Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny solistów

Miejsce Zawodnik Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D
1 PLUSHENKO Evgeni RUS 167.67 85.25 82.42 8.46 7.75 8.39 8.18 8.43 0.00
2 BUTTLE Jeffrey CAN 154.30 76.80 78.50 7.79 7.75 7.82 7.89 8.00 1.00
3 LYSACEK Evan USA 152.58 78.24 74.34 7.50 7.14 7.50 7.46 7.57 0.00
4 LAMBIEL Stephane SUI 152.17 76.89 76.28 7.75 7.39 7.54 7.64 7.82 1.00
5 SAVOIE Matthew USA 137.52 65.80 71.72 7.25 7.00 7.11 7.21 7.29 0.00
6 WEIR Johnny USA 136.63 61.27 75.36 7.75 7.25 7.50 7.57 7.61 0.00
7 JOUBERT Brian FRA 135.12 62.54 73.58 7.54 7.11 7.32 7.36 7.46 1.00
8 VAN DER PERREN Kevin BEL 132.03 66.01 66.02 6.75 6.36 6.68 6.54 6.68 0.00
9 TAKAHASHI Daisuke JPN 131.12 58.82 73.30 7.54 7.14 7.25 7.36 7.36 1.00
10 KLIMKIN Ilia RUS 130.19 65.97 65.22 6.75 6.29 6.50 6.57 6.50 1.00
11 ZHANG Min CHN 128.88 65.16 63.72 6.75 6.00 6.36 6.39 6.36 0.00
12 SAWYER Shawn CAN 123.63 55.13 68.50 6.89 6.71 6.86 6.86 6.93 0.00
13 LI Chengjiang CHN 121.98 66.04 56.94 6.25 5.39 5.68 5.54 5.61 1.00
14 SANDHU Emanuel CAN 120.49 52.27 70.22 7.21 6.86 6.82 7.11 7.11 2.00
15 VERNER Tomas CZE 120.36 63.14 57.22 5.96 5.50 5.68 5.68 5.79 0.00
16 DAVYDOV Sergei BLR 119.94 59.00 60.94 6.36 5.68 6.11 6.18 6.14 0.00
17 CHIPER Gheorghe ROM 118.53 54.23 64.30 6.61 6.25 6.36 6.43 6.50 0.00
18 DINEV Ivan BUL 116.47 57.97 58.50 6.14 5.57 5.79 5.86 5.89 0.00
19 DAMBIER Frederic FRA 116.42 55.92 62.50 6.39 6.11 6.07 6.36 6.32 2.00
20 LINDEMANN Stefan GER 112.05 51.05 62.00 6.43 5.96 6.11 6.25 6.25 1.00
21 KOVALEVSKI Anton UKR 109.43 53.93 57.50 6.00 5.57 5.61 5.82 5.75 2.00
22 BERNTSSON Kristoffer SWE 102.40 48.32 56.08 5.75 5.50 5.50 5.68 5.61 2.00
23 PFEIFER Viktor AUT 101.70 45.26 57.44 5.79 5.57 5.75 5.79 5.82 1.00
24 TOTH Zoltan HUN 90.40 42.20 50.20 5.14 4.89 4.96 5.04 5.07 2.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia