Łyżwiarstwo figurowe – taniec oryginalny par tanecznych

Miejsce Zawodnik Kraj Punkty TES PCS SS MO PF CH IT D
1 NAVKA Tatiana / KOSTOMAROV Roman RUS 61.07 30.39 30.68 8.07 7.96 8.11 8.07 8.14 0.00
2 BELBIN Tanith / AGOSTO Benjamin USA 60.53 30.54 29.99 7.79 7.75 8.00 7.86 8.04 0.00
3 GRUSHINA Elena / GONCHAROV Ruslan UKR 59.29 29.22 30.07 7.82 7.79 8.07 7.96 7.96 0.00
4 DELOBEL Isabelle / SCHOENFELDER Olivier FRA 58.34 28.91 29.43 7.82 7.68 7.68 7.71 7.79 0.00
5 DENKOVA Albena / STAVISKI Maxim BUL 55.85 26.62 29.23 7.82 7.68 7.54 7.71 7.68 0.00
6 CHAIT Galit / SAKHNOVSKI Sergei ISR 55.65 28.17 27.48 7.29 7.07 7.29 7.29 7.25 0.00
7 DUBREUIL Marie-France / LAUZON Patrice CAN 54.36 27.47 28.89 7.68 7.54 7.39 7.57 7.75 2.00
8 DROBIAZKO Margarita / VANAGAS Povilas LTU 52.79 28.81 26.98 7.18 7.07 6.93 7.14 7.14 3.00
9 DOMNINA Oksana / SHABALIN Maxim RUS 52.36 26.66 25.70 6.82 6.71 6.82 6.71 6.75 0.00
10 FUSAR POLI Barbara / MARGAGLIO Maurizio ITA 51.73 24.33 29.40 7.71 7.64 7.61 7.89 7.82 2.00
11 KERR Sinead / KERR John GBR 50.28 26.03 24.25 6.39 6.18 6.43 6.46 6.46 0.00
12 WING Megan / LOWE Aaron CAN 49.17 26.52 22.65 6.04 5.82 6.00 6.00 5.96 0.00
13 KHOKHLOVA Jana / NOVITSKI Sergei RUS 47.15 25.24 21.91 5.82 5.68 5.89 5.79 5.71 0.00
14 GREGORY Melissa / PETUKHOV Denis USA 47.00 24.74 22.26 5.89 5.71 5.89 5.93 5.89 0.00
15 WATANABE Nozomi / KIDO Akiyuki JPN 46.59 25.67 20.92 5.68 5.50 5.54 5.50 5.36 0.00
16 SILVERSTEIN Jamie / O’MEARA Ryan USA 46.00 25.73 20.27 5.46 5.36 5.29 5.32 5.25 0.00
17 PECHALAT Nathalie / BOURZAT Fabian FRA 44.07 24.30 20.77 5.61 5.46 5.29 5.46 5.46 1.00
18 HOFFMANN Nora / ELEK Attila HUN 44.04 23.74 20.30 5.43 5.25 5.36 5.36 5.32 0.00
19 FRASER Kristin / LUKANIN Igor AZE 43.83 23.97 20.86 5.54 5.39 5.57 5.54 5.46 1.00
20 GREBENKINA Anastasia / AZROJAN Vazgen ARM 43.83 24.59 19.24 5.07 4.86 5.18 5.18 5.07 0.00
21 FAIELLA Federica / SCALI Massimo ITA 43.25 21.92 24.33 6.46 6.32 6.29 6.50 6.43 3.00
22 KAUC Alexandra / ZYCH Michal POL 42.06 23.82 18.24 4.86 4.75 4.82 4.79 4.79 0.00
23 ZARETSKI Alexandra / ZARETSKI Roman ISR 41.21 24.28 16.93 4.61 4.46 4.50 4.54 4.25 0.00
24 GOLOVINA Julia / VOIKO Oleg UKR 39.92 23.04 16.88 4.54 4.36 4.57 4.50 4.32 0.00

Objaśnienia skrótów:

TES
punkty za elementy techniczne
PCS
punkty za komponenty
SS
umiejętności łyżwiarskie
MO
połączenia elementów
PF
wykonanie
CH
choreografia/ kompozycja
IT
interpretacja/timing
D
odjęcia
Q
kwalifikacja do programu/tańca dowolnego