Łyżwiarstwo figurowe – program dowolny solistów

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D
1 Yuzuru HANYU JPN 178.64 89.66 90.98 9.07 8.96 8.89 9.21 9.36 2.00
2 Patrick CHAN CAN 178.10 85.40 92.70 9.39 9.25 8.93 9.39 9.39 0.00
3 Denis TEN KAZ 171.04 88.90 82.14 8.21 7.89 8.36 8.32 8.29 0.00
4 Javier FERNANDEZ ESP 169.94 88.22 82.72 8.39 7.93 8.36 8.32 8.36 1.00
5 Tatsuki MACHIDA JPN 166.94 77.80 89.14 8.64 8.75 9.00 9.00 9.18 0.00
6 Daisuke TAKAHASHI JPN 164.27 73.27 91.00 9.11 8.82 9.04 9.14 9.39 0.00
7 Han YAN CHN 160.54 80.60 79.94 8.54 7.75 8.04 7.89 7.75 0.00
8 Peter LIEBERS GER 160.12 78.10 82.02 8.07 7.79 8.18 8.36 8.61 0.00
9 Jason BROWN USA 153.83 75.97 78.86 7.75 7.79 7.86 8.07 7.96 1.00
10 Michal BREZINA CZE 153.47 79.83 73.64 7.43 7.14 7.43 7.43 7.39 0.00
11 Tomas VERNER CZE 152.37 68.09 84.28 8.14 8.43 8.32 8.54 8.71 0.00
12 Jeremy ABBOTT USA 151.90 73.98 78.92 8.00 7.57 7.86 7.96 8.07 1.00
13 Brian JOUBERT FRA 151.67 75.31 77.36 8.00 7.43 7.89 7.75 7.61 1.00
14 Alexander MAJOROV SWE 145.93 69.51 76.42 7.89 7.00 7.93 7.75 7.64 0.00
15 Kevin REYNOLDS CAN 141.52 73.88 67.64 6.89 6.43 6.82 6.86 6.82 0.00
16 Jorik HENDRICKX BEL 141.05 66.05 75.00 7.64 7.25 7.57 7.50 7.54 0.00
17 Misha GE UZB 135.19 69.63 65.56 6.39 6.07 6.82 6.43 7.07 0.00
18 Florent AMODIO FRA 123.06 49.00 74.06 7.61 6.96 7.46 7.32 7.68 0.00
19 Michael Christian MARTINEZ PHI 119.54 65.12 54.42 5.57 5.14 5.54 5.50 5.46 0.00
20 Yakov GODOROZHA UKR 119.44 62.58 57.86 5.93 5.68 5.79 5.71 5.82 1.00
21 Alexei BYCHENKO ISR 114.62 59.96 55.66 5.93 5.25 5.61 5.61 5.43 1.00
22 Abzal RAKIMGALIEV KAZ 110.22 53.92 56.30 5.86 5.18 5.54 5.75 5.82 0.00
23 Zoltan KELEMEN ROU 98.35 50.27 51.08 5.54 4.79 4.89 5.25 5.07 3.00
24 Viktor ROMANENKOV EST 78.44 32.42 48.02 5.32 4.54 4.54 5.07 4.54 2.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia