Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistów

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D  
1 Yuzuru HANYU JPN 101.45 54.84 46.61 9.36 9.00 9.50 9.39 9.36 0.00 Q
2 Patrick CHAN CAN 97.52 50.34 47.18 9.43 9.32 9.32 9.54 9.57 0.00 Q
3 Javier FERNANDEZ ESP 86.98 43.87 43.11 8.54 8.39 8.61 8.75 8.82 0.00 Q
4 Daisuke TAKAHASHI JPN 86.40 41.75 44.65 8.86 8.61 9.04 9.00 9.14 0.00 Q
5 Peter LIEBERS GER 86.04 47.26 38.78 7.71 7.50 7.86 7.96 7.75 0.00 Q
6 Jason BROWN USA 86.00 45.39 40.61 7.96 7.82 8.18 8.29 8.36 0.00 Q
7 Brian JOUBERT FRA 85.84 45.11 40.73 8.18 7.61 8.54 8.11 8.29 0.00 Q
8 Han YAN CHN 85.66 44.94 40.72 8.43 7.79 8.11 8.14 8.25 0.00 Q
9 Denis TEN KAZ 84.06 43.49 41.57 8.46 7.93 8.36 8.39 8.43 1.00 Q
10 Alexander MAJOROV SWE 83.81 45.52 38.29 7.75 7.32 7.79 7.61 7.82 0.00 Q
11 Tatsuki MACHIDA JPN 83.48 40.98 42.50 8.57 8.32 8.43 8.54 8.64 0.00 Q
12 Michal BREZINA CZE 81.95 42.20 39.75 8.18 7.64 8.00 8.00 7.93 0.00 Q
13 Tomas VERNER CZE 81.09 42.11 39.98 8.04 7.68 8.04 8.04 8.18 1.00 Q
14 Florent AMODIO FRA 75.58 35.79 39.79 8.00 7.57 8.11 7.93 8.18 0.00 Q
15 Jeremy ABBOTT USA 72.58 37.21 37.37 7.86 7.18 7.18 7.61 7.54 2.00 Q
16 Jorik HENDRICKX BEL 72.52 39.88 32.64 6.71 6.25 6.71 6.43 6.54 0.00 Q
17 Kevin REYNOLDS CAN 68.76 33.98 36.78 7.46 7.07 7.29 7.32 7.64 2.00 Q
18 Misha GE UZB 68.07 35.64 32.43 6.18 6.18 6.64 6.54 6.89 0.00 Q
19 Michael Christian MARTINEZ PHI 64.81 33.31 31.50 6.21 6.04 6.46 6.36 6.43 0.00 Q
20 Abzal RAKIMGALIEV KAZ 64.18 34.50 29.68 5.93 5.61 6.00 6.00 6.14 0.00 Q
21 Yakov GODOROZHA UKR 62.65 34.08 28.57 5.75 5.64 5.75 5.75 5.68 0.00 Q
22 Alexei BYCHENKO ISR 62.44 32.05 31.39 6.32 6.00 6.32 6.36 6.39 1.00 Q
23 Viktor ROMANENKOV EST 61.55 34.16 27.39 5.68 5.07 5.61 5.57 5.46 0.00 Q
24 Zoltan KELEMEN ROU 60.41 30.40 30.01 6.25 5.68 6.00 6.04 6.04 0.00  
25 Javier RAYA ESP 59.76 28.91 30.85 6.07 5.96 6.21 6.29 6.32 0.00  
26 Viktor PFEIFER AUT 56.60 25.23 31.37 6.43 6.04 6.29 6.32 6.29 0.00  
27 Paul Bonifacio PARKINSON ITA 56.30 28.91 28.39 5.68 5.39 5.71 5.75 5.86 1.00  
28 Liam FIRUS CAN 55.04 27.47 29.57 6.18 5.75 5.75 5.89 6.00 2.00  
29 Brendan KERRY AUS 47.12 21.87 26.25 5.46 5.11 5.04 5.43 5.21 1.00  
30 Evgeny PLYUSHCHENKO RUS WD                  

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego