Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny solistów

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D
1 LYSACEK Evan USA 167.37 84.57 82.80 8.20 7.95 8.50 8.35 8.40 0.00
2 PLUSHENKO Evgeni RUS 165.51 82.71 82.80 8.40 7.25 8.80 8.20 8.75 0.00
3 LAMBIEL Stephane SUI 162.09 78.49 83.60 8.30 8.05 8.30 8.45 8.70 0.00
4 CHAN Patrick CAN 160.30 79.30 82.00 8.35 7.95 8.20 8.25 8.25 1.00
5 TAKAHASHI Daisuke JPN 156.98 73.48 84.50 8.55 8.15 8.50 8.40 8.65 1.00
6 WEIR Johnny USA 156.77 79.67 77.10 7.70 7.45 7.80 7.75 7.85 0.00
7 ODA Nobunari JPN 153.69 79.69 77.00 8.00 7.25 7.80 7.70 7.75 3.00
8 KOZUKA Takahiko JPN 151.60 78.40 74.20 7.60 7.05 7.55 7.50 7.40 1.00
9 ABBOTT Jeremy USA 149.56 71.56 79.00 7.90 7.80 7.80 7.95 8.05 1.00
10 FERNANDEZ Javier ESP 137.99 68.19 70.80 6.90 6.45 7.30 7.15 7.60 1.00
11 BREZINA Michal CZE 137.93 67.43 71.50 7.30 6.80 7.20 7.30 7.15 1.00
12 BORODULIN Artem RUS 137.92 72.62 65.30 6.60 5.95 6.95 6.50 6.65 0.00
13 SCHULTHEISS Adrian SWE 137.31 74.01 63.30 6.25 5.95 6.45 6.40 6.60 0.00
14 TEN Denis KAZ 135.01 67.61 67.40 6.85 6.30 6.85 6.80 6.90 0.00
15 AMODIO Florent FRA 134.95 63.25 71.70 7.30 6.85 7.15 7.20 7.35 0.00
16 JOUBERT Brian FRA 132.22 59.12 74.10 7.80 6.75 7.40 7.55 7.55 1.00
17 VERNER Tomas CZE 119.42 52.62 67.80 7.05 6.50 6.45 7.20 6.70 1.00
18 van der PERREN Kevin BEL 116.94 54.04 62.90 6.55 5.90 6.20 6.35 6.45 0.00
19 CONTESTI Samuel ITA 116.90 50.20 66.70 6.70 6.20 6.70 6.75 7.00 0.00
20 PFEIFER Viktor AUT 115.05 61.25 54.80 5.60 5.00 5.50 5.55 5.75 1.00
21 CHIPEUR Vaughn CAN 113.70 55.10 58.60 6.00 5.40 5.90 5.95 6.05 0.00
22 BACCHINI Paolo ITA 112.79 55.19 57.60 5.95 5.20 5.95 5.75 5.95 0.00
23 LINDEMANN Stefan GER 103.48 46.68 56.80 6.15 5.35 5.70 5.75 5.45 0.00
24 KOVALEVSKI Anton UKR 102.09 49.99 55.10 5.70 5.30 5.45 5.60 5.50 3.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia