Łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek

Miejsce Zawodnicy Kraj Punkty TES PCS SS TR PE CH IN D  
1 Yuna KIM KOR 74.92 39.03 35.89 9.04 8.61 9.11 8.89 9.21 0.00 Q
2 Adelina SOTNIKOVA RUS 74.64 39.09 35.55 8.82 8.57 9.11 8.89 9.04 0.00 Q
3 Carolina KOSTNER ITA 74.12 37.49 36.63 9.00 8.79 9.36 9.25 9.39 0.00 Q
4 Gracie GOLD USA 68.63 36.55 32.08 8.04 7.71 8.14 8.04 8.18 0.00 Q
5 Yulia LIPNITSKAYA RUS 65.23 33.15 33.08 8.43 8.07 8.14 8.43 8.29 1.00 Q
6 Ashley WAGNER USA 65.21 31.43 33.78 8.39 8.11 8.61 8.50 8.61 0.00 Q
7 Polina EDMUNDS USA 61.04 32.98 28.06 7.11 6.71 7.21 6.93 7.11 0.00 Q
8 Akiko SUZUKI JPN 60.97 28.71 32.26 8.18 7.79 8.00 8.11 8.25 0.00 Q
9 Mae Berenice MEITE FRA 58.63 30.83 27.80 7.07 6.64 7.04 6.93 7.07 0.00 Q
10 Nathalie WEINZIERL GER 57.63 31.94 25.69 6.50 6.14 6.57 6.36 6.54 0.00 Q
11 Zijun LI CHN 57.55 30.01 27.54 7.07 6.57 6.96 6.89 6.93 0.00 Q
12 Valentina MARCHEI ITA 57.02 27.52 29.50 7.32 7.04 7.54 7.36 7.61 0.00 Q
13 Kaetlyn OSMOND CAN 56.18 27.51 28.67 7.18 6.96 7.18 7.14 7.39 0.00 Q
14 Kexin ZHANG CHN 55.80 32.68 23.12 6.11 5.61 5.79 5.75 5.64 0.00 Q
15 Kanako MURAKAMI JPN 55.60 26.72 28.88 7.39 6.93 7.25 7.21 7.32 0.00 Q
16 Mao ASADA JPN 55.51 22.63 33.88 8.57 8.29 8.14 8.64 8.71 1.00 Q
17 Elene GEDEVANISHVILI GEO 54.70 27.51 27.19 6.89 6.50 6.89 6.71 7.00 0.00 Q
18 Haejin KIM KOR 54.37 29.23 25.14 6.54 5.89 6.39 6.11 6.50 0.00 Q
19 Gabrielle DALEMAN CAN 52.61 28.07 24.54 6.32 5.93 6.11 6.14 6.18 0.00 Q
20 Elizaveta UKOLOVA CZE 51.87 29.72 22.15 5.64 5.32 5.61 5.61 5.50 0.00 Q
21 Nicole RAJICOVA SVK 49.80 26.63 23.17 5.89 5.50 5.93 5.79 5.86 0.00 Q
22 Brooklee HAN AUS 49.32 26.37 22.95 5.82 5.54 5.86 5.68 5.79 0.00 Q
23 So Youn PARK KOR 49.14 25.35 23.79 6.14 5.68 6.00 5.89 6.04 0.00 Q
24 Anne Line GJERSEM NOR 48.56 26.13 22.43 5.68 5.36 5.71 5.50 5.79 0.00 Q
25 Jenna MCCORKELL GBR 48.34 25.34 23.00 5.89 5.36 6.04 5.71 5.75 0.00  
26 Kerstin FRANK AUT 48.00 26.64 21.36 5.61 5.14 5.39 5.39 5.18 0.00  
27 Viktoria HELGESSON SWE 47.84 21.83 27.01 7.11 6.57 6.50 6.82 6.75 1.00  
28 Natalia POPOVA UKR 47.42 24.30 23.12 6.00 5.54 5.82 5.82 5.71 0.00  
29 Elena GLEBOVA EST 46.19 22.59 23.60 6.11 5.75 5.89 5.89 5.86 0.00  
30 Isadora WILLIAMS BRA 40.37 18.93 21.44 5.39 5.14 5.39 5.39 5.50 0.00  

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
TR
połączenia elementów
PE
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego