Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistów

Miejsce Zawodnik Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D
1 PLUSHENKO Evgeni RUS 90.66 49.69 40.97 8.29 7.82 8.29 8.25 8.32 0.00
2 WEIR Johnny USA 80.00 40.99 39.01 7.86 7.64 7.79 7.79 7.93 0.00
3 LAMBIEL Stephane SUI 79.04 40.61 38.43 7.79 7.50 7.68 7.64 7.82 0.00
4 JOUBERT Brian FRA 77.77 40.59 37.18 7.57 7.11 7.57 7.36 7.57 0.00
5 TAKAHASHI Daisuke JPN 73.77 38.45 35.32 7.21 6.86 7.04 7.07 7.14 0.00
6 BUTTLE Jeffrey CAN 73.29 37.01 37.28 7.46 7.39 7.36 7.46 7.61 1.00
7 SANDHU Emanuel CAN 69.75 33.00 37.75 7.57 7.36 7.50 7.50 7.82 1.00
8 SAVOIE Matthew USA 69.15 35.22 33.93 6.89 6.68 6.79 6.75 6.82 0.00
9 CHIPER Gheorghe ROM 67.66 37.12 30.54 6.29 5.82 6.14 6.04 6.25 0.00
10 LYSACEK Evan USA 67.55 33.80 34.75 7.07 6.68 7.00 6.96 7.04 1.00
11 ZHANG Min CHN 67.39 36.29 31.10 6.50 5.93 6.21 6.21 6.25 0.00
12 SAWYER Shawn CAN 67.20 35.02 32.18 6.50 6.29 6.46 6.39 6.54 0.00
13 VAN DER PERREN Kevin BEL 65.36 33.50 32.86 6.61 6.36 6.68 6.50 6.71 1.00
14 DAVYDOV Sergei BLR 64.65 35.58 29.07 6.04 5.61 5.82 5.71 5.89 0.00
15 DINEV Ivan BUL 63.64 34.29 29.35 6.18 5.64 5.82 5.82 5.89 0.00
16 KOVALEVSKI Anton UKR 63.41 33.95 29.46 6.07 5.64 5.93 5.86 5.96 0.00
17 PFEIFER Viktor AUT 62.17 34.28 27.89 5.71 5.43 5.61 5.50 5.64 0.00
18 KLIMKIN Ilia RUS 61.61 29.90 31.71 6.57 6.21 6.29 6.32 6.32 0.00
19 DAMBIER Frederic FRA 61.17 30.48 31.69 6.54 6.11 6.29 6.32 6.43 1.00
20 LINDEMANN Stefan GER 60.52 27.94 32.58 6.68 6.36 6.43 6.57 6.54 0.00
21 LI Chengjiang CHN 60.23 30.55 30.68 6.46 6.00 6.04 6.14 6.04 1.00
22 VERNER Tomas CZE 59.71 30.25 29.46 6.04 5.64 5.89 5.89 6.00 0.00
23 BERNTSSON Kristoffer SWE 59.55 31.34 28.21 5.89 5.43 5.57 5.61 5.71 0.00
24 TOTH Zoltan HUN 55.07 29.67 25.40 5.29 4.86 5.07 5.00 5.18 0.00
25 ZELENKA Karel ITA 53.46 27.96 26.50 5.50 5.11 5.32 5.25 5.32 1.00
26 ZIVANOVIC Trifun SCG 53.40 29.44 23.96 5.04 4.57 4.71 4.82 4.82 0.00
27 OTHMAN Jamal SUI 52.18 24.46 27.72 5.71 5.36 5.54 5.50 5.61 0.00
28 MURVANIDZE Vakhtang GEO 49.68 24.32 26.36 5.50 5.00 5.29 5.21 5.36 1.00
29 URBAS Gregor SLO 46.48 20.28 26.20 5.46 5.07 5.25 5.21 5.21 0.00
30 HAN Jong In PRK 42.11 19.50 22.61 4.75 4.29 4.57 4.50 4.50 0.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego