Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny par sportowych

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D
1 PANG Qing / TONG Jian CHN 141.81 70.53 71.28 8.90 8.70 9.00 8.90 9.05 0.00
2 SHEN Xue / ZHAO Hongbo CHN 139.91 67.51 72.40 8.95 8.85 9.10 9.10 9.25 0.00
3 SAVCHENKO Aliona / SZOLKOWY Robin GER 134.64 65.08 70.56 8.85 8.60 8.85 8.85 8.95 1.00
4 ZHANG Dan / ZHANG Hao CHN 123.06 65.42 58.64 7.50 7.15 7.35 7.40 7.25 1.00
5 MUKHORTOVA Maria / TRANKOV Maxim RUS 122.35 61.27 62.08 7.80 7.55 7.80 7.85 7.80 1.00
6 DUBE Jessica / DAVISON Bryce CAN 121.75 60.99 61.76 7.70 7.60 7.70 7.85 7.75 1.00
7 KAVAGUTI Yuko / SMIRNOV Alexander RUS 120.61 57.13 64.48 8.05 7.85 8.05 8.10 8.25 1.00
8 VOLOSOZHAR Tatiana / MOROZOV Stanislav UKR 119.64 64.64 56.00 7.15 6.75 7.05 7.05 7.00 1.00
9 LANGLOIS Anabelle / HAY Cody CAN 115.77 60.45 56.32 7.10 6.80 7.05 7.10 7.15 1.00
10 EVORA Amanda / LADWIG Mark USA 114.06 62.06 52.00 6.45 6.45 6.65 6.45 6.50 0.00
11 BAZAROVA Vera / LARIONOV Yuri RUS 106.96 57.72 50.24 6.40 6.10 6.20 6.40 6.30 1.00
12 DENNEY Caydee / BARRETT Jeremy USA 105.07 56.27 48.80 6.20 5.85 6.25 6.15 6.05 0.00
13 DELLA MONICA Nicole / KOCON Yannick ITA 104.78 54.34 51.44 6.65 6.30 6.35 6.55 6.30 1.00
14 JAMES Vanessa / BONHEUR Yannick FRA 93.94 48.34 45.60 5.90 5.45 5.75 5.75 5.65 0.00
15 HAUSCH Maylin / WENDE Daniel GER 93.28 51.08 43.20 5.50 5.20 5.60 5.35 5.35 1.00
16 KEMP Stacey / KING David GBR 91.66 49.90 41.76 5.25 5.10 5.30 5.30 5.15 0.00
17 MORAND Anais / DORSAZ Antoine SUI 89.08 48.44 42.64 5.40 5.25 5.15 5.45 5.40 2.00
18 SULEJ Joanna / CHRUSCINSKI Mateusz POL 86.52 49.44 38.08 4.90 4.40 4.75 4.90 4.85 1.00
19 SERGEJEVA Maria / GLEBOV Ilja EST 82.72 43.92 38.80 5.05 4.65 4.90 4.95 4.70 0.00
20 KOSTENKO Ekaterina / TALAN Roman UKR 81.44 45.52 35.92 4.65 4.20 4.65 4.50 4.45 0.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia