Klasyfikacje 2018/2019

500m K

10.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Vanessa HERZOG AUT 720
2 Nao KODAIRA JPN 600
3 Olga FATKULINA RUS 587
4 Angelina GOLIKOVA RUS 556
5 Brittany BOWE USA 510
6 Daria KACHANOVA RUS 492
7 Maki TSUJI JPN 446
8 Konami SOGA JPN 426
9 Hyun-Yung KIM KOR 401
10 Jingzhu JIN CHN 398
11 Heather MCLEAN CAN 385
12 Min Sun KIM KOR 372
13 Yekaterina AYDOVA KAZ 245
14 Erin JACKSON USA 241
15 Hege BØKKO NOR 239
16 Kaylin IRVINE CAN 225
17 Letitia DE JONG NED 214
18 Ruining TIAN CHN 211
19 Janine SMIT NED 208
20 Jutta LEERDAM NED 202
21 Kurumi INAGAWA JPN 180
22 Qishi LI CHN 172
23 Arisa TSUJIMOTO JPN 148
24 Kaja ZIOMEK POL 139
25 Marsha HUDEY CAN 132
26 Femke BEULING NED 129
27 Irina KUZNETSOVA RUS 119
28 Kimi GOETZ USA 106
29 Chong PEI CHN 102
30 Anastasia KORKINA RUS 98
31 Esmé STOLLENGA NED 90
32 Yu-Ting HUANG TPE 81
33 Ye Won NAM KOR 79
34 Irina ARSHINOVA RUS 67
35 Min Ji KIM KOR 64
36 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 61
37 Sanneke DE NEELING NED 60
38 Rio YAMADA JPN 59
39 Xin ZHAO CHN 58
40 Martine RIPSRUD NOR 46
41 Brianna BOCOX USA 41
42 Isabelle VAN ELST NED 39
43 Hanna NIFANTAVA BLR 39
44 Miho TAKAGI JPN 38
45 Noemi BONAZZA ITA 35
46 Andzelika WÓJCIK POL 34
47 Floor VAN DEN BRANDT NED 32
48 Yekaterina SHIKHOVA RUS 29
49 Min-Jo KIM KOR 29
50 Antoinette DE JONG NED 16
51 Yukari MATSUZAWA JPN 13
52 Julie Nistad SAMSONSEN NOR 13
53 Ireen WÜST NED 9
54 Anne GULBRANDSEN NOR 7
55 Maria Victoria RODRIGUEZ ARG 7
56 Natalia CZERWONKA POL 5
57 Yuka ABE JPN 5
58 Paige SCHWARTZBURG USA 4
59 Francesca BETTRONE ITA 3

500m M

10.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Pavel KULIZHNIKOV RUS 630
2 Tatsuya SHINHAMA JPN 594
3 Håvard Holmefjord LORENTZEN NOR 498
4 Ryohei HAGA JPN 492
5 Yuma MURAKAMI JPN 481
6 Min Kyu CHA KOR 452
7 Ruslan MURASHOV RUS 451
8 Jun-Ho KIM KOR 451
9 Viktor MUSHTAKOV RUS 422
10 Tsubasa HASEGAWA JPN 416
11 Laurent DUBREUIL CAN 413
12 Tae-Yun KIM KOR 393
13 Kai VERBIJ NED 255
14 Michel MULDER NED 253
15 Dai Dai NTAB NED 251
16 Tingyu GAO CHN 246
17 Jan SMEEKENS NED 245
18 Nico IHLE GER 240
19 Bjørn MAGNUSSEN NOR 223
20 Artur WAS POL 217
21 Artur NOGAL POL 186
22 Henrik Fagerli RUKKE NOR 169
23 Gilmore JUNIO CAN 140
24 Tao YANG CHN 140
25 Ignat GOLOVATSIUK BLR 134
26 Johann Jørgen SÆVES NOR 109
27 Christopher FIOLA CAN 108
28 Kimani GRIFFIN USA 97
29 Ronald MULDER NED 95
30 Piotr MICHALSKI POL 92
31 David BOSA ITA 88
32 Joel DUFTER GER 77
33 Alex BOISVERT-LACROIX CAN 68
34 Hein OTTERSPEER NED 68
35 Artyom KUZNETSOV RUS 67
36 Ruslan ZAKHAROV RUS 66
37 Kjeld NUIS NED 63
38 Hendrik DOMBEK GER 54
39 Masaya YAMADA JPN 52
40 Ivan ARZHANIKOV KAZ 51
41 Alexander KLENKO KAZ 50
42 Yang YANG CHN 46
43 Marten LIIV EST 44
44 Seung Yong YANG KOR 34
45 Stanislav PALKIN KAZ 33
46 Artiom CHABAN BLR 32
47 Jesper HOSPES NED 28
48 Harri LEVO FIN 24
49 David LA RUE CAN 23
50 Mathias VOSTÉ BEL 23
51 Artyom KRIKUNOV KAZ 20
52 Samuli SUOMALAINEN FIN 16
53 Mirko Giacomo NENZI ITA 16
54 Ryu KOSAKA JPN 15
55 Damian ZUREK POL 14
56 Ching-Yang SUNG TPE 12
57 Miro PUOLAKKA FIN 6
58 Joey MANTIA USA 2
59 Yuto FUJINO JPN 2

1000m K

09.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Brittany BOWE USA 397
2 Miho TAKAGI JPN 310
3 Nao KODAIRA JPN 298
4 Vanessa HERZOG AUT 277
5 Daria KACHANOVA RUS 256
6 Olga FATKULINA RUS 251
7 Yekaterina SHIKHOVA RUS 243
8 Ireen WÜST NED 236
9 Qishi LI CHN 234
10 Letitia DE JONG NED 222
11 Yekaterina AYDOVA KAZ 218
12 Natalia CZERWONKA POL 212
13 Ida NJÅTUN NOR 134
14 Lotte VAN BEEK NED 132
15 Jutta LEERDAM NED 130
16 Hege BØKKO NOR 127
17 Joy BEUNE NED 123
18 Kaylin IRVINE CAN 123
19 Maki TSUJI JPN 114
20 Jingzhu JIN CHN 113
21 Ragne WIKLUND NOR 109
22 Heather MCLEAN CAN 107
23 Angelina GOLIKOVA RUS 104
24 Xin ZHAO CHN 102
25 Yu-Ting HUANG TPE 86
26 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 74
27 Kimi GOETZ USA 72
28 Sanneke DE NEELING NED 64
29 Noemi BONAZZA ITA 63
30 Hyun-Yung KIM KOR 59
31 Min Sun KIM KOR 50
32 Yuka ABE JPN 47
33 Irina KUZNETSOVA RUS 44
34 Rio YAMADA JPN 39
35 Yuning SHA CHN 39
36 Ye Won NAM KOR 31
37 Antoinette DE JONG NED 30
38 Nikola ZDRÁHALOVA CZE 29
39 Anne GULBRANDSEN NOR 24
40 Kaja ZIOMEK POL 21
41 Kali CHRIST CAN 17
42 Elisa DUL NED 15
43 Ivanie BLONDIN CAN 14
44 Erin JACKSON USA 14
45 Brianna BOCOX USA 14
46 Arisa TSUJIMOTO JPN 13
47 Irina ARSHINOVA RUS 11
48 Hanna NIFANTAVA BLR 10
49 Anastasia KORKINA RUS 9
50 Yuna ONODERA JPN 8
51 Yukari MATSUZAWA JPN 6
52 Francesca BETTRONE ITA 5
53 Keri MORRISON CAN 3
54 Andzelika WÓJCIK POL 2
55 Maria Victoria RODRIGUEZ ARG 2

1000m M

09.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Kjeld NUIS NED 342
2 Kai VERBIJ NED 304
3 Pavel KULIZHNIKOV RUS 303
4 Thomas KROL NED 298
5 Håvard Holmefjord LORENTZEN NOR 297
6 Nico IHLE GER 242
7 Joel DUFTER GER 236
8 Viktor MUSHTAKOV RUS 228
9 Denis YUSKOV RUS 220
10 Joey MANTIA USA 219
11 Tae-Yun KIM KOR 212
12 Ignat GOLOVATSIUK BLR 145
13 Antoine GELINAS-BEAULIEU CAN 141
14 Victor LOBAS RUS 137
15 Laurent DUBREUIL CAN 132
16 Piotr MICHALSKI POL 128
17 Tatsuya SHINHAMA JPN 127
18 Kimani GRIFFIN USA 118
19 Takuro ODA JPN 108
20 Masaya YAMADA JPN 93
21 Allan Dahl JOHANSSON NOR 92
22 Zhongyan NING CHN 89
23 Gijs ESDERS NED 81
24 Mathias VOSTÉ BEL 80
25 Hein OTTERSPEER NED 75
26 Jin-Su KIM KOR 67
27 Min Kyu CHA KOR 60
28 Taro KONDO JPN 58
29 Denis KUZIN KAZ 57
30 Marten LIIV EST 53
31 Ivan ARZHANIKOV KAZ 50
32 Yuto FUJINO JPN 48
33 Hendrik DOMBEK GER 46
34 Samuli SUOMALAINEN FIN 42
35 Henrik Fagerli RUKKE NOR 42
36 Haralds SILOVS LAT 39
37 David BOSA ITA 31
38 Pim SCHIPPER NED 29
39 Alexey YESIN RUS 29
40 Sebastian KLOSINSKI POL 29
41 David LA RUE CAN 26
42 Lennart VELEMA NED 23
43 Dai Dai NTAB NED 21
44 Jun-Ho KIM KOR 21
45 Christopher FIOLA CAN 21
46 Alexander KLENKO KAZ 20
47 Zbigniew BRÓDKA POL 19
48 Seung Yong YANG KOR 17
49 Ryu KOSAKA JPN 16
50 Junya MIWA JPN 15
51 Tyson LANGELAAR CAN 14
52 Kristian Solland REINTON NOR 13
53 Marcin BACHANEK POL 10
54 Mirko Giacomo NENZI ITA 8
55 Johann Jørgen SÆVES NOR 7
56 Ryohei HAGA JPN 6
57 Livio WENGER SUI 6
58 Martijn VAN OOSTEN NED 5
59 Cornelius KERSTEN GBR 3
60 Demyan GAVRILOV KAZ 3
61 Stanislav PALKIN KAZ 2
62 Bjørn MAGNUSSEN NOR 2
63 Austin KLEBA USA 1
64 Ruslan ZAKHAROV RUS 1

1500m K

10.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Brittany BOWE USA 378
2 Miho TAKAGI JPN 331
3 Ireen WÜST NED 303
4 Lotte VAN BEEK NED 273
5 Yekaterina SHIKHOVA RUS 264
6 Melissa WIJFJE NED 237
7 Evgeniia LALENKOVA RUS 236
8 Joy BEUNE NED 224
9 Natalia CZERWONKA POL 216
10 Ida NJÅTUN NOR 213
11 Ivanie BLONDIN CAN 198
12 Elizaveta KAZELINA RUS 190
13 Francesca LOLLOBRIGIDA ITA 137
14 Martina SÁBLÍKOVÁ CZE 128
15 Ragne WIKLUND NOR 128
16 Karolina BOSIEK POL 122
17 Xin ZHAO CHN 122
18 Antoinette DE JONG NED 121
19 Elena SOKHRYAKOVA RUS 120
20 Nana TAKAGI JPN 115
21 Ayano SATO JPN 114
22 Roxane DUFTER GER 112
23 Noemi BONAZZA ITA 110
24 Mei HAN CHN 88
25 Qishi LI CHN 82
26 Yekaterina AYDOVA KAZ 78
27 Gabriele HIRSCHBICHLER GER 76
28 Yuna ONODERA JPN 67
29 Nikola ZDRÁHALOVA CZE 65
30 Marina ZUEVA BLR 65
31 Keri MORRISON CAN 62
32 Natalia VORONINA RUS 55
33 Valerie MALTAIS CAN 46
34 Yuka ABE JPN 44
35 Sanneke DE NEELING NED 35
36 Yu-Ting HUANG TPE 30
37 Ji Woo PARK KOR 25
38 Reina ANEMA NED 24
39 Bo-Reum KIM KOR 24
40 Dan LI CHN 23
41 Sofie Karoline HAUGEN NOR 23
42 Elena ERANINA RUS 22
43 Kimi GOETZ USA 22
44 Kali CHRIST CAN 17
45 Paige SCHWARTZBURG USA 16
46 Roxanne VAN HEMERT NED 15
47 Saskia ALUSALU EST 14
48 Michelle UHRIG GER 13
49 Nana TAKAHASHI JPN 12
50 Mia KILBURG-MANGANELLO USA 12
51 Carlijn SCHOUTENS USA 12
52 Isabelle WEIDEMANN CAN 11
53 Claudia PECHSTEIN GER 9
54 Brianna BOCOX USA 8
55 Natálie KERSCHBAUMMAYR CZE 8
56 Magdalena CZYSZCZON POL 4

1500m M

10.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Denis YUSKOV RUS 319
2 Min Seok KIM KOR 279
3 Kjeld NUIS NED 274
4 Seitaro ICHINOHE JPN 263
5 Thomas KROL NED 259
6 Allan Dahl JOHANSSON NOR 255
7 Joey MANTIA USA 249
8 Håvard BØKKO NOR 238
9 Sverre Lunde PEDERSEN NOR 229
10 Sindre HENRIKSEN NOR 227
11 Patrick ROEST NED 226
12 Sergey TROFIMOV RUS 217
13 Antoine GELINAS-BEAULI CAN 141
14 Livio WENGER SUI 133
15 Marcel BOSKER NED 125
16 Masaya YAMADA JPN 125
17 Bart SWINGS BEL 124
18 Zbigniew BRÓDKA POL 120
19 Sergey GRYAZTSOV RUS 115
20 Takuro ODA JPN 104
21 Shane WILLIAMSON JPN 76
22 Simen Spieler NILSEN NOR 76
23 Sebastian KLOSINSKI POL 75
24 Andrea GIOVANNINI ITA 72
25 Daniil BELIAEV RUS 72
26 Taro KONDO JPN 66
27 Jin-Su KIM KOR 65
28 Demyan GAVRILOV KAZ 61
29 David LA RUE CAN 60
30 Mathias VOSTÉ BEL 59
31 Haralds SILOVS LAT 58
32 Douwe DE VRIES NED 52
33 Marcin BACHANEK POL 51
34 Ted-Jan BLOEMEN CAN 49
35 Alemasi KAHANBAI CHN 49
36 Junya MIWA JPN 35
37 Louis HOLLAAR NED 30
38 Victor LOBAS RUS 30
39 Tyson LANGELAAR CAN 29
40 Adrian WIELGAT POL 28
41 Vitaly MIKHAILOV BLR 27
42 Kristian ULEKLEIV NOR 23
43 Patrick BECKERT GER 23
44 Do Hyung LEE KOR 22
45 Gijs ESDERS NED 20
46 Mikhail KAZELIN RUS 20
47 Wei-Lin TAI TPE 18
48 Sven KRAMER NED 17
49 Magnus Bakken HAUGLI NOR 17
50 Jos DE VOS NED 17
51 Riku TSUCHIYA JPN 16
52 Jordan BELCHOS CAN 16
53 Wesly DIJS NED 15
54 Jaewon CHUNG KOR 14
55 Egor SHKOLIN RUS 10
56 Connor HOWE CAN 10
57 Pim SCHIPPER NED 10
58 Aleksandr PODOLSKII RUS 10
59 Ryosuke TSUCHIYA JPN 9
60 Francesco BETTI ITA 8
61 Alessio TRENTINI ITA 6
62 Viktor Hald THORUP DEN 6
63 Konrád NAGY HUN 4
64 Felix MALY GER 3
65 Steven HARTMAN USA 3
66 Armin HAGER AUT 2
67 Cornelius KERSTEN GBR 1
68 Sebastian DRUSZKIEWICZ CZE 1

3000/5000m K

09.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Martina SÁBLÍKOVÁ CZE 370
2 Esmee VISSER NED 343
3 Natalia VORONINA RUS 335
4 Isabelle WEIDEMANN CAN 322
5 Ivanie BLONDIN CAN 272
6 Marina ZUEVA BLR 266
7 Melissa WIJFJE NED 239
8 Evgeniia LALENKOVA RUS 224
9 Claudia PECHSTEIN GER 220
10 Reina ANEMA NED 210
11 Elena SOKHRYAKOVA RUS 200
12 Francesca LOLLOBRIGIDA ITA 152
13 Carlijn SCHOUTENS USA 139
14 Antoinette DE JONG NED 136
15 Mei HAN CHN 127
16 Nikola ZDRÁHALOVA CZE 106
17 Roxane DUFTER GER 105
18 Magdalena CZYSZCZON POL 99
19 Valerie MALTAIS CAN 98
20 Miho TAKAGI JPN 97
21 Saskia ALUSALU EST 93
22 Nana TAKAGI JPN 82
23 Ida NJÅTUN NOR 80
24 Ireen WÜST NED 76
25 Ragne WIKLUND NOR 72
26 Nene SAKAI JPN 71
27 Karolina BOSIEK POL 68
28 Dan LI CHN 67
29 Ji Woo PARK KOR 60
30 Ayano SATO JPN 59
31 Elizaveta KAZELINA RUS 52
32 Camilla LUND NOR 51
33 Yuna ONODERA JPN 50
34 Do-Young PARK KOR 45
35 Sofie Karoline HAUGEN NOR 44
36 Carien KLEIBEUKER NED 43
37 Joy BEUNE NED 39
38 Nana TAKAHASHI JPN 32
39 Natálie KERSCHBAUMMAYR CZE 32
40 Lemi WILLIAMSON JPN 27
41 Noemi BONAZZA ITA 25
42 Keri MORRISON CAN 23
43 Michelle UHRIG GER 21
44 Stephanie BECKERT GER 21
45 Olga GRAF RUS 20
46 Mia KILBURG-MANGANELLO USA 20
47 Jiaying TAO CHN 14
48 Aveline HIJLKEMA NED 13
49 Rin KOSAKA JPN 11
50 Elena Moeller RIGAS DEN 10
51 Elena ERANINA RUS 9
52 Maria LAMB USA 9
53 Mai YAMADA JPN 8
54 Francesca BETTRONE ITA 5

5000/10000m M

09.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Alexander RUMYANTSEV RUS 322
2 Marcel BOSKER NED 320
3 Sverre Lunde PEDERSEN NOR 317
4 Patrick ROEST NED 282
5 Patrick BECKERT GER 270
6 Danila SEMERIKOV RUS 268
7 Ted-Jan BLOEMEN CAN 249
8 Sergey TROFIMOV RUS 245
9 Jordan BELCHOS CAN 235
10 Andrea GIOVANNINI ITA 231
11 Håvard BØKKO NOR 216
12 Bart SWINGS BEL 215
13 Davide GHIOTTO ITA 148
14 Michele MALFATTI ITA 137
15 Douwe DE VRIES NED 133
16 Ryosuke TSUCHIYA JPN 118
17 Ruslan ZAKHAROV RUS 100
18 Vitaly MIKHAILOV BLR 97
19 Graeme FISH CAN 96
20 Seitaro ICHINOHE JPN 95
21 Felix MALY GER 94
22 Jorrit BERGSMA NED 83
23 Dmitry MOROZOV KAZ 83
24 Viktor Hald THORUP DEN 81
25 Sindre HENRIKSEN NOR 74
26 Sebastian DRUSZKIEWICZ CZE 60
27 Yiming LIU CHN 58
28 Kars JANSMAN NED 56
29 Peter MICHAEL NZL 52
30 Takahiro ITO JPN 52
31 Cheonho UM KOR 52
32 Riku TSUCHIYA JPN 51
33 Sven KRAMER NED 48
34 Livio WENGER SUI 47
35 Simon SCHOUTEN NED 46
36 Simen Spieler NILSEN NOR 37
37 Vitaliy CHSHIGOLEV KAZ 37
38 Jaewon CHUNG KOR 36
39 Adrian WIELGAT POL 33
40 Sergey GRYAZTSOV RUS 30
41 Jouke HOOGEVEEN NED 24
42 Masahito OBAYASHI JPN 24
43 Jin-Yeong LEE KOR 24
44 Marwin TALSMA NED 21
45 Riccardo BUGARI ITA 20
46 Ole Bjørnsmoen NÆSS NOR 18
47 Philip DUE SCHMIDT DEN 17
48 Kristian ULEKLEIV NOR 16
49 Daniel NIERO ITA 13
50 Antoine GELINAS-BEAULIEU CAN 12
51 Ethan CEPURAN USA 11
52 Allan Dahl JOHANSSON NOR 11
53 Patryk WÓJCIK POL 11
54 Wei-Lin TAI TPE 2
55 Haralds SILOVS LAT 1

Drużynowy K

07.12.2018 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Japonia 360
2 Rosja 300
3 Kanada 290
4 Holandia 280
5 Włochy 236
6 Polska 232
7 Chiny 200
8 Korea 144
9 USA 72
10 Norwegia 68
11 Niemcy 64

Drużynowy M

07.12.2018 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Norwegia 312
2 Rosja 302
3 Japonia 302
4 Holandia 296
5 Kanada 246
6 Włochy 228
7 Korea 224
8 Kazachstan 198
9 Białoruś 190
10 Polska 186
11 Chiny 118
12 Nowa Zelandia 72

Sprint drużynowy K

09.12.2018 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Rosja 314
2 Holandia 312
3 Japonia 308
4 Włochy 274
5 Kanada 252
6 Chiny 230
7 Norwegia 212
8 Korea 144
9 Polska 72
10 USA 64

Sprint drużynowy M

09.12.2018 klasyfikacja końcowa

Poz. Kraj Punkty
1 Holandia 336
2 Norwegia 304
3 Rosja 296
4 Kanada 256
5 Polska 208
6 Chiny 172
7 Korea 166
8 Niemcy 152
9 Japonia 148
10 Kazachstan 140
11 Białoruś 68

Start wspólny K

10.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Bo-Reum KIM KOR 478
2 Irene SCHOUTEN NED 456
3 Francesca LOLLOBRIGIDA ITA 414
4 Ivanie BLONDIN CAN 380
5 Nana TAKAGI JPN 362
6 Ayano SATO JPN 346
7 Claudia PECHSTEIN GER 322
8 Melissa WIJFJE NED 278
9 Dan LI CHN 270
10 Elena Moeller RIGAS DEN 270
11 Saskia ALUSALU EST 270
12 Marina ZUEVA BLR 253
13 Elizaveta KAZELINA RUS 249
14 Magdalena CZYSZCZON POL 238
15 Qi YIN CHN 236
16 Isabelle WEIDEMANN CAN 230
17 Ji Woo PARK KOR 206
18 Roxane DUFTER GER 167
19 Francesca BETTRONE ITA 154
20 Karolina BOSIEK POL 143
21 Kimi GOETZ USA 135
22 Natálie KERSCHBAUMMAYR CZE 106
23 Nikola ZDRÁHALOVA CZE 98
24 Mia KILBURG-MANGANELLO USA 96
25 Jiaying TAO CHN 60
26 Esmee VISSER NED 58
27 Sofie Karoline HAUGEN NOR 44
28 Camilla LUND NOR 42
29 Elena SOKHRYAKOVA RUS 36
30 Nene SAKAI JPN 34
31 Gemma COOPER GBR 31
32 Elena ERANINA RUS 30
33 Ramona HÄRDI SUI 28

Start wspólny M

10.03.2019 klasyfikacja końcowa

Poz. Zawodnik Kraj Punkty
1 Cheonho UM KOR 539
2 Bart SWINGS BEL 506
3 Ruslan ZAKHAROV RUS 438
4 Livio WENGER SUI 422
5 Ryosuke TSUCHIYA JPN 410
6 Simon SCHOUTEN NED 406
7 Vitaly MIKHAILOV BLR 377
8 Joey MANTIA USA 363
9 Chris HUIZINGA NED 359
10 Andrea GIOVANNINI ITA 354
11 Zhongyan NING CHN 330
12 Jordan BELCHOS CAN 311
13 Viktor Hald THORUP DEN 282
14 Jaewon CHUNG KOR 279
15 Danila SEMERIKOV RUS 277
16 Haralds SILOVS LAT 275
17 Alemasi KAHANBAI CHN 200
18 Shane WILLIAMSON JPN 197
19 Daniel NIERO ITA 178
20 Aliaksei KIRPICHNIK BLR 171
21 Zbigniew BRÓDKA POL 154
22 Philip DUE SCHMIDT DEN 148
23 Peter MICHAEL NZL 136
24 Felix MALY GER 134
25 Maksim BAKLASHKIN KAZ 129
26 Seitaro ICHINOHE JPN 118
27 Tsu-Cheng CHAO TPE 108
28 Kars JANSMAN NED 105
29 Marcin BACHANEK POL 90
30 Jakub KOPRIVA CZE 80
31 Dmitry MOROZOV KAZ 79
32 Oliver GROB SUI 75
33 Armin HAGER AUT 55
34 Sebastian DRUSZKIEWICZ CZE 53
35 Wei-Lin TAI TPE 50
36 Ethan CEPURAN USA 31
37 Olivier JEAN CAN 31
38 Mathias VOSTÉ BEL 30
39 Josh WHYTE NZL 27
40 Demyan GAVRILOV KAZ 27
41 Konrád NAGY HUN 26
42 Floris ROOT AUT 26
43 Fabian DIETERLE HUN 25
44 Vladislav BYKANOV ISR 23