nan WANG CHN 6
51 Tuomas NIEMINEN FIN 6
53 Mitchell WHITMORE USA 4
53 Jong-Woo LEE KOR 4
53 Muncef OUARDI CAN 4
56 Mirko Giacomo NENZI ITA 3
57 Joey LINDSEY USA 2
57 Joel ERIKSSON SWE 2
59 Maciej BIEGA POL 1
59 Ryan BEDFORD USA 1

1500m K

04.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Christine NESBITT CAN 575
2 Marrit LEENSTRA NED 466
3 Ireen WÜST NED 460
4 Brittany SCHUSSLER CAN 265
5 Martina SÁBLIKOVÁ CZE 227
6 Cindy KLASSEN CAN 213
7 Ida NJÅTUN NOR 185
8 Jilleanne ROOKARD USA 181
9 Diane VALKENBURG NED 176
10 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 175
11 Laurine van RIESSEN NED 159
12 Yekaterina SHIKHOVA RUS 152
13 Jorien VOORHUIS NED 139
14 Heather RICHARDSON USA 136
15 Hege BØKKO NOR 97
16 Isabell OST GER 81
17 Margot BOER NED 77
18 Miho TAKAGI JPN 70
19 Yuliya SKOKOVA RUS 65
20 Ingeborg KROON NED 62
21 Monique ANGERMÜLLER GER 57
22 Kristina GROVES CAN 56
23 Shannon REMPEL CAN 56
24 Seon-Yeong NOH KOR 53
25 Ju-Youn LEE KOR 48
26 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 47
27 Jennifer BAY GER 45
28 Claudia PECHSTEIN GER 35
29 Eriko ISHINO JPN 34
30 Nao KODAIRA JPN 32
31 Masako HOZUMI JPN 31
32 Jia JI CHN 25
33 Karolina ERBANOVÁ CZE 24
34 Luiza ZLOTKOWSKA POL 21
35 Ayaka KIKUCHI JPN 21
36 Yevgenia DMITRIEVA RUS 19
37 Natsumi KADO JPN 17
38 Mari HEMMER NOR 16
39 Alla SHABANOVA RUS 15
40 Olga GRAF RUS 11
40 Linda de VRIES NED 11
42 Anna ROKITA AUT 10
43 Kirsti LAY CAN 10
44 Yuki MATSUDA JPN 10
45 Natalia CZERWONKA POL 6
45 Kathrin MATTSCHERODT GER 6
47 Fei WANG CHN 3
48 Yelena SOKHRYAKOVA RUS 3
49 Ivanie BLONDIN CAN 1

1500m M

05.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Shani DAVIS USA 440
2 Håvard BØKKO NOR 357
3 Stefan GROOTHUIS NED 342
4 Ivan SKOBREV RUS 333
5 Trevor MARSICANO USA 325
6 Simon KUIPERS NED 303
7 Mark TUITERT NED 298
8 Denny MORRISON CAN 257
9 Jonathan KUCK USA 190
10 Mikael FLYGIND-LARSEN NOR 188
11 Lucas MAKOWSKY CAN 186
12 Wouter OLDE HEUVEL NED 161
13 Alexis CONTIN FRA 149
14 Rhian KET NED 128
15 Yevgeny LALENKOV RUS 109
16 Zbigniew BRODKA POL 95
17 Enrico FABRIS ITA 88
18 Konrad NIEDZWIEDZKI POL 80
19 Henrik CHRISTIANSEN NOR 67
20 Kjeld NUIS NED 57
21 Matteo ANESI ITA 57
22 Pavel BAYNOV RUS 41
23 Jan SZYMANSKI POL 38
24 Christoffer Fagerli RUKKE NOR 33
25 Robert LEHMANN GER 33
26 Philippe RIOPEL CAN 32
27 Roland CIESLAK POL 31
28 Dmitry BABENKO KAZ 26
29 Jörg DALLMANN GER 25
30 Aleksandr RUMYANTSEV RUS 24
31 Aleksey YESIN RUS 22
32 Denis KUZIN KAZ 20
33 Joel ERIKSSON SWE 20
34 Aleksandr ZHIGIN KAZ 19
35 Jong-Woo LEE KOR 19
36 Koen VERWEIJ NED 15
37 Ryan BEDFORD USA 15
38 Håvard LORENTZEN NOR 14
39 Seung-Hoon LEE KOR 11
40 Justin WARSYLEWICZ CAN 11
41 Vitaly MIKHAILOV BLR 8
41 Shane DOBBIN NZL 8
43 Luca STEFANI ITA 6
44 Fredrik VAN DER HORST NOR 4
44 Joshua WOOD USA 4
44 Joshua LOSE AUS 4
47 Milan SÁBLIK CZE 2
47 Shota NAKAMURA JPN 2
49 Christian PICHLER AUT 1
49 Mirko Giacomo NENZI ITA 1

3000/5000m K

05.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Martina SÁBLIKOVÁ CZE 510
2 Stephanie BECKERT GER 475
3 Jilleanne ROOKARD USA 351
4 Brittany SCHUSSLER CAN 267
5 Eriko ISHINO JPN 256
6 Jorien VOORHUIS NED 239
7 Cindy KLASSEN CAN 218
8 Shiho ISHIZAWA JPN 186
9 Ireen WÜST NED 176
10 Christine NESBITT CAN 155
11 Ida NJÅTUN NOR 149
12 Marije JOLING NED 138
13 Masako HOZUMI JPN 134
14 Jennifer BAY GER 126
15 Claudia PECHSTEIN GER 125
16 Kristina GROVES CAN 120
17 Yelena SOKHRYAKOVA RUS 113
18 Luiza ZLOTKOWSKA POL 96
19 Mari HEMMER NOR 89
20 Kathrin MATTSCHERODT GER 85
21 Cathrine GRAGE DEN 78
22 Ayaka KIKUCHI JPN 71
23 Olga GRAF RUS 53
24 Diane VALKENBURG NED 45
25 Moniek KLEINSMAN NED 45
26 Anna ROKITA AUT 37
27 Yekaterina LOBYSHEVA RUS 35
28 Linda de VRIES NED 32
29 Ivanie BLONDIN CAN 31
29 Isabell OST GER 31
31 Natalia CZERWONKA POL 26
32 Nicole GARRIDO CAN 26
33 Marrit LEENSTRA NED 25
34 Fuyo MATSUOKA JPN 24
35 Carlijn ACHTEREEKTE NED 21
36 Bente KRAUS GER 16
37 Natsumi KADO JPN 15
38 Maren HAUGLI NOR 14
39 Ju-Youn LEE KOR 12
40 Maria LAMB USA 11
40 Galina LIKHACHOVA RUS 11
42 Sara BAK DEN 9
43 Fei WANG CHN 9
44 Kirsti LAY CAN 8
45 Yvonne NAUTA NED 7
45 Annouk van der WEIJDEN NED 7
47 Jia JI CHN 6
48 Do-Yeong PARK KOR 5
49 Irene SCHOUTEN NED 4
49 Anastasiya VORONTSOVA RUS 4
51 Chunyan FU CHN 3
51 Lada ZADONSKAYA RUS 3
53 Feifei DONG CHN 1
53 Tatyana MIKHAILOVA BLR 1

5000/10000m M

04.03.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Bob de JONG NED 610
2 Ivan SKOBREV RUS 400
3 Bob de VRIES NED 356
4 Håvard BØKKO NOR 331
5 Jonathan KUCK USA 275
6 Wouter OLDE HEUVEL NED 255
7 Jorrit BERGSMA NED 224
8 Seung-Hoon LEE KOR 220
9 Patrick BECKERT GER 163
10 Øystein GRØDUM NOR 157
11 Dmitry BABENKO KAZ 146
12 Alexis CONTIN FRA 139
13 Shane DOBBIN NZL 121
14 Jan SZYMANSKI POL 99
15 Henrik CHRISTIANSEN NOR 99
16 Jan BLOKHUIJSEN NED 96
17 Norimasa ZAIKE JPN 85
18 Marco WEBER GER 83
19 Lucas MAKOWSKY CAN 72
20 Arjen van der KIEFT NED 70
21 Trevor MARSICANO USA 67
22 Aleksandr RUMYANTSEV RUS 64
23 Joshua LOSE AUS 63
24 Sverre LUNDE PEDERSEN NOR 61
25 Enrico FABRIS ITA 45
26 Moritz GEISREITER GER 42
27 Roger SCHNEIDER SUI 42
28 Fredrik VAN DER HORST NOR 34
29 Slawomir CHMURA POL 33
30 Byung-Wook KO KOR 31
31 Alexej BAUMGÄRTNER GER 30
32 Ryan BEDFORD USA 29
33 Robert BOVENHUIS NED 22
34 Bart SWINGS BEL 22
35 Ted-Jan BLOEMEN NED 21
36 Justin WARSYLEWICZ CAN 14
37 Haralds SILOVS LAT 13
38 Tobias SCHNEIDER GER 12
39 Artyom BELOUSOV KAZ 11
40 Shota NAKAMURA JPN 11
41 Hiroki HIRAKO JPN 10
42 Jordan BELCHOS CAN 8
42 Patrick MEEK USA 8
42 Shani DAVIS USA 8
45 Pavel BAYNOV RUS 6
45 Maxim BAKLASHKIN KAZ 6
47 Tore SOLLI NOR 6
48 Robert LEHMANN GER 5
49 Andrey BURLYAYEV RUS 4
50 Luca STEFANI ITA 4
51 Lèo LANDRY CAN 3
52 Håvard LORENTZEN NOR 2
52 Marco CIGNINI ITA 2
54 Joel ERIKSSON SWE 1

Drużynowy K

30.01.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Holandia 300
2 Niemcy 250
3 Norwegia 250
4 Rosja 220
5 Kanada 175
6 Polska 135
7 Japonia 112
8 USA 72
9 Korea 60
10 Chiny 45

Drużynowy M

30.01.2011 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Norwegia 270
2 Rosja 250
3 USA 232
4 Kanada 220
5 Niemcy 174
6 Polska 147
7 Włochy 141
8 Holandia 120
9 Kazachstan 109
10 Czechy 79
11 Francja 56
12 Japonia 49
13 Korea 36